Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
25.09.20 12:44

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22234

Viimati registreerus: KDPArlie0
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Küsi nõu  |  Teema: salmo
Lehed: [1] 2   Alla
Trüki
Autor Teema: salmo  (Loetud 20297 korda)
priit1980
Tegija
**
Postitusi: 44« postitatud 10.01.08 23:30 »

Kas tasub osta salmo ketast on kelegil kogemust ?
IP
vares
Nupuklubi
*
Postitusi: 625« Vastus #1 postitatud 11.01.08 21:02 »

Ma ei soovitaks mitte kellelgi salmo toodangut osta. niipalju kui neid erinevaid artikleid käest läbi on käinud, kõik on rämpsuks osutunud
IP

wrz/vares
tsuks
Nupuklubi
*
Postitusi: 565« Vastus #2 postitatud 11.01.08 22:53 »

WRZ:
 
 ikkagi iga artikkel pole veel rämps- tõesta, et sul kogemusi on
IP

tsuks nigu ma olen
DonVito
Tegija
**
Postitusi: 38« Vastus #3 postitatud 11.01.08 23:16 »

Mina küll ei võida, et salmo kehv oleks! Mul on kaks rulli, üks elite sajast mis pole kõige parem, ehk natuke kange, jäik ning jooks pole kõigeparem. Teeb oma tööd makstud raha eest. Teine on mul Grand FD millega olen vägarahul, töös on ta olnud ühe hooaja. Praegu on tulnud vaevumärgatav nõtk sisse, kuid see minu enda viga. Kõik jookseb sujuvalt ja lendleva kergusega.

PS: olen ise samuti kuulnud, et odavamad salmod 500.- ja alla, polevat suuremad asjad. Kuid ega selle raha eest muu firma kaupa paremt saa.
Ühesõnaga julgen soovitada Salmot!
IP
priit1980
Tegija
**
Postitusi: 44« Vastus #4 postitatud 12.01.08 08:57 »

Grand FD on päris kallis nagu ma vaatan 1300 krooni
IP
berta
Tegija
**
Postitusi: 94« Vastus #5 postitatud 12.01.08 09:14 »

Ilmselt on see seaduspärasus ning kehtib iga kaubamärgi kohta, et odavama asjaga pole just kõige meeldivam kala püüda. Pean silmas rulle ja ritvu. Grand on täiesti konkurentsivõimeline rull ning veab teiste samaklassi rullidega võrdluse täiesti välja. Sammuti Elite ja Grand sarja ridvad ei jää oma hinnakonkurentidest sugugi maha. Aga see maitseasi, kes millega püüab.
IP
vares
Nupuklubi
*
Postitusi: 625« Vastus #6 postitatud 12.01.08 09:38 »

ok, loen mõned asjad üles:
talikombed (norfin) - noteist nii  mõttetut kombet pole näinud. ei pea see ei sooja, vett ega tuult. õmblustest hakkab läbi laskma, riie kulub viledaks, hakkab narmendama.

termopesu. no see oli naljanumber, niiskuse nahalt ära juhtimise asemel, mis on pesukihi eesmärk, korjas see kõik endasse ja kandsid mingit märga kaltsu seljas. kui muidu külm ei hakkand, siis selle abil kindlasti hakkas.

neopreenkindad. neid ma valisin loopi juures suurest hunnikust, enne kui kaks tervet paari kokku sain. tehasest tulnud kraam, vähemalt pooltel kuskilt õmblus lahti. neopreen ei olnud kah nagu teistel, vaid mingi ersats. peipsil ahvenale peale sattusid, siis võisid õhtul kindad ära visata. või need räbalad, mis neist järgi oli.

talilandid (LJ). kunagi oli pool landikarpi täis neid, aga siis loopisin lihtsalt minema - nii halva kvaliteediga, et tegi hinge nii täis. ühe paevaga suutsin 4 landi ninakonksud ära murda. rääkimata sabadest, mis tuleb kõik ise üle liimida, kui ei taha, et need ära kaovad või landi mängu rikuvad.


plusspoolepealt.
tamiilid. neid isegi kasutan, hi-tech seeria omi. vähese mäluga, pehmed, tugevad.

hind. odav on see  kola kyll, eks see ostma meelitabki. aga yldjuhul kehtib ikka reegel, et kui tahad odavat ja head asja, siis pead ostma kaks asja - odava ja hea. kvaliteedi poolest on salmo kola kuskil brandide ja nimetute vahepeal.

ok, vbolla on neil moni asi korralik kah. aga kui jarjest on miski p*** katte sattund, siis ma enam midagi neilt osta ei taha.

täiesti minu isiklik arvamus. keegi ei keela teil omal osta ja jargi proovida.
IP

wrz/vares
raivo
Tegija
**
Postitusi: 34


« Vastus #7 postitatud 12.01.08 09:46 »

Plusspoolele paneks veel landid: hornet, slider, fatso,...
IP
berta
Tegija
**
Postitusi: 94« Vastus #8 postitatud 12.01.08 12:17 »

Homme panen oma NorFin Floating Survival nimelise 2 osalise talikombe esimest korda selga. Eks siis näe,kuda toimib. Kevadel-sügisel olen aastajägu NorFin Cyclone nimelist kasutanud. Nii külmas, kui lörtsis (lisaks veel võsaralli). Täiesti terve. Ei oska miskit kosta. Pesu kohta andmrd puuduvad.
IP
otse
Tegija
**
Postitusi: 83« Vastus #9 postitatud 12.01.08 16:46 »

Võibolla on mu esivanemad hülged, aga pole Norfin kombega mul suurt külma tuld tunda.Ekstreemsetes oludes vett jah pikapeale läbi hakkab laskma, samas teiste kombede kandjatel sama häda tekkind.Üleliia kiiret lagunemist ei tähelda, siint sealt natuke narmendab aga neljas hooaeg käsil kah tolle kombega.
IP
kolviku
Tegija
**
Postitusi: 173« Vastus #10 postitatud 12.01.08 22:36 »

seé soe pesu tõesti naerma ajab.
IP
Johannes *jurss* Kiik
Tegija
**
Postitusi: 113« Vastus #11 postitatud 13.01.08 00:30 »

Jagan wrz arvamust! Norfini kombe,pesu ja kindad legendaarsed! Peale tamiilide ja mõne asjaliku vobleri mudeli tuleb veel meelde, et kunagi(ca 3 aastat tagasi) oli sortimendis üks suht kerge ja kvaliteetne  üli-lühikeseks käiv teleskoop-spinninguritv. Mõnusalt kompaktne matkal kotti visata ja omadustelt nagu üks korralik komposiit ikka. Rohkem pole midagi ihaldusväärset Salmo toodangust kätte sattund.

Huvi pärast tahaks kunagi seda GrandFD rulli katsetada(kui salmo kvaliteedi lipulaeva). Sellest niipalju juttu olnud erinevates kanalites, et  peab ise järele proovima, kuidas siis ikkagi on!
IP

Ära hakka mõõtma, mul on niikuinii suurem:)...kala
iff
Tegija
**
Postitusi: 29« Vastus #12 postitatud 13.01.08 00:48 »

Pesu on jah naljanumber rohkem, ühe hooajaga üleni topiliseks muutunud, ei liibu enam üldse ümber keha ja imab niiskuse endasse, mitte ei juhi seda edasi. Kindad on samasugune kräpp, puurimisel võta parem käest ära, muidu neopreenijuppe lendab. Kurb kogemus ka ühe tamiilisordiga, nime ei mäleta, aga särjepilt oli peal - tahtsin käsikale lipsusid siduda, aga sõlme vapsee ei kannata teha, katkeb sõlme kokkutõmbamisel imelihtsalt. Samas olen seda ICE (või misiganes) tamiili kasutand küll, see on suht normaalne. Lantidest minnowd, hornetit ja bullheadi võib vaid kiita. Ühed jäänaasklid kah salmo omad, kuid neid pole õnnestunud testida õnneks.
IP
Andres635
Tegija
**
Postitusi: 11« Vastus #13 postitatud 13.01.08 09:48 »

Aga see Salmo punane tamiil? Eelmine aasta olla kõik poed sellest tühjaks ostetud,on see ka asjalik ja kus seda praegu leida võiks?
IP
jjj
Kalastushuviline
*
Postitusi: 2« Vastus #14 postitatud 13.01.08 11:04 »

Jõuluvana tõi  SALMO DIAMOND JIG SPIN  IM 7 spinnaridva. Mida siis sellest arvata?
IP
Lehed: [1] 2   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi