Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
01.12.20 20:17

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Võistlused  |  Teema: Viljandi järv päevakorras.
Lehed: 1 [2]   Alla
Trüki
Autor Teema: Viljandi järv päevakorras.  (Loetud 30335 korda)
iff
Tegija
**
Postitusi: 29« Vastus #15 postitatud 16.05.06 14:30 »

oki, peale sildade ja purrete pole kalda pealt küll kuskil võimalik püüda, enamalt jaolt mitmed(kümned) meetrid pilliroogu ja kupulehti kalda ning vaba vee vahel. 
IP
Heigo 'niru' Kraav
Nupuklubi
*
Postitusi: 138« Vastus #16 postitatud 16.05.06 14:55 »

Minuarust on selle üritusega asi lihtne - teha see kas avalik või kinnisele seltskonnale. Avalikul üritusel saavad võistlema need, kes kiiremini ennast regavad (ehk saavad paadikoha) või kelle on oma paat. Kärakapanemist ei ole võimalik vältida, vast niipalju, et juba enne võistlus silmnähtavalt joobes isikuid veele ei lasta, nagu seda tehakse ka niisama paadilaenutuse puhul. Järvel olles aga pole võimalik napsuvõtmist kontrolli all hoida ja tagajärjed jäägu igamehe enda kanda. Igal avalikul üritusel on ja jääb oht, et kohale tuleb ka igasuguseid hulle. Sinna kätt ette panna ei saa.

Kui aga eelpool nimetatud riske korraldaja välja ei kannata, jääb üle teha üritus vaid oma seltskonnale ja salastatult, või siis üldse mitte teha. Isiklik kogemus ütleb, et kui tegemist on ikkagi tõsise võistlusega, siis muidu pullimehed sinna ei roni. Nemad otsivad ikka rohkem läbu ja show´d.
IP
berta
Külaline
« Vastus #17 postitatud 16.05.06 15:04 »

Noh, asi kohe selge. Küsimus päevakorrast maas.
IP
Jüri 'juret' Pukk
Nupuklubi
*
Postitusi: 104« Vastus #18 postitatud 16.05.06 15:29 »

Tänud kõigile kaasamõtlejatele. Homme istume pubisse maha ja peame pikemalt aru. Igasugused ettepanekud on teretulnud. Oma peaga ei suuda kõike ette näha. Kui üritus toimub, siis kindlasti avatult. Paatidega on jah nagu on. Ilma seal suurt teha midagi pole, kuigi olen näinud ujumissildade pealt õngemehi küll ka kala saamas.
Iseeneset  on 20 juuni -20juuli linaski püük kinni. Linaskit järves aga on. Tulebki otsustada kas pidada orgia linaski keeluajal või väljaspool seda.
See pole nüüd küll mingi kindel kuupäev kuid üks võimalus on see siiski.
Mis arvate 16-17-18 juuni.  Või on sellel ajal palju koolilõpetamisi või muid üldrahavlikke üritusi.
IP
orav
Kalastushuviline
*
Postitusi: 2


« Vastus #19 postitatud 17.05.06 18:12 »

Jüri, eile on juba möödas. MIda tarka te siis pubis välja mõtlesite? Kas otsustasite ka täpsed toimumise kuupäevad ära?
IP

Saamahimu allasurumine on põhieesmärk. ;)
Jüri 'juret' Pukk
Nupuklubi
*
Postitusi: 104« Vastus #20 postitatud 18.05.06 12:10 »

Jah, õige mäkus. Nõupidamine toimus. Kuupäeva osas selgusele veel pole jõudnud. Käib arutelu, kas arvestada linaski püügikeelu ajaga või mitte. Lähiajal selgub. Lõpptulemi võistluse reglemendi näol loodan järgmise nädala ajal kõigile vaatamiseks - arutlemiseks üles seada.
Arutasime ka kas kutsuda mingid tudengid lõkke kõrvale naturaalkidrat tinistama ja kas pakkuda õhtueinet üksi või orgunnida hommikuks ka supp või muu hommikueine. Kui tegema hakata on äkitsi igasugu küsimusi kuhjaga. Natuke kannatust. Kui midagi 100% kindel, siis saab sellest ka laiem avaliks teada.
IP
Roy
Kalastushuviline
*
Postitusi: 0« Vastus #21 postitatud 24.05.06 22:34 »

ma pole küll miskit korraldanud aga.....kas see oleks liiga ulmeline kui määrata kindel ajavahemik millal registreerida saab.kui registreerimis aeg on mõõdas korraladada loosimine registreerunute vahel vastavalt paatide arvule mis on olemas kohapeal.ja ,et vältida "umbes" kalahuviliste järvele pääs,võiks panna mehed/naised puhuma.aga kui on tõsised võistlejad siis seda polegi vaja.
arvamus seegi...:-)
IP
Jüri 'juret' Pukk
Nupuklubi
*
Postitusi: 104« Vastus #22 postitatud 30.05.06 21:10 »

Tänase seisuga on mul selle Viljandi ööpüügiga kaelas ülesanne mitme tundmatuga. Kõigepealt kuhu paigutada laager. Teisel pool (Viiratsi küljel) on üks laagriplats, kuid linnavalitsuse tegelased ei tahtnud minuga sellele teemal rääkida. Teisest küljest  on seal ka suuremale seltskonnale ruumi napilt. Nagunii tahab igaüks autot telgi läheduses hoida ja paadilaenutus kah teisel pool järve.  Samuti paatide vettelaskmise koht.  Sinna kus talvist võistlust peeti pole samuti hea laagrit paigutada. Töllab ju igasugu kaake ringi ja neid eemal hoida on keeruline.
Sammuli on selleks suveks kinni. Pole aega (kallis koht pealegi) millal saaks seal olla. Juttu oli ka sõudebaasist, kuid viisakalt öeldi ära.
Tõsta üritus mujale. Kuid kuhu.
Õisu järve ääres puudub samuti nii suur plats, kuhu mahuks sama arv osalejaid kui talvel pakasega oli Viljandi järvel püüdmas.
Soomaale. Jõgesid seal muidugi on. Paate pole (on kanuulaenutus) ja kas ongi vaja. Tundub ainukese mõistliku lahendusena. Kuigi suurt kalameeste arvu kitsal ja suhteliselt kiirevoolulisel jõel hajutada (kõigil peab olema võimalus püüda, kui jutt on mingist võistlemisest) enamvähem võrdsetel tingimustel on raske.
Kokkuvõttes olen segaduses.
IP
Poolik
Vana kala
***
Postitusi: 86« Vastus #23 postitatud 30.05.06 21:34 »

Igatahes minul pole Viljandis magamisekohaga muret :-D

Ükskõik siis, kus see võistlus maha saab.
IP

Ärge siis pikka viha pidage ...
iff
Tegija
**
Postitusi: 29« Vastus #24 postitatud 31.05.06 10:49 »

Pakun välja, et Viljandist mitte just kaugel ei asu ka nupujõe ülemjooks ehk nn. "Järvejõgi", kus autoga otse heinamaale telkide vahele võib huvi korral sõita ning ruumi jätkub küllaga. Samuti saab Jõesuu silla juures paati vette lasta ning teinekord isegi kala saada.
IP
orav
Kalastushuviline
*
Postitusi: 2


« Vastus #25 postitatud 07.07.06 04:19 »

Kuidas on olukord mulgimaal? ON see üritus veel päevakorral?
IP

Saamahimu allasurumine on põhieesmärk. ;)
Jüri 'juret' Pukk
Nupuklubi
*
Postitusi: 104« Vastus #26 postitatud 07.07.06 09:10 »

Ürituse orgunn vajus kuidagi ära. Tänase seisuga on järv päevakorrast väljas. Vähemalt selleks suveks. Vabandan asjatult tekitatud ootuste ja lootuste pärast.
IP
Lehed: 1 [2]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi