Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
18.01.21 13:12

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14084
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Nalja  |  Teema: Käimas on Hea Teeninduse kuu ...
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Käimas on Hea Teeninduse kuu ...  (Loetud 5288 korda)
Imre 'imps' Poolma
Vana kala
***
Postitusi: 40


« postitatud 21.03.07 11:22 »

Üks just Eestisse jõudnud välismaalane istus hilisel õhtutunnil Tallinna lennujaamas taksosse ja avaldas soovi sõita Õismäele. Taksojuht küsis, kas külaline esimest korda Tallinnas on. Saanud jaatava vastuse, tekkis taksojuhil kurikaval plaan. Nii sõitis takso Õismäe asemel hoopis linna teise serva Maardu järve äärde. Heites pilgu tühjale järvele, teatas taksojuht välismaalasele, et väga halb lugu - viimane praam Õismäele on juba lahkunud.

Turist sattus suurde masendusse, et kuidas ta nüüd Õismäele saab. Taksojuht aga rahustas teda ja teatas, et võib ta siiski Õismäele viia, see olevat aga väga pikk sõit. Välismaalane oli kohe nõus ja nii algaski sõit, mis kulges ümber Maardu järve Keilasse ja sealt siis Harku järve äärde Õismäele.

Seal teatas taksojuht, et vot siia need Õismäe praamid tulevad. Selle uskumatult nahaalse plaani tulemusena ulatus taksoarve kokkuvõttes enam kui 4000 kroonini, mille üliõnnelik külaline pahaaimamata ka ära maksis.

Kogu lugu polekski välja tulnud, kui välismaalane ei oleks oma Eesti võõrustajatele siinsete taksojuhtide erakordset vastutulelikust kiitnud...
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi