Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
04.12.20 06:55

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Varustus  |  Muu varustus  |  Teema: Amfiib sõiduk-Argo Avenger 8 x 8.
Lehed: 1 [2]   Alla
Trüki
Autor Teema: Amfiib sõiduk-Argo Avenger 8 x 8.  (Loetud 30091 korda)
Ago
Tegija
**
Postitusi: 83


« Vastus #15 postitatud 22.01.07 13:15 »

Lisad veel juurde selle ja saadki peaaegu samaväärse sõiduki vähemalt maale ja jääle   http://www.veltmotocenter.ee/index.php?show=products&parentID=6,628,815&productID=816
IP
Alo
Tegija
**
Postitusi: 24


« Vastus #16 postitatud 22.01.07 23:22 »

Ago seda viimast varjanti ma kaalunud juba olen ja see sobib mulle + siis veel--- YFM700 FI Grizzly 4x4 Automatic NEW MODEL 2007 valin masinaks ostan kohe välja siis ei pea seda kindlustuse laksu maksma hakkama + intressid ka suht kõrged sellise pilli kohta.
IP

Mäger-kunnisel
Parker
Kalastushuviline
*
Postitusi: 1


« Vastus #17 postitatud 22.02.07 17:16 »

Juhtusin lugema siin tervet rida igati põhjendatud seisukohti ARGO maastikusõidukite kohta. Kuna olen ise tegev nimetatud masinate esindamisega Eestis ja oman tänaseks juba piisavalt kogemusi masina töökindluse ja hoolduse kohta, siis julgen täiendada eelnevaid arvamusi kahe aasta praktilistele kogemustele toetuvate faktidega.
Kõigepealt, on neid aparaate Eestis juba ca 30 tk ja lisa on jätkuvalt juurde tulemas. Tuleb tunnistada et eks isegi sai enne maaletoomise alustamist skeptiline oldud. Eelkõige tekitas kahtlusi masina töökindlus, ikkagi täiesti mittetraditsionaalne tehniline lahendus. Kuidas kõik sõlmed sellisel pidurdamisel baseeruval juhtimissüsteemil vastu peavad...?
Tänaseks võib kinnitada, et peavad. Arvestades neid tõeliselt raskeid ekspluatatsioonitingimusi kus ARGO d kasutamist leiavad, siis üle ootuste hästi. Idee on selles, et masin on sedavõrd lihtsa ja lollikindla konstruktsiooniga, et seal ei saa eriti midagi katki minna. Tänaseks on kõveraks painutatud paar pooltelge ja on ette tulnud üks reduktori rike. Poolteljed  loomulikult täiega kändu sõitmisest.
Kuna Avenger 8 x 8 on täiesti uus mudel, siis on probleeme valmistanud üks kuluv hammasratas, mis tänastel mudelitel on asendatud korralikuga.
Tehas pälvib aga kiitust kiire osade tarne eest. Osad mis ei asu Eesti laos saabuvad umbes 5 päevaga. Kõige tähtsam on aga see, et varuosad on võrreldes ATV osadega kordselt odavamad.
Loomulikult on tegu masinaga, mida ei saa tavalisa ATV-ga ühte patta pana. Omadused on niivõrd erinevad.
Skeptikutele aga oleme alati valmis proovisõitu võimaldama. Selleks Nelijärvel 3 sõitvat riista. Ainult helistage numbril mille leiate http://www.paadimees.ee
Ja veel,.... 20 päeva pärast jõuavad kohale uudismudelid, 6 rattalised Frontier d. Need konkureerivad rohkem tava ATV turul. Väiksemad, kiiremad, manööverdamisvõimelisemad, ja samuti ujuvad. Avenger on rohekem tõsine tööriist.
IP
Lehed: 1 [2]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi