Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
14.08.20 22:12

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14079
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22094

Viimati registreerus: Alvinstise
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Ma ei pea õigeks seda
Lehed: 1 2 [3]   Alla
Trüki
Autor Teema: Ma ei pea õigeks seda  (Loetud 33022 korda)
KukiMuki
Tegija
**
Postitusi: 21


« Vastus #30 postitatud 22.10.06 23:44 »

Kõrvaltvaatajale tundub see vastandamine kuidagi kurb.Algusest saadik jookseb läbi mingi teie contra meie liin.Ja seda mõlemas saidis,Sellise olukorras pole mõtet isegi tätumama hakata.Kes esimes kühvlikese täie liiva viskas.Alustada tuleks iseendast.Kõigil.
IP
vares
Nupuklubi
*
Postitusi: 625« Vastus #31 postitatud 23.10.06 09:50 »

Tsiteerin: Mait Vares
niipalju on huvi, et kui on kasutajaid, kellel seda vaja on ja kes seda hinnata oskavad. kui neid ei ole, siis ei ole ka sel lehel mõtet. ma võin ise kah omale bookmarkidesse kõiksugu artikleid ja asju kuhjata, miks ma peaks vaevuma neid tõlkima või täiendama ning siia üles riputama?
Siin siis tsitaat su oma sõnavõtust, kus sa ise selle ka kirja pannud, et milleks seda lehte üldse tehakase. No ikka selle jaoks, et seda keegi vaataks ja loeks, ja et mitte üks inimene ei vaataks, vaid ikka palju inimesi. Palju inimesi toob kaasa huvi lehe vastu ja huvi ka kellegil peale nupuklubilaste siia kirjutada ja asja arendada. Huvitavad artiklid ja huvitavad aruteleud foorumis toovad jällegi lehele vaatajaid juurde ja juurde tulnud vaatajad jällegi uusi arvamusi ja arikleid, uued arvamused ja artiklid toovad jällegi uusi vaatajaid..jne.
kas ma seda just ei öelnudki oma lauses?
jah, just sellepärast me seda lehte teemegi, et oleks ka teistel midagi vaadata, lugeda ja äkki väärib mõni asi ka meelde jätmist. KUI keegi seda ei vaataks, siis ei oleks mõtet ka seda lehte teha, võib igayks ise kah omale materjali koguda ja oma masinas seda hoida, niipalju kui heaks arvab. oma bookmarkidesse salvestada mone uue kasuliku lingi või midaiganes.
hetkel on mingi kogus seltsimehi, kes arvavad, et ainult endale hoidmine ei olegi kõige õigem ja yritavad paljusid asju ka maakeelde tõlkida või ise õpetussõnu kokku kirjutada (nojah, ega nad väga ei viitsi kyll, tuleb koguaeg kepiga tagant torkida). kui vaatajaskond piirneb ainult nende seltsimeeste endiga, siis varsti huvi raugeb.
aga mingit agressiivset reklaami võimalikult suurema kasutajaskonna nimel ei ole kah plaanis teha. viiekohalise kasutajate arvu näitamine ei ole eesmärk omaette.
ma filosoof ei ole, erinevaid arengumudeleid ei tunne, võimalik, et nii ei ole õige. aga palun, tehku siis keegi õigemini ja paremini.


Teiseks see solvamise värk. Te ise, ma mõtlen siis tõelisi nupuklubilasi, ilmselt ei pane seda tähele, aga kõrvalt vaadateson tunne, et püüate  nagu distantseeruda kogu ülejäänud hallist massist. No kasvõi lihtne näide, et kui papsik vaatab hetkel liinil olijaid ja näeb sealt ära ka selle millega keegi parasjagu tegeleb, siis paistab sealt, et näiteks vares ei tegele millegagi, no või siis mitte millegagi minu papsiku jaoks vähemalt.  No ega ma nüüd täpselt ei tea, aga ma arvan, et vares tegeleb see aeg ilmselt selle teie sisemise nupufoorumiga ja sinna mul loomulikult asja pole, aga pange see siis ka niimoodi kirja.
papsik, paranoia on selle asja nimi, mis sind kummitab ;)
kui see liinil olijate jubin naitab, et ma ei tee foorumis midagi, siis järelikult ma ei tee foorumis midagi. see näitab tegevusi foorumis, aga ma kykitan yldjuhul portaalipoolepeal sisselogituna, foorumis kain, kui tuleb moni uus sõnum või kui vaja midagi teha. ja mul ei ole aega päev otsa seal nokitseda millegi kallal. kuna ma töötan it alal, siis on mul brauser koguaeg avatud ja kuskil brauserinurgas ka nupuleht, aga see ei tahenda et ma seal koguaeg midagi teeks.
see "sisemine nupufoorum" on sul kah kuidagi hingel, kuigi janno voi niru juba korra seletas, et ei käi seal muud kui klubisisene jutt, paljuski administratiivne. panen käe sydamele ja ytlen, et ei räägita sind seal taga ja ei punuta miskit vabamyyrlaste vandenõud seal salaja.
loomulikult võib selle liinilolemise ja tegevuse kontrolli ära võtta, kui see hakkab paksu verd tekitama. hetkel ei ole keegi kurtnud.

[loodetavasti sai minu personaalkysimus lahatud. kui ei, siis paluks seda privas või eraldi teemas teha]
IP

wrz/vares
JAN
Nupuklubi
*
Postitusi: 589« Vastus #32 postitatud 23.10.06 11:25 »

Pean kah väheke sõna võtma vist. Teema, mis ma algatasin polnd ju midagi erilist. Tavaline ettepanek läbi teravamat sorti huumoriprisma, et aktiivsemad sellid võiksidki Kalale.ee -s orgunnida miskit klubilaadset. Lisaks tunnistas ju ka Berta siin foorumis seda, et neil ongi selline klubi moodi asi välja kujunemas. Millest selline ülereageerimine? Kui mainitud mehed ei saa naljast aru (kuigi nad ise väidavad et huumor ongi nende liikuma panev jõud), siis OK andku andex olen süüdi, enam nalja ei tee. Aga aitab sellest.

Lisaks veel. Vabandan ühtlasi oma südaöiste teemade ja kommide pärast. Need polnud tehtud kõige selgemal hetkel ja olid ka provotseeritud. Kustutasin kõik nad ära.

Nagu Tsukts ikka armastab öelda, ütlen ka ise: rebjaata..tavaite ¸itj dru¸na. Peace.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #33 postitatud 23.10.06 12:55 »

Vaata vares, su viimase kommi esimene pool on nagu asjata, sest nagu selgub selles punktis me suisa ühte meelt. Minu selle teema puudutamine oli ainult vastuseks su viidetele, mu hämaratest viidetest. Ütlen veelkord, pole seal midagi hämarat. Olen seda lehe töölehakkamise teemat puudutanud ainult seoses sellega, et mitu kuud järjest kõik statistika andmed, mis minu meelest näitavad lehe eluvõimelisust, oli sügavas languses. Aga nüüd see kuu on foorumis juba päris mitu diskussiooni ja näed rahvas tunneb huvi, statistika näitajad ka hoopis teised kohe.
Nüüd selle paranoia kohta. Ei huvita mind, kohe mitte üks raas, teie Nupuklubi ei sisemised ega ka muud tegemised ja toimetamised. Huvitab ainult üks töötav ja asjalik netileht. Võibolla see toodud näide oli vähe ebaõnnestunud, aga see oli ju ainult üks paljudest. Ja uskuge mind, sellest teiepoolsest hoiakust on ka paljus tulenenud see netikalameeste lahterdamine teieks ja meieks, mida EI TOHIKS olla.
No ja nüüd ennetades küsimust, et kui see oli ainult üks näide, siis kus on teised? Ei taha ma kellegi lapsehoidja ega kasvataja olla ja seda enam, et kui te tõesti ise aru ei saa ja samamoodi edasi panete, no teil ju täieslik õigus selleks. Aga katsuge sellest aru saada, et kui see foorum on mõeldud kõigile kalameestele, siis tuleb siin suhelda kõigiga ühtemoodi.
IP
Lehed: 1 2 [3]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi