Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
07.07.20 00:08

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14076
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 21846

Viimati registreerus: georgetteqq2
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Aktiivne nupulehe kasutus
Lehed: 1 [2] 3 4 5 ... 7   Alla
Trüki
Autor Teema: Aktiivne nupulehe kasutus  (Loetud 90077 korda)
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #15 postitatud 11.08.06 17:59 »

mu jaoks on siin jällegi väike proovikivi. Ma tahan näha kas aetakse ühtset ja selget joont, ning kustutatakse kõik ,,mõtetud" kommid või ei tehta seda.
IP
Tammiste
Tegija
**
Postitusi: 11


« Vastus #16 postitatud 11.08.06 18:39 »

... mida oligi arvata.

Ma olen tõesti väsinud hr. Wuudi kommentaaridest peaaegu igale sõnumile, mida ma ühes või teises portaalis olen kirjutanud. Nagu näha, ei pea need olema seotud võistlusõngitsemisega, sobib suvaline teema.

1. Teema on "Aktiivne nupulehe kasutus". Minu sõnumis olid järgmised mõtted:

  * miks mina nupulehte kasutan
  * miks minu arvates teised, nö vähesed, seda teevad
  * miks on nupuleht kvaliteetsem mõnest teisest
  * miks võiks kasutamist samamoodi jätkata (mitte teha promo vms)
  * jutt "mõnest teisest leheküljest" - miks seda "teist" aktiivsemalt kasutatakse ja mis on selle hind

Kas see pole seotud teemaga "Aktiivne nupulehe kasutus"?

2. Teise lehe halvustamine:

* halvustamine on laim. Minu jutt oli põhjendatud kriitika. Seal on väike vahe sees.
IP
berta
Külaline
« Vastus #17 postitatud 11.08.06 19:01 »

Mis siin öelda. Hr Tammiste- tegin pattu ja kiikasin teie andmeid kalale.ee andmetest. Asi on lihtsalt väga lihtne. Te veel nõnna noor ja teie mõttemaailm eineb vanema inimese mõtte maailmast tublisti. Olen kah noor olnud ja mul oli ka igalepoole kiire ja tahtsin igalpool esirinnas olla ning  kõige targem; parem ja ilusam olla. Nüüd vanemast peast ei taha enam ei ees ega tagarinnas olla ega ka keskel ilutseda. Nüüd on juba savi, nagu nagu noorem generatsioon tarvitseb öelda.  Nüüd ajan niisama mulli. Kui vähe sirgud, siis mõttemaailm muutub. Usu mind.
IP
Aldo Tatter
Moderaator
****
Postitusi: 629« Vastus #18 postitatud 11.08.06 19:43 »

Berta> Lauri ega keegi teine pole rääkinud sinust kui kvantiteedist seega keerutad sa niisama ise tolmu üles.
Wuudi> Lauri postitused on täiesti õiges teemas, kuid korrigeerisin ka veidi tammiste postitust.
IP
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #19 postitatud 11.08.06 19:51 »

Siin lehel on seda kriitilist massi küll, õigemini, kvaliteetset massi

Rohkem pole su postituses teemaga haakumist. Ülejäänd on möla mingi teise asja aadressil. Ja tavaliselt kustutavad selle lehe tegijad sellised lühikesed mõtteavaldused ära. Sest selles puudub reaalne sisu.
IP
berta
Külaline
« Vastus #20 postitatud 11.08.06 20:22 »

Aldo- kõik umbmäärased ütlemised, mingi määramatu seltskonna vast, saab ja peab tõlgendama, kui rünnakut enda vast. Miiz peab olema konkreetne. Kui ta peab kedagi konkreetselt silmas, siis tuleb nii ka väljendada ennast, mitte umbmääraseid väljendeid kasutada. Minuarust lihtne ja loogiline.
IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #21 postitatud 11.08.06 21:32 »

http://www.kalale.ee/sisu/NCwxNzMwMzUsMSwwLDE/#173045
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
berta
Külaline
« Vastus #22 postitatud 11.08.06 22:31 »

Kui nüüd kaineks saad,siis loe see Link uuesti läbi. Kas leiad sealt midagi halvustavat või tõele mitte vastavat?  Ütleks on siin on olnud nädalaid, kus pole praktiliselt mingit elutegevus toimunud. Sepa, sa ei vii mind oma lollakate LINKide ja muude lollakate püüetega närvi. Pole sul seda taset.
IP
Silver
Tegija
**
Postitusi: 79


« Vastus #23 postitatud 12.08.06 08:20 »

berta mis sa maurad nagu kult rukkis! "Ma enam ei pissi teie liivakasti vaadake ise kust märga liiva saate" on ju nii?
IP

Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #24 postitatud 12.08.06 09:21 »

Silverile objektiivsuse säiltamiseks. Antud teema pole mitte berta avatud vaid jätkuna olnd teemale "galerii", lehe tegijate poolt hakitud ja tõstetud/tehtud sellega uus teema.  Ehk see nats muudab olukorra hindamist.
Sorry muidugi kõigi ees järjekordse offtopicu pärast , aga mis teha-mu arust vajab see selgitamist, sest muidu on tõesti selline tunne (sellel kes "asjade" algust ei näind), et berta võttis kätte, alustas uues teemaga ruigamist.
Eks ta tiba ruigab jah, aga mitte nii kõvasti tegelt, kui antud asi pealevaatamisel paistab.
IP
Aldo Tatter
Moderaator
****
Postitusi: 629« Vastus #25 postitatud 12.08.06 10:30 »

Jah, mina olen põhimõtteliselt teema tekitaja, sest see teema kasvas välja teisest teemast.
IP
berta
Külaline
« Vastus #26 postitatud 12.08.06 11:06 »

Vähemalt niipalju on sellest teemast kasu, et välisvaenlane on üles leitud.
IP
Imre 'imps' Poolma
Vana kala
***
Postitusi: 40


« Vastus #27 postitatud 12.08.06 13:11 »

Imelik lugeda wuudi ja berta kommentaare taaskord. Berta kommentaaridest kajab välja üksainus asi, kogu see sait tundub olevat loodud just tema kiusamiseks. EI meeldi see, ei meeldi too, samas on adminnid siin saidil korduvalt üles kutsunud kaastööd tegema. A tundub, et ega muu peale virisemise lihtsalt ei huvita.
wuudit ma üldse ei mõista. Kalale lehel on pidev probleem nende nn. asjalike kommentaaridega , siin lehel jälle vastupidi. Selle peale ütleks: make up your mind finally. Tunnista lõpuks endale ka, et edevus sind taga ajab. Siin sul kõik pinnuks silmas just seepärast, et siin lehel sul jüngreid napib, esineda ju tarvis ja esineda on palju stiilsem siis kui jüngrikari takka kaagutab ja noogutab. Ja nii sa siin siis üritad tähelepanu nõutada tähti närides ja tonti otsides igaltpoolt. Ja saa ükskord aru, et arvamusi on erinevaid, ning see üks ja ainuõige ei ole alati just "wuudi arvamus".
Kordaks veelkord: See sait pole loodud kalale.ee konkurendiks. Selle saidi eesmärk oli lihtsalt koguda kokku kalastusega seonduvad asjad, mida on tarvis teada, kasvõi selleks, et mitte rikkuda enda teadmata seadust ja teha need kergelt leitavaks. Ka selleks, et algajad kalastajad leiaks esmase info, mida võiks tähele panna erinevaid kalu püüdes. Kui tekib lisaküsimusi, saab ta alati foorumisse küsimuse panna ja siis täpsemalt juba uurida. Uluda, et sait on varjusurmas ja siin ei toimu miskit, on mõttetu. Enamik aktiivsest suhtlusest nagunii jututoas toimub, sest suur osa siinsest seltskonnast on omavahel tuttav. Palju lihtsam ja kiirem on infot saada jututoas. Ja uute teemade puudus on tingitud otseselt sellest, et enamik küsimusi on kümneid ja kümneid kordi juba üksteiselt küsitud kas siis otse koos kalastades või jututoas seletades.
See tekst on minu arvamus ja loomulikult ei pretendeeri ainuõigsusele!

Lõpetuseks lisan veel niipalju, et kõik selle saidi lugejad ja registreerunud kasutajad, kellel on miski küsimus kalastuse ja sellega kaasneva kohta, ärge kartke, küsige julgesti ja teid aidatakse niipalju, kui osatakse.
IP
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #28 postitatud 12.08.06 13:18 »

aitüma Imre minu psühholoogilise "probleemi" või käitumise ajendite valgustamisel teistele.  Millised konkreetsed kommid antud teemas viitavad su mainitud nähtudele? 
IP
berta
Külaline
« Vastus #29 postitatud 12.08.06 13:46 »

:-) On ikke ikke naljakas küll. Mina omastarust ei virise millegi üle, vaid mainisin, et mulle püüti sõnu lihtsalt suhu panna. Ja sellest hargnes selline palundra, et hoia ja keela. Ringkaitse on kena asi, aga kukub kuidagi koomiliselt välja. Jumalapärast, lugege mu kommentaarid üle ja pange Link ülesse, kuskohas ma saidi halvustan või maha teen. Kõik probleemid on ainult isikutasandil ja alguse saanud teatud isikute kontrollimatutest väljaütlemistest. Kui tahate pahatahlikusest lugeda, siis võin ju natuke vaeva näha ning  kalale.ee saidi halvustavad, kommentaarid välja nokkida ja siia ülesse riputada (mis on kirjutatud selle saidi raudvara poolt). Pole probleemi. Minuarust see juba näitab, et ollakse teise, konkurendi peale vihased. Muidugi, kui kalale.ee omanikkond on andud nendele isikutele loa see said (kalale.ee) sitaga üle valada, siis vabandan.
NB! Igal inimesel on oma kõnemaneer ja, kui see kellegile ei meeldi, siis on see selle isiku probleem, mitte kõneleja probleem.
IP
Lehed: 1 [2] 3 4 5 ... 7   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi