Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
08.08.20 00:19

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14078
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22079

Viimati registreerus: VMATaylor
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Nupuklubi  |  Üritused  |  Teema: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!!
Lehed: 1 [2] 3   Alla
Trüki
Autor Teema: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!!  (Loetud 40205 korda)
berta
Külaline
« Vastus #15 postitatud 13.06.06 16:08 »

Vaata "poolik"  ega ei olekski reageerinud, aga see "supikausi" loo suunamine privaatfoorumisse, noo ei saanud jätta reageerimata.. Terve pealelõuna itsitan omaette, et Bruno reetis S-Emajõe, suure saladuse-  "millisest kausist nuputajad suppi söövad".
NB!! poolik- mul on kah mõned Tartu meeste tel. numbrid mobla mälus. Vast ehk piisab nendestki, et sealmail  "privaatselt" kala püüda.
IP
Meelis 'HrKala'
Vana kala
***
Postitusi: 231« Vastus #16 postitatud 13.06.06 21:44 »

Küll nüüd jahuvad ja keerutavad selle ürituse üle.
Täiesti mõistetav kui klubi ei taha oma kokkutulekule liialt palju võõrast  rahvast.
Endalgi üks pisike klubi vedada ja meiegi suvepäevad suht kinnised, nii et ärge trügige.
Ja kui öeldaksegi ,et kõik normaalsed kalamehed ja kalanaised on teretulnud siis tuleb
olla tänulik, et klubimeestel on julgus võtta riski oma üritus ära rikkuda. Sest siis võib
sinna kokku tulla igasugust rahvast ja asi ei pruugi enam kontrolli all püsida.
Mis nõudesse ja lagasse puutub siis võib need nõud tõesti soetada kallist poest,
ise ostsin täna Prismast plekk kruusi 12 eeku ja kausi 14 eeku . Kes aga enda
järgi laga korjata ei mõista, siis sellel ei ole vaja loodusesse trügida.
IP

Piisavalt noor et veel õppida
Janno
Nupuklubi
*
Postitusi: 286« Vastus #17 postitatud 14.06.06 00:29 »

jahumise ja keerutamise ärahoidmiseks arvasingi naiivselt, et ehk Bruno oleks võinud oma ettepanekuid esialgu kitsamas ringis teha. sest jahujaid ja keerutajaid siingi foorumis leidub...

kuigi ma ise sel aastal osaleda ei saa, olen kindlalt ürituse 100% avatuks muutmise vastu.
viimastel aastatel on teave olnud avalik ja tundmatut rahvast palju. minult varastati viimane kord bensiinikanister, vaevu jõudsin paagipõhjas olnud bensiiniga Kantsini.  samuti olen olnud tunnistajaks nii mitmelegi sõnelusele. näinud tundmatuid kodanikke maanitäis olekus põõsa all magamas. ja seda laga, mida Tsuks jt. on pidanud ürituse järgselt koristama, olen samuti näinud. edasisi võimalikke arenguid pole just väga raske prognoosida...

kontrollimatu läbu korraldamine ei ole sugugi Nupuklubi eesmärk. vabandagu mõistlikud mehed, aga asi hakkas kontrolli alt väljuma. nagu juba eespool öeldud - kellel vaja teada, need info ka saavad...
IP
vananats
Tegija
**
Postitusi: 18« Vastus #18 postitatud 14.06.06 09:25 »

Pole suurem asi kommija, aga lugedes seda nämmutamist otsustasin ikkagi sõna võtta. Poolkinnine üritus tulemas-arusaadav..võõras ära trügi. Samas oleks nagu avalik ka, et kõik mõistlikud inimesed on oodatud.  Samas jällegi -kellele vaja, neid teavitatakse.
Öelge siis lugupeetud korraldajad otse välja- kes ja mis kriteeriumide alusel on oodatud ja kes mitte ja kohe personaalselt võiks see olla- eraldage sikud lammastest ja on probleem lahendatud.
Mingi vabamüürlaste süsteem on teil juba ju olemas nende tärnikestega...meistrid sellid, õpipoisid...
Aga kõikidele headele inimestele -ilusat ilma ja konks näppu.
IP
Heigo 'niru' Kraav
Nupuklubi
*
Postitusi: 138« Vastus #19 postitatud 14.06.06 10:01 »

Ma nende kutsutud või kutsumata külaliste kohta ei oska midagi öelda, aga prügi suhtes on Brunol õigus. Prügi võiks tõesti katsuda vähem tekitada - plekknõud, alumiiniumist õlletaara, mille saab kannaga kokku litsuda jne. Võite ise ette kujutada, kui 30 matsi joob igaüks a la 10 õlut ära + muu sodi. Suurt osa prügi saab põletada, aga ega see plastmassi ving kuigi hea nuusutada pole elik reostab õhku. Niiet kutsun samuti kõiki osavõtjaid üles enne proviandi ostmist hoolga kaaluma, kui palju ja millises pakendis seda muretseda.
IP
Poolik
Vana kala
***
Postitusi: 86« Vastus #20 postitatud 14.06.06 10:07 »

Olen Jannoga nõus selles plaanis, et kui ikka 100 % avalik üritus, siis läbuks kisub nii või naa. Eelmine aasta oli sellele hea näide. Mis kuradi hea pärast peab keegi varahommikul telgist välja ronima, et ümber lõkke üksteisega haritavaid ja mitteharitavaid maid jagavaid (гарячиe эстонские парни) "mehepoegi" rahustada ? Kui eelmisel aastal ikka osa võõrast rahvast pidas ennast reede vastu laupäeva hommikut üleval nagu kadjakad külapoe taga peale palgapäeva, siis mis on selle ürituse mõte peale üldise läbu ? Aga läbustada võib igaüks ka oma kodus. Ei pea siis Venessaarde ronima..

Ma ise pole suurem asi viinajooja, kuid saan aru, kui teised tahavad lõõgastuda ja puhata argiperutamise vahele.
Kuid puhata saab ka nii, et  teistel ei oleks kellegi poolt oma rihma lõdvakslaskmisest sitamekki keele all (ning selle lõõgastumisega kaasnevat täielikku kõvahäälset ülevaadet, kes mida kunas ja kui suure raha eest haris ja kui mitu korda sai ikka kedagi karatud ning kes kellele veel üle tahi peaks keerama, et väljaöeldud mõtted kohale jõuaks).
Mina ise ootan Nupukalt ikka meeldivat suhtlemist meeldivalt ¨vipsis kodanikega, mitte aga pidevat valmisolekut kellegagi maid jagada. Ja ootaks kohale ikka eelkõige seda põhituumikut, keda tunnen oma paari aastase kokkutulekukogemuse pealt ja kellega võib pidutseda-kokku tulla küll ja veel.


Mis on aga ilmselt praegusel ajal tekitamas pahameelt, on see, et tõepoolest käib jahumine poolkinnise ürituse üle, kuid rahvas (kellest osa kindlasti ei olegi huvitatud mingist Nupuklubist :-D), kuid on lihtsalt solvunud, et - "kuda siis nüüd. Teda ei tahetagi seltskonda".

 Peaks kindlalt Nupuka orgunnrahva poolt välja ütlema, et, näiteks, kutsututele saadetakse selleks kuupäevaks hiljemalt e-kiri või kõne või SMS ja teised - sorry, rong sõitis ära.

Eks sellinegi käitumine kutsub esile samasuguse tatipritsimise nagu praegunegi üldsalatsemine, kuid siis oleks vähemalt kõigil selge mida ja kunas oodata ja kuhu poole püüda :-D.  Ning jätaks just klubile õiguse otsustada kellega ja kunas ja kus kokku saadakse. Kordan ennast ka
 

Ma olen igati selle poolt, et kui meestel-naistel sai juba oma sõpruskonna baasil klubi kokku pandud, siis on ka Nuputajatel täiesti vaba voli käia ja sebida vaid omale meelepärase seltskonnaga. 


Ja plekkriistad OK
 :-DDD
IP

Ärge siis pikka viha pidage ...
Heigo 'niru' Kraav
Nupuklubi
*
Postitusi: 138« Vastus #21 postitatud 14.06.06 10:49 »

Äkki peaks need mitteliikmetest mehed, keda Nupuklubi alati heameelega üritustel osalemas näeb, kokkutuleku ajaks klubisse võtma? Siis saaks südamerahuga kokkutuleku kinniseks klubiürituseks kuulutada ja asi ants:)

Minu enda seisukoht on selline, et kokkutulekul võiksid osaleda lisaks klubiliikmetele ka need kalamehed, kes venessaares varemalt käinud ja/või keda teatakse-tuntakse hästi ning kes oskavad lugu pidada lihtsalt heast ja lõbusast olemisest ning seltskonnast. Ja usun, et kui mõnel sellisel teada-tuntud mehel on soov sõber/sõbratar kaasa võtta, siis vastab ka sõber nendele kriteeriumitele.
Nendel, keda ei kutsuta, et tasu seepärast solvuda. Inimene võib tõesti lahe kuju olla, aga kui keegi asjaosalistest teda ei tunne, siis ei ostata teda kokkutulekule tahtagi.

Nendele aga, kes peavad kokkutulekulekule kutsetega kutsumist nõmedaks või lapsikuks, tahaksin meelde tuletada ja toonitada, et see osavõtjate valimine ei ole tingitud mingisugusest haiglaslikust soovist mängida liivakastimänge, vaid eelmisel aastal reaalselt toimunud sündmustest, mis jätsid asjale sita maitse man. Seda kokkutulekut ei korraldata selleks, et sealt negatiivseid kogemusi saada. Ja põhjus, miks eelmisel aastal asi natukene sitasti läks oligi see, et üritus oli avalik ja kohale ronisid ka mehed, keda varemalt ei tuntud ja kellel oli mõnusast koosviibimisest sootuks erinev arusaam. Igale täie mõistusega inimesele peaks nüüd olema selge, et ürituse õnnestumiseks ei ole vaja palgata turvafirmat, vaid piisab täiesti sellest, kui korraldada üritus vaid valitud inimestele. Et nende valitud inimeste (küll on rõve väljend tegelikult:)) sekka pääseda, tuleb ennast eelnevalt tuttavaks teha - käia koos kalal jne.
IP
madise
Kalastushuviline
*
Postitusi: 8« Vastus #22 postitatud 14.06.06 12:00 »

hmm oleks huvitav tulla kokkutulekule üks aasta sai käidud ka see vist oli pühajärvel lovi poolt korraldatud mulle väga meeldis olen plaaninud tulla mitu aastat ka nupu yritusele aga töö pole lubanud ehk õnnestub see aasta.
A kuna ma olen rohelise mõtteviisiga inimene siis arvan et oma nõud on tõesti paremad kui yhekordsed.Kuid kui peale yritust kenasti kõik kokku korjata ja konteinerisse viia pole ka hullu.edu yrituse korraldamisel
IP

saaks ainult kalale
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #23 postitatud 15.06.06 11:22 »

Eelmine aasta jäi küll käimata aga see aasta rautselt tulija. Kuupäevad ka täitsa ok.
Keegi  Rai oli pühajärve kokkutulekul raskelt koomas ja varastas otsekalalt haugi ja landikarbi. Kala saadi autost kätte, kus landikarp on?
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
madise
Kalastushuviline
*
Postitusi: 8« Vastus #24 postitatud 16.06.06 08:42 »

sellepeal ytleks ma, et joo aga mõistlikult et pärast ei peax midagi kahetsema. ja kui juua ei oska ära joo
IP

saaks ainult kalale
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #25 postitatud 16.06.06 08:46 »

Proovin veelkord oma mõtteid väljendada.

Seesinantne teema ei oleks pidand, üldse kohe algusest peale, siia alles jääma. Vabanda kolmik, aga see ei sobi.
Seepärast lajatan, selle ,,kivi" adminnide ,,kapsaaeda". Oleks nende asi olnd see kohe ära koristada.
Kogu ,,infoks" oleks piisand siin sellest tsuktsa avaldusest  http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_smf&Itemid=72&topic=293.0.
Aga kuna see teema jäi lahtiseks siis avaldasin arvamust ka sellega kaudselt seonduvast- keeldudest. Isiklikult tahan näha, et inimene on vaba ja otsustab ise. Suuremas osas elus. Mu komm oligi suunatud sellele, et mõistlikud, keda te seal (ja ka mujal osavõtjateks soovite) saavad sellest kas ise aru või siis piisab soovitusest/tähelepanu juhtimisest. Ja postitus oli tehtud klubi mitteliikme poolt. Ma samuti mitteliikmena võtsin vabaduse sellele oma nägemus lisada. Varjatuna oli see ka 1 teise vanema asja puudutus-milles me brunoga eri meelt oleme olnd. Tema keelu(de) pooldajana, mina mitte.
Ega ma ei mõista, miks sellele nii valuliselt reageeriti. Kuni selleni, et ,,peideti" teema ära. Peale selle kustutati mu vastukomm jannole, mis oli liiga lühike ehk siis ,,mõtetu". Kordan siis pikemalt -Janno, lõpeta minu personaalprobleemide üle jahumine! Ma ei ole sulle vaenlane. Mu mälu järgi pole ma sulle kunagi isegi kehvasti mitte öelnd. Aga korrektsus sõnakasutuses jääb mulle ikka meeldima. Kuigi ma ka ise ei pruugi sellega tihti hakkama saada.
Probleemid kogu ,,temaatikas":
1) Asjassepuutumatu kasutaja teema algatuse jätmine siia foorumi ja nii pikaks ajaks, et see vajas juba ,,peitmist" ja siis jälle avalikustamist.
2) Mitte ,et ma saaks teile miskit ette heita või ,,ninale" visata- aga reeglite (jällegi ) puudumine. Kui ei taheta ,,reegleid" ja igaüks võib tulla välja oma arvamusega, siis teema ,,peitmine" pole kuidagi asjakohane. Samuti pole asjakohane ka, siis,  kellegi kahetsus, selle üle, et seda oleks võind ,,siseliinil" teha.
3) arusaamatus kes mitteklubi liikmetest on ,,mõistlk" ja ,,mittemõistlik" kel on õigus või klubi aksept miskit klubi tegevusega seonduvasse siia avalikku teemasse kribada.
4) Klubi liige ei = klubi seisukoht ja poliitika. Nii nagu ka antud web-i esilehel seisab. Klubi liikmetel (mõningatel/kõigil) oleks aeg sellest aru saama hakata. Seepärast võiks klubiline oma väljaütlemistes olla niipalju tagasihodlikum, et esineda mitte kogu klubi nimel. Kui seda on siiski vaja, siis oleks hää küll , kui Te enne selle ,,probleemi" siseringis läbi ,,nämmutate".
Tsitaat tsuktsa  kui klubi ,,mootori" teemast :,,Oodatud on kõik selleportaali foorumi lugejad,kes....."
5) ,,mootori", põhiorgunnija ja suurima vaeva nägija ehk tsuktsa arvamuseavalduse puudus siin. Või siis teisti öeldes-mingi osa klubilisi räägivad tema eest lahknedes tegelt tsuktsa ,,pointidest" antud küsimustiku nüanssides.

PS. ega mina see, koos oma kahe kaaslasega, hommikupoolne öö probleem polnd?:) Keegi nägi meil 1kordseid nõusi?
IP
Poolik
Vana kala
***
Postitusi: 86« Vastus #26 postitatud 16.06.06 09:18 »

:-D
Vot kurat seda nüüd täpselt mäletab, mis pattusid võiks wudkale seoses eelmise aastaga ette heita. (hi-hi)

Samas, oma mälu tuugalt pingutades meenuks nagu, et kui sa just hommikupoole ööd oma kahe kaaslasega ümber lõkke ei tallunud ja kõvahäälselt kõigile teiega mittenõustujatele nossu anda ei lubanud, siis te kolmekesi ehk need probleemitekitajad polnudki. (Samas tont seda mälu julgeb uskuda. See kõige tillem teist kolmest oli mäletamist mööda kõige energilisem ja elavam. Mis tal siis viga oleks ühe jutiga ka kõik hommikupoole ööd maha mürgeldada).
:-D

Aga kui tõsiseks minna, siis wuudi poolt viidatud ning tsuksi alustatud kokkutuleku kutse teema peaks selle keskustelu siin küll lukku panema. Probleem on ilmselt ära langenud.

Samas eks ainult vaidlustes tõusevadki esile igasugused nägemused, mis asja aitavad edasi arendada ja paremaks muuta. Muu vaht siis adminnide äranägemisele jääb.
 
IP

Ärge siis pikka viha pidage ...
Silver
Tegija
**
Postitusi: 79


« Vastus #27 postitatud 16.06.06 09:51 »

PS. ega mina see, koos oma kahe kaaslasega, hommikupoolne öö probleem polnd?:)

Mina olin see probleem! Tsuksa ees ka poole sõnaga vabandanud.
IP

Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.
berta
Külaline
« Vastus #28 postitatud 16.06.06 13:07 »

Vat, "poolik" tõi kõik põhjused ilusasti välja, et miks nendes massjoblungitest ei ole mõtet osa võtta. Näed siis- mõni tahab ööse kalale minna, aga segab oma sagistamistega kõrvaltelgis magajat; mõned lakuvad, teised kõrvaltelgis n.  kolmas üritab selgeks teha oma kaasasviibivatele lastele, et kumbki pole avalikult, kõigi silmeall, just mitte kõige süntsam tegu. Piisab täielikult 2-4 kaverist ning kõik on kontrolliall !
IP
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #29 postitatud 16.06.06 14:17 »

Ütleme nii, berta, et siin sa nats ajakirjanduslikult liialdad. Igalühel ja alati, ei pruugi olla samad mõtted mõttes, kui teistel või sul, parajasti.
IP
Lehed: 1 [2] 3   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi