Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
26.09.20 17:21

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22239

Viimati registreerus: 781533749
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht
Lehed: 1 2 [3]   Alla
Trüki
Autor Teema: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht  (Loetud 40711 korda)
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #30 postitatud 22.05.06 13:30 »

good, vares. Ma näen, et sa pingutad. Logesh, et su ,,kohtuniku" roll on raske. Tegelt ka. Ja just seepärast, et pead olema siin, vähemalt hetkel, lootes et tulevikus mitte, miinimum kahe  kui mitte enama heinakuhja vahel. Kuigi need ,,kuhjad" pisikraakleks justkui omavahel, siis sopp jääb ka keskel seismapidama olija reväärile. Nagunii.
Alustaks(me kõik) suhtumise muutmisest? Ah? Kinnitan teile, et minu kõnelused antud lehe teemadel, eranditult kõik on, tingitud asja õigemaks tegemise soovist. Asi aga on päädind, jällegi eranditult, wuudi personaalprobleemil. Kusjuures ka Mait Varesel olid küsimused mulle pigem isiklikku laadi kui suuremat auditooriumit hõlmav.
Kinnatan ka teistpidi, et siia lehele kasutajaks tulles ei olnd mul kavas mölama tulla. Mölan seal teisel lehel edasi. See, et mul üks neljasõnaline komm on kustutatud millest mitmetitõlgendamisvõimaluse tõttu võis ka mölana mõista oli siiski ajendatud sellest, et on jah timm, lase käia. Mitte kõik lühike pole alati ju möla. Samuti ka sõnavaht pole alati see. Aga katsu nüüd siis olla. Üks tahab lühidust ja konkreetsust, teine pikemat kommi, et väljendatud saaks mõte mida tahad öelda.
Ja klubilistele panen südamele-ärge teiegi ülbitsege, eks. Küllap siis saame edasi minna selle tulemuse poole mis esilehel kirjeldatud.
IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #31 postitatud 22.05.06 14:31 »

Mõistlik jutt wuudi poolt. Üldiselt käivad mulle wuudi ülikeerulised kohati demagoogilised, keerulistest väljenditest, linkidest jms ülekülvatud kommid närvidele. Demokraatia on siiski see, et igaüks väljendab ennast kuidas tahab. Pealegi on wuudi jutt siin lehel teemasse ja sisusse. Vahet pole, et arvamus asjast on erinev.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
JAN
Nupuklubi
*
Postitusi: 589« Vastus #32 postitatud 29.05.06 11:21 »

Ohho-hoo.... Sattusin alles nüüd seda pikka wuudi monoloogidega pikitud megafoorumit lugema ja jahmusin.... mis sa nüüd kostad või kus sa nüüd pistad, oli esialgne mõte.

Väheke siis ka minu teema asjast.
Esiteks: Dessandi teema algas ju lausega nupulised + liitlased. Liitlased on need kalamehed, kes ei kuulu Nupuklubisse. Selge jutt ju, et polnud mõeldud 100% kinnise üritusena, küll aga Nupuklubi orgunnimisel või eestvedamisel.

Teiseks: fraas "et kurikaelu ilnfost eemal hoida võib see olla vaid (vajadusel) klubiliikmetele kättesaadav" on kahjuks paratamatu. Põhjus sama miks galeriid reeglina on ilma kohaviideteta. Kurikaelad on ju kõigile selgemast selgemad: elektrikud, võrgutajad, ahnikud, läbustajad.

Mis puutub teemade hakkimist ja teisaldamist, siis see on 100% õigustatud, et tagada arutelu teemas püsimist. Kalale.ee probleemiks ongi see, et seal läheb reeglina 90% teemast hapuks. Põhjusi teavad kõik.

Lõpuks ka 1 väheke positiivne iva: wuudi wuudiks, aga vähemalt esimene teema mida paljud pidasid vajalikuks kommida. Kahju ainult, et teema ise oli suht otsitud.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #33 postitatud 29.05.06 19:40 »

Kahju ainult, et teema ise oli suht otsitud.

Sellest sai ju kõneldud, et teemat, sellist eraldiseisvat polnd vaid arenes su teemast. Niimoodi hakitult on see jah ,,otsitud". Mitte mu poolt ega mu poolt ka algatatud eraldi teemana.

mis sa nüüd kostad või kus sa nüüd pistad, oli esialgne mõte.

Seepärast saigi räägitud, et sõnadel on sisu ja peaks hoolikamalt kaaluma neid, kui tahad tõsist juttu ajada. Seepürast ma ka siin nämmutan, et mu mõte jõuaks kohale, enamustele. Hoolimata sellest, et me mõningatele sõnadele erineva sisu võime anda. mõnele aga mu ,,nämmutamine" üldse, kunagi ja iial ,,peale ei lähe". Nime(sid) ma ei nimeta, eks.

Dessandi teema algas ju lausega nupulised + liitlased. Liitlased on need kalamehed, kes ei kuulu Nupuklubisse.
Pigem on see bla-bla-bla ja kuulub demagoogia valdkonda. Milles ka mind süüdistati.

Teiseks: fraas "et kurikaelu ilnfost eemal hoida võib see olla vaid (vajadusel) klubiliikmetele kättesaadav" on kahjuks paratamatu.
,,Liitlastest" enam mitte silpigi. Info paneme ,,seifi" ja mõnuleme ise selles ,,lõunaeesti tuhandete veekogude, mitteharuldaste lepiskalade" infos. Õngekalade! harrastuliku kalapüügi edendamise jutt?! no kuulge;(


Mis oligi kogu ajend antud diskussiooniks ja detonaatoriks ka muudele juttudele ja arvamustele ning tõekspidamistele vastukaja andmiseks.
IP
Heigo 'niru' Kraav
Nupuklubi
*
Postitusi: 138« Vastus #34 postitatud 30.05.06 14:18 »

Krt, ei viitsi kõike eelnevat läbi lugeda, aga ühte ma ütlen - teemade kustutamist ja modereerimist on vaja. Näiteks võib tuua jääger-online foorumi, kus moded jõhkralt kustutavad teema ära või panevad selle lukku, kui jutt läbuks läheb. Ja selle on ka see foorum väga mõistlikuks jäänud, keegi ei pahanda ega solvu, kui teinekord näpuga viibutatakse. Alati on ju võimalus seal foorumis mitte figureerida, kui nö tsensuur ei meeldi. Tundub et see on ainus võimalus käesoleval virtuaalse onaneerimise ajastul asju kontrolli all hoida.
A mis puutub klubiliikmeid ja mitteliikmeid, siis kas tõesti on Nupuklubi nii nõutud ühendus, et mitteliikmetest inimesed suisa solvuvad, kui ei tea kõigist klubi tegemistest-üritustest? Ei tahaks kuidagi uskuda.
IP
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #35 postitatud 30.05.06 14:26 »

Pole siin keegi modemise vastu olnud, vaid selle vastu mil moel seda toimetati.
IP
Jüri 'juret' Pukk
Nupuklubi
*
Postitusi: 104« Vastus #36 postitatud 30.05.06 21:15 »

Berta - Mis täpsemalt toimetamisel ei meeldinud.
Wuudi - sõnade kuhjast on väga raske mõtet leida. Hoolitse mõtte eest ja küll sõnad ise endale koha leiavad. Mina oma laiskuse orjana ei loe alati Sinu mõttearendusi lõpuni sõnade rohkuse tõttu, Vabandust.
IP
berta
Külaline
« Vastus #37 postitatud 30.05.06 23:00 »

Ei, kõik on okey. Ma olen selle saidi põhimõtted omandanud. Minul rohkem küsimisi pole.
IP
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #38 postitatud 31.05.06 05:04 »

Ega polegi midagi teha Jüri ,,juret" Pukk. Küllap me oleme erinevatel arenguetappidel. Võibolla ka erinevatel hargnevatel oksadel.
Ja see on iseenesest täiesti normaalne.
Samas pole normaalne, kui asjade üle otsustamiseks ei kuulata ära või loeta läbi teisepoole väited. Kui nüüd loetud või kuulatud on,siis alles, alles siis, on võimalik olukord kus asjadest arusaamine muutub lähedasemaks. Võrdsemast võrdsemaid ei ole ega teki.
Kahjuks Su  mõttelend viimases kommis aga väljendab just seda suhtumist-a huli võ bizd...te. Tõsiseltvõetavus kaob, tead. Mu jaoks. Samuti vabandust.
IP
tsuks
Nupuklubi
*
Postitusi: 565« Vastus #39 postitatud 06.06.06 01:16 »


Wuudi- kui sa oma textitrükkimise energia suunaksid Nupuklubi arendamiserööpasse- annaks õkva sinu sisseastumiseavaldusele allkirja.

 Praeguise seisuga ENK liikmeid 13, kellele  aktiivselt ENK edasiarendemisele kaasalööb 10 toetajaliiget.
Miks need 10 pole liikmed?
Nad saavad vägaeduliselt ka ise akkama- kuid üritustest võtavad vabatahtlikult ilma kohusteta osa. Valetan- pooled ei võtagi- kuid toetavad.
Ja seda- mis meie suhtlusesse puutub- sorry- wuudi- ju meile meeldib nii.
Oleme jummala erinevad.
Kuid miskit on siiski ühist.
Tule samale lainele.
Suruks Pleksneri nurka?
Emajõe Jõeriigi?
Eesti Vabariigi?
...


IP

tsuks nigu ma olen
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #40 postitatud 06.06.06 08:59 »

It's all about the game, and how you play it
All about control, and if you can take it
All about your debt, and if you can pay it
It's all about pain, and who's gonna make it
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Lehed: 1 2 [3]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi