Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
14.07.20 05:16

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14077
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 21947

Viimati registreerus: monave18
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Nupuklubi  |  Üritused  |  Teema: LEKK kalastusring Tartus
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: LEKK kalastusring Tartus  (Loetud 8976 korda)
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« postitatud 12.09.12 17:23 »

Tartus  alustab tegevust laste kalastusring

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kutsub kalapüügihuvilisi lapsi liituma kalastusringiga. Esimene kokkusaamine toimub neljapäeval  13.septembril  kell 17.15 Tartu jahindusklubis Võru tn 80.

Ringitöö hakkab toimuma neli korda kuus. Praktiline tegevus viiakse läbi Tartu ja selle lähiümbruse veekogudel, teooriaõppused toimuvad siseruumides.  Laste ringitöö on planeeritud säästliku harrastuskalapüügi põhimõtetteid silmas pidades,  õpetades kalu erinevate püügivahenditega kätte saama kuid samas tegutsedes loodust ja ressurssi säästvalt.  Olulisel kohal on kalapüügireeglite ja heade kalastustavade järgimine, ohutus veekogu ääres ja kõik muu harrastuskalastusega seonduv, mis arendab oskusi, laiendab silmaringi ning aitab lastel vaba aega sihipäraselt kasutada. Lisaks ringitööle on plaanis korraldada ka laagreid, osaleda kalapüügivõistlustel ning otsida sõprussidemeid ka teiste klubide kalastusringidega.

Ringi tegevust juhib Innar Hannus, kes ütleb enda kohta, et on kala püüdnud sünnist saati ja kelle põhitööks on olla kehalise kasvatuse õpetaja Tartu Forseliuse gümnaasiumis. Juhendajatetena kaasatakse ka teisi kogenud kalastajaid Lõuna-Eesti kalastajate klubist.

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tegutseb alates 2005. aastast ning on laste kalapüügihuvi arendamisega tegelenud juba pikka aega. Meie korraldatavatel kalastusvõistlustel on võimalusel alati ka noortearvestus. LEKK liikmete juhendamisel on omandanud kalapüügitarkust Tartu Koidu Keskuse kalastusringi lapsed aastatel 2007-2008 ning oleme olnud juhendajateks looduskaitseühistu Kotkas poolt korraldatud kalastuslaagrites.

Tere tulemast kõigile huvilistele!

Kalastuskoolituste läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.
IP
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« Vastus #1 postitatud 17.09.12 08:36 »

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kalastusringi saab kokku laupäeval 22.septembril kell 11 A´le Coq Arena taga Anne kanali ääres. Kaasa palume võtta õngitsemisevarustuse.

Rohkem infot juhendaja Innar Hannuse telefonil 56489252 või e-aadressil innar.hannus@mail.ee

Tere tulemast kõigile huvilistele!
IP
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« Vastus #2 postitatud 15.01.13 10:30 »

Kalastusring alustab peale väikest puhkust taas 19.01. Sel korral saame jääaluseks püügiks kokku Anne kanalil A´le Coq Arena taga kell 11. NB! Soojalt riidesse! Kindlasti nägu, käed, jalad külma vastu korralikult kaitsta . Küsimuste puhul kontakteeruge juhendajaga tel 56489252 või e-aadressil innar.hannus@mail.ee. Söödad ja jääpuur on esialgul ringi poolt.

Kel talipüügivarustus puudub või soovib seda täiendada ning saada ka teoreetilisi teadmisi, milleks mingit "vidinat" kasutada, neid ootame kolmapäeval 16.01. kell 16 Võru tn 80 Trapperi kauplusesse. Ühe talipüügikomplekti peale kulub maksimaalselt 10 eurot aga olenevalt valikutest võib hakkama saada ka vähemaga.

Esimene võistlemisvõimalus on lastele (ja miks mitte ka nende vanematel) juba eeloleval pühapäeval, 20.01. mil Keeri järvel toimub klubisisene võistlus. Täpsem info siin: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistl … juhend.pdf
Julgustame kõiki osalema, algajate kalapüüdjate puhul on võidust tähtsam osavõtt! Nii tulevad ka oskused!

Tervitades,
Lea Saar
 
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi