Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
17.01.21 05:46

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14084
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Võistlused  |  Teema: Võrtsjärve Karikas 2012
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Võrtsjärve Karikas 2012  (Loetud 40654 korda)
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« postitatud 04.02.12 11:49 »

Ahoi, sõbrad Nupuklubist!

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kutsub kõiki kalapüügihuvilisi laupäeval 11. veebruaril Võrtsjärve jääle võistu kala püüdma – taas toimub kalapüügivõistlus Võrtsjärve Karikas. Traditsiooniliselt järgneb võistlusele Järvemuuseumi külastamine ja ettekanne järveteadlaselt.

Võistledakse individuaalselt noorte, naiste ja meeste klassis ning võistkondlikus arvestuses. Ka tänavu koosneb võistkond kuni neljast liikmest kuid erinevalt varasematest kordadest võivad sinna kuuluda kõigi individuaalklasside võistlejad. See on hea võimalus panna välja näiteks perevõistkond ning suurendada niiviisi oma võiduvõimalusi. Teiseks muudatuseks võrreldes eelmise aastaga on võimalus kasutada püügivahendina ka n.n. sikuskat, ehk taliõnge, mis varustatud tirgu ehk talipüügiks mõeldud landiga. Loodame, et see lisab võistlusele põnevust ning rikastab ka saagi liigilist mitmekesisust.

Paremusjärjestus selgitatakse välja kalade kaalumise teel. Kõigi individuaalklasside tulemuste põhjal koostatakse üldarvestuse tabel, mille põhjal jagatakse võistlejatele kohapunkte: I koht 1 punkt, II 2 punkti jne. Üldarvestus on aluseks võistkondliku paremusjärjestuse väljaselgitamisel ning omab vaid informatiivset väärtust.

Autasustatakse kõigi võistlusklasside kolme parimat. Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja hulk auhindu. Võistlusele järgneb ühine supisöömine, Järvemuuseumi ekspositsiooniga tutvumine ning kalateadlase Teet Krause loeng Eesti väikejärvede kalastikust.

Enne võistlust palume kindlasti tutvuda võistlusjuhendiga, mille leiate siit: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Vortsjarve_Karikas_juhend_2012.pdf

Tere tulemast kõigile!
Lea Saar
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #1 postitatud 12.02.12 18:42 »

Noorte kalameeste klubi Kalakratid sai sellest võistluspäevast toreda elamuse. Väikesed poisid said esimese võistluskogemuse. Noorteklassi esikoha võttis möödunudaastane jääaluse püügi Eesti noortemeister Laur Tammeorg, II kohale tuli tõusev ``täht`` Edgar Kure. Meeskondlik III koht kuulus võistkonnale Kalakratid II koosseisus  Edgar Margulis, Aivar Kaljuste, Edgar Feokistov ja Laur Tammeorg.Täname korraldajaid!
IP
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« Vastus #2 postitatud 13.02.12 09:37 »

Laupäeval toimunud talvisel kalapüügivõistlusel Võrtsjärve Karikas osales 92 kalastajat, kes jagunesid võistlusklassidesse järgmiselt: 24 noort, 7 naist ja 61 meest, kes omavahel moodustasid 17 võistkonda. Ilm oli päikeseline ja tuulevaikne, hommikune -27 muutus päeva peale ca 10 kraadi soojemaks. Kala saadi koguseliselt palju - kokku püüti kolme tunniga 62,81 kilo. Liigiliselt esinesid tavalised Võrtsjärve kalad, kõige rohkem saadi siiski ahvenat ja särge.

Parimad tulemused saavutati meeste arvestuses, kus võitja Denis Manovi tulemuseks oli 5,93kg. Teine koht Lehar Leetsaarele (4,81) ning kolmas Alexander Andrusenkole (4,76). Naiste seas võitis Kristi Tuul (0,48) Kaire Kautsi ees (0,46), kolmas tulemus Tiina Viikmanil (0,30). Noortest võitis suurepärase tulemusega Laur Tammeorg, 2,59kg oli üldarvestuses seitsmes koht! Teise koha saavutas Edgar Kure (1,08) ning kolmas koht Georg Semenovskile (1,07).

Võistkondlikult oli parim Lõuna-Eesti kalastajate klubi võistkond, II koht Konksupoele ning tubli kolmas koht Kalakrattide II noorte ja täiskasvanute segavõistkonnale.

Võistluse protokoll asub siin: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Vortsjarve_Karikas_tulemused_2012.pdf
ja fotod siin: http://www.kalastusinfo.ee/pildid/thumbnails.php?album=67

Täname toetajaid: firmalt Salmo olid parimatele kinkekaartid, lisaks hulk igasugust kalastuskraami loosiauhindadeks ning peaauhinnana Mora jääpuur. Kõigil soovijatel oli võimalik saada ka Salmo kliendikaarti omanikuks, millega kaasnevad paljud soodustused ostudelt kõigis Salmo kauplustes. AS Tridens kustutab kalastajate janu Jägermeistri ja Hartwalli karastusjookidega ning kalameeste kõhu täitis Salvest. Palju tänu ka Limnoloogiakeskusele, eriti Anu Metsarile võõrustamise eest ning Teet Krauset hariva loengu eest!

Kohtumiseni kalavetel!
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi