Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
24.09.20 23:42

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22233

Viimati registreerus: LupitaBern
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Täika  |  Ost  |  Teema: Veterok 8E
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Veterok 8E  (Loetud 8220 korda)
jaz
Kalastushuviline
*
Postitusi: 13


« postitatud 11.10.11 16:51 »

Erinevate mahhinatsioonide tagajärjel sai minust mõni aasta tagasi eelnimetet mootori omanik. Kasutan teda eesmärgipäraselt, st Pella paadi sabas. Autentne komplekt mis tulevikus kindlasti vanavara ihalejate silmis kõva pappi maksma hakkab:-)
See selleks, kuna seesinane jõuallikas minuni jõudis ja ma teda ka kasutama hakkasin juhtus selline kentsakas asi et ta hakkas mulle meeldima. Niiet "jääb relvastusse", see on kindel. Et mind hirmutati antud isendite kehvas kvaliteedis olen ka varuosade koha pealt silmad lahti hoidnud ja neid on mulle ikka kingitud-toodud-müüdud ka. Muuhulgas pakuti mulle üht korralikku (nn üheperemehemootor, poest sama mehe ostetud kes mulle kinkis) mootorit varuosadeks mille ma siis vastava napsi eest ka omandasin, täitsa niisma ei tihanud võtta - toob veel halba õnne kaasa, õige seda vaja:-)
Asja halb külg aga see et seesinane minu esimene mootor kohe mittekuidagi ei nõustu varuosi tahtma... niisiis on varumootor puhta liiast. Aga kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem ja nii ka seekord - mul oli parajasti üks paat üle, noh tühja ta nüüd üle oli aga temaga tegelemiseks aega vähe  - ja sai tema siis poisile kingitud, et võta ja tegele. Noormees aga hetkel meie und valvamas või kui soovite kodumaad teenimas ja teisel seal aega palju, nii mõtleski välja et kuna tema on vaene sõdur võiksin ju talle peale paadi veel mootori ka kinkida. Selle varuosa-mootori. No mis siis ikka , ega ma kade ole. Sel varuosa-mootoril on nimelt üks viga - ostetud keerulistel riigivõimu-vahetuse aastatel ja aktiivset kasutust leidnuna sai teisel starter otsa ja uut ei olnud kuskilt saada. Nii jäigi teine ots-ümber-hooratta-ja-vööripooleputku-mootoriks. Nüüd siis oleks talle uut starterit külge vaja. Kui kellelgi on pakkuda, oleks tänulik. Starteril võib täitsavabalt mootor ise ka küljes olla, ainult kui see mootor satub küljes olema oleks tore kui tegemist pealkirjas märgitud, elektronsüütega mudeliga et pilt liiga kirjuks ei läheks.
jaz@hot.ee on hea koht kontaktivõtmiseks.
Päikest ja täpselt niipalju vett kiilualla kui parasjagu just vaja on!
IP
jaz
Kalastushuviline
*
Postitusi: 13


« Vastus #1 postitatud 13.12.11 14:10 »

Upitan teemat veidi.
Paadikuuris koht Veterok 8 E jaoks endiselt olemas. Sõdurpoiss ootab tegelikult juba kuuse alla seda,
tahab jõulupuhkuse ajal näpud õliseks teha et siis kevadel kroonust tulles oleks "otseveele" komplekt
olemas.
Toredat aastalõppu!
Jaz
PS. Kontakt jaz@hot.ee
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi