Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
12.08.20 09:42

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14079
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22087

Viimati registreerus: Diffmali
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Nupuklubi  |  Üritused  |  Teema: Tallinna Merepäevad 2009 (17-19 juuli 2009)
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Tallinna Merepäevad 2009 (17-19 juuli 2009)  (Loetud 5780 korda)
mereblog
Tegija
**
Postitusi: 3


« postitatud 26.06.09 12:24 »

Järjekordsed Tallinna Merepäevad on tulemas. Erinevus varasemate üritustega seisneb suurte purjelaevade rohkuses, mis saabuvad merepäevade ajaks Lennusadamasse ja Admiraliteedibasseini. Nimelt on samal ajal käimas suurte purjelaevade regatt, The Tall Ships Races 2009, mille ajal saabuvad Tallinnasse vahepeatust tegema sellised purjelaevad nagu Sorlandet, Christian Radich, Lord Nelson, Roald Amundsen jt. See tõotab tulla vaatepilt, mida varem pole Tallinna sadamates nähtud.

SA Tallinn 2011 pressiteade:

17.-19. juulil toimuvad kõigile tallinlastele ja Tallinna külalistele suunatud Tallinna Merepäevad 2009. Merepäevade raames külastavad Tallinna ka kümmekond haruldast purjelaeva, mis on avatud kõigile huvilistele Admiraliteedi basseinis ja Lennusadamas.

17.-19. juulil toimuvad Tallinna Merepäevad 2009 leiavad aset Tallinna linna, Tallinna Sadama, Eesti Meremuuseumi, Eesti Ajalooliste Laevade Seltsi, SA Tallinn 2011 ühisel ettevõtmisel ja SA Tallinn 2011 eestvedamisel. Aastaks 2011, mil Tallinn on Euroopa kultuuripealinna, peaks Merepäevadest kujunema ranna-ala olulisim sündmus pealinnas. Selleks kutsuvad Merepäevade korraldajad juba teist aastat linlasi mere äärde kohale ja pakuvad neile erinevat tegevust, et rannaala kinnistuks huvitava paigana.

Tallinna Merepäevi 2009 külastavad ka kümmekond haruldast purjelaeva võistluse The Tall Ships Races 2009 raames. Sellisel hulgal purjelaevu pole Eestis üheaegselt varem viibinud. Purjelaevad peatuvad nii Vanasadamas Admiraliteedi basseini ääres kui ka Lennusadamas. Samuti on üheks suuremaks uuenduseks Jazziala avamine koostöös Jazzkaarega C-terminaalis. Merepäevade toimumispaigaks on Admiraliteedi bassein ja Lennusadam, mida ühendab tulevase merepromenaadi ehk Kultuurikilomeetri radadele üles seatud Ain Mäeotsa lavastatud etendus „Dannebrog, Pitka ja keisrid" ning laevareisid kahe sadama vahel.

Tallinna Merepäevad 2009 edukale õnnestumisele aitavad suurtoetajatena kaasa Viking Line Eesti OÜ ja Rotermann Eesti OÜ ning koostööpartnerid on Eesti Loots, Hansabuss, Veeteede Amet, Põllumajandusministeerium, Keskkonnaministeerium, Keskkonnaamet, Keskkonnainspektsioon, Jazzkaar, Innovatsiooniaasta, Energiakeskus, Eesti Mereakadeemia, EMA Merekool, aurulaev Admiral, City Bike.

Lisainformatsiooni Tallinna Merepäevad 2009 leiab aadressilt www.tallinnamerepaevad.ee.

SA Tallinn 2011 on Tallinna linna poolt loodud organisatsioon, mis valmistab ette ja koordineerib Tallinna kui Euroopa kultuuripealinna programmi 2011. aastaks.

Dan (Mereblog)
http://www.mereblog.com
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi