Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
11.07.20 23:38

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14077
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 21913

Viimati registreerus: MŠµet sŠµŃ…Ńƒ girls in у
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Nupuklubi  |  Üritused  |  Teema: Kiri Tallinna abilinnapeale
Lehed: 1 [2]   Alla
Trüki
Autor Teema: Kiri Tallinna abilinnapeale  (Loetud 27452 korda)
vallikas
Tegija
**
Postitusi: 224« Vastus #15 postitatud 17.11.08 09:51 »

Nii, mul ka omad mõtted-tähelepanekud sellega seoses.

Võibolla on just nageli kirjast saanud innustust vist juba 30-pealine ja 60-käeline Raepress - Tallinna keskerakondlik propagandaasutus. Niisiis kirjutati vahva tükk sellest, kuidas abilinnapea Mutli seisab idee eest - Tallinnale väikesadam.

Teise käega aga keskerakondlik linnavalitsus, eesotsas sellesama Mutliga, ei anna väidetavalt "Pargi ja sõida" süsteemi pärast jahtklubile paadisildade laiendamiseks ja meie merekultuuri arendamiseks Pirita jõe paremkallast.

Loodud merekomisjon - kas pole see mitte sama komisjon, mis pidi tegelema niinimetatud kasiinosaare ideega?

Paadislipp kui selline on ka rajatis, mistõttu linn peab tegema detailplaneeringu, kuulutama välja riigihanke selle projekteerimiseks ja ehitamiseks, milleks ilmselgelt tal huvi puudub. Rakendades asja suurema avaliku paadisadama sekka, on pilt veel nutusem, peab asja planeerima üldplaneeringusse, siis samuti detailplaneeringud, siis erasektorist leida raha, kes tahaks seda teha, sest linnal selleks raha pole, mis omakorda tähendab, et erafirma tahaks ka asjast mingit kasu, järelikult ei tule ta avalik ega tasuta jne jne.

Mitte et ma kellegi heale kavatsusele tahaks kriipsu peale tõmmata, kuid nii need asjad lihtsalt käivad.

Võin soovitada veel teha väheke see teade ümber, panna juurde, et pole linn vastanud ja saata meediale. Saab väheke tähelepanu probleem. Veel parem kui kirjutada pikem arvamusartikkel, selline küllalti piprane ja saata kellegi nimel (mitte MTÜ, aga isikuliselt ikka) mõnele suurele päevalehele. Kiskuda teemat nö üles. Raepress on sunnitud propaganda veski tööle panema ja võibolla natuke suudab isegi tähelepanu asi saada. Kuid, see ei tähenda, et keegi hakkab detaiplaneeringuid vedama ja üldse asi veerema hakkaks.

Niiet vist on jah lahendus koguda raha, küsida mõnelt linnaosalt luba, kas sellises-sellises kohas saaks paate vette laskma hakata ja siis vastava (ehitus)loa alusel saaks selle rajada ning võibolla isegi mingi tähtajalise lepingu MTÜ-le kasutada....

Ühesõnaga, ma arvan, kirjade ja meediaga ei saavuta nii palju, kui silmast silma hakata kulutama asjapulkade uksi, aga kes tahaks seda taha. Mina küll vist mõne aja pärast lööks käega.

Millalgi mõtlesin niinimetatud kultuuripealinn Tallinn 2011 asjale vastata kriitilise artikliga sellest, kuidas linnavalitsus kiusab kunstiinimesi taga, näiteks ei või linnas kusagil tänaval keegi mängida. Mis kultuuripealinn see on, see on idiootsus. Vaadake Kopenhaageni peatänavat, käige Stockholmis või kusagil mujal. Aga mõtlesin samuti, et üks arvamusartiklike on minul päevi muret ja 40 minutit kirjutada, aga kasu ei miskit. Aktsioon ehk aitaks, mängida tänaval kuni MUPO raudu paneb ja vägisi bussi toimetab, sis ehk saaks lausa telekanalid kohale kutsuda ja oleks nagu jumet. Oeh....

Palju juttu aga vähe villa, sorri selline heietus siia täna hommikul.
IP
nagel
Vana kala
***
Postitusi: 186


« Vastus #16 postitatud 17.11.08 19:16 »

Seedin seda asja. Ehk peab veidi moduleerima.
IP
Lehed: 1 [2]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi