Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
29.10.20 01:40

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Nupuklubi  |  Üritused  |  Teema: Harrastuskalastuse uuring Suur-Emajõel
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Harrastuskalastuse uuring Suur-Emajõel  (Loetud 10480 korda)
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« postitatud 03.10.08 19:53 »

Tartumaa keskkonnateenistus koostöös Lõuna-Eesti Kalastajate Klubiga on käivitanud projekti, mille eesmärgiks on hinnata Emajõe harrastuskalapüügi koormust. Uuringuga soovitakse välja selgitada palju  käib jõel harrastuskalastajaid, kui palju kala nende poolt välja püütakse ning millised on populaarsemad püügikohad. 

Uuring teenib otseselt ka kalastajate huve - saagid aitavad paremini varu seisu prognoosida ja kalastajate täpsemat hulka teades on võimalik paremini infrastruktuuri, nagu randumiskohad, paadisillad, telkimis- ja lõkkeplatsid, infotahvlid jms, välja arendada.

Projekti õnnestumiseks palume abi harrastuskalastajatelt, kes käivad kalastamas Suur-Emajõel ning  on nõus oma käigud ja saagid püügipäevikus registreerima.

Infopäev päeviku täitmisest huvitatud vabatahtlikele harrastuskalameestele toimub 9. oktoobril Tartumaa keskkonnateenistuse saalis aadressil Aleksandri 14 II korrus, algusega 18.00.

Lisainfot vabatahtlike osalemise kohta küsige lekk@kalastusinfo.ee või telefonil 52 18 589.
Projektiga võib liituda ka hiljem ning plaanis on välja töötada ka veebipõhiselt täidetav päevikuvorm.

Lisalugemist leiate http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/kaivitub-emajoe-harrastuskalastuse-uuring-185.php

Lugupidamisega
Lea Saar
LEKK juhatuse esimees


IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #1 postitatud 04.10.08 12:48 »

Milleks peab kuskile helistama või meilima. Pane lekki lehele ja siia ja mujale kogu inf, mida on vaja osalejatel teada. Sisuliselt pole ju muud vaja, kui see päevik netti riputada reeglitega ja selgitustega, kuidas täta, mida mingi lahter tähendab, kuhu saata.
Minu arvamus on, et paberkandja on tänapäeval mõtetu asi sihkeseks päevikuks. Ükskõik kui mittetäiuslik kasvõi excel oleks etem, tõmbad netist selle, täidad, saadad täidetud kujul ära.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
saareke
Tegija
**
Postitusi: 113« Vastus #2 postitatud 04.10.08 17:04 »

Üldiselt on Sul õigus, Sepaonu! Aga nii kummaline kui see tänapäeval ka tunduda võib, on väga palju tõsiseid kalamehi, kes ei tea netist mitte midagi kuid meeleldi lööksid niisuguses ettevõtmises kaasa - seepärast ka paberkandjal päevikud.
Kuid nagu esimeses postituses juba kirjutasin, saab peagi ka netis päevikut täita ning loodan, et Nupulehe lugejad kasutavad seda võimalust hoolega :)
IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #3 postitatud 04.10.08 17:41 »

Kui nad netist mitte midagi ei tea, kust nad teada saavad siis, et küsitlus tulemas ? Ajalehest või sõbra käest? Paberkandja võib ise välja printida kui netis olemas ja keegi tahab irmsalt pastakat kasutada, ilmselt saab ka selle paberi vaevata lekkist lihtsalt võtta, äkki mõnel pole printerit.
Igal juhul irisemise vahele soovin ka edu ja loodan, et sellest üritusest ka kasu tõuseb. Tegelikult mõtlen ise, et kas sihke infrastruktuur on ikka kasu või kahju.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
tsuks
Nupuklubi
*
Postitusi: 565« Vastus #4 postitatud 06.10.08 22:34 »


Sepa- sul lemmikkalakohad juba tihti hõivatud, kui tuled?

Ah- ää põe- Jõge jätkub kõigile ja uute paremate kalastuskohtade avastamise rõõm peab ka jääma. Tegelikult parimad kohad on mõrdadega juba hõivatud.
Mis puudutab massilist innovassiooni- heh- ei tea kust seda kalastajarahvast äkitsi nüüd niipalju ka tuleb- noortel teised huvid. Kahjuks. A paadiliiklusevastu- nuh jah- tahad vaikust- mine metsa- a arvan, et asi ei ole nii hull ja kui häste läheb olen 09. näljapäev-kalapäeval tarka juttu kuulamas küll.
IP

tsuks nigu ma olen
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi