Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
30.11.20 10:04

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: 10 tegu, mida mees võiks enne surma proovida
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: 10 tegu, mida mees võiks enne surma proovida  (Loetud 5308 korda)
JAN
Nupuklubi
*
Postitusi: 589« postitatud 15.02.08 11:15 »

Kuna teema pani mõtlema, et kui kaugel ma omadega selle filosoofia järgi olen jõudnud, siis panen ka tulemuse kirja, et ka teised saaksid mõelda. Originaal asub Delfis. http://ajaviide.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=18185141 Ma tiba modifitseerisin omajärgi.

1. Saa alkoholimürgitus
Ei pea tingimata koomasse langema, aga iga mees peaks vähemalt korra ennast elus nii sassi jooma, et ta tegu hiljem tõesti ägades kahetseb. Kui hommikul on nii paha olla, et ei suuda isegi testamendi kirjutamisele mõelda, siis oled sa hakkama saanud.

TEHTUD: kuumades kahekümnendates tehtud. Hiljem vaid mällarisse vahest sattunud, viimasel ajal vaid pohma sümptome esineb

2. Pääse telekasse
Su nimi peab olema all tiitrites kirjas või siis sa pead ütlema vähemalt kuuesõnalise lause. Variante on ju palju. Raja poliitiline partei. Õpi mingit imelikku asja tegema (mäletate biitboksikutti Saaremaalt? Kohe oli “Kahvlis”). Või mine superstaari-saatesse.
TEHTUD: TV3-e eetris oli nmunk Jaanusena  Padise kloostri viimastelpäevade shou korraldamisel ja Vladiga on OmmukuTV-s kala küpsetatud.

3. Proovi talisuplust
Räägitakse, et lihtne variant külma veega harjumiseks pidi olema see, et hakkad suvel ujumas käima ja kogu aeg käidki iga päev.
TEHTUD: regulaarselt viimased 5-6 aastat (va mullu) Kolga poolsaare sauna jääaugus.

4. Ole päevakangelane: te korraga punktides 1, 6, 8 kirjutatud a la joo pang õlut, oma kõrtsus kõige õlbema vennaga ja maga tema naisega nagu puntis8.
TEGEMATA: on põhjust elada.


5. Saa papaks
Üks õige mees peaks ikka kahe lapsega maha saama küll, üks oma teine oma naase eest. Naine võib abiks olla.
TEHTUD: naise abiga olemas. Viimane alles 3-e nädalane!

6. Leia oma kõrts
Käi õlle joomas kohas, kus teatakse sind nimepidi ja iga kord avatakse su “tavaline” jook juba siis, kui su siluett saluuniuksele ilmub. Kui see on tõesti sinu oma kõrts, peaks olema sul võimalik ka baaridaami käest enda kohta mõnd sellist (vale) kuulujuttu kuulda, millest sul endal tõenäoliselt aimugi ei olnud.
TEHTUD ja TEGEMATA: Eelmises elukohas oli, aga nüüd enam pole. Polegi nagu eriti õllejoodik enam.

7. Päästa elu
Mine esmaabikursustele. Aadressil www.redcross.ee on näiteks Eesti Punase Risti kodukas. Või siis, kui see liiga karm tundub, mine ja anna verd. Päästa keegi: Verekeskus on Tallinnas Ädala 2, internetis www.verekeskus.ee.
TEHTUD: kusrustel käidud.Päästsin sõbra vingusurmast kui ta raip suitsusauna küttes sinna tossu sisse magama jäi. Lugematu hulk kalu päästetud lämbimissurmast neid vette tagasi loopides-lastes.

8. Seksi kahe kaaslasega ja vähemalt 1 kord neegriga.
Noh, ideaalis siis kahe naisega. Teine variant — sinu sõber ja tema tüdruk (sest sina enda oma ju ometi ei jaga!). Boonuspunktid tulevad siis, kui te kõik järgmisel päeval ikka veel omavahel räägite. Ekstra-lisapunktid ühemunakaksikute või ema-tütre komboga magamise eest. Kui tundub raske, katsu vaese-mehe varianti — ühe päeva jooksul kaks erinevat, eriti kuuma naist.
TEHTUD: erinevad variandid, kuid mitte kõik, seega on mõtet edasi püüelda. Nagu ütles mu tuttav donjuaan: kõiki panna ei jõua, aga selle poole tasub püüelda. Noh ex igaühel omad eesmärgid elus.

9. Situ loodusse
Ei, mitte nõmedas ja kaudses mõttes, et jätad prügi metsa alla vedelema või valad bensiini samblasse. Ikka sõna otseses mõttes. Voitka-stiilis. See polegi tegelikult nii lihtne ettevõtmine. Esiteks tuleb sul leida koht, kus pole viie kiltsa raadiuses kiusatuslikke Statoili sinavaid vetse, kämpingupeldikuid või midagi muud sellist tsiviliseeritut. Sobib näiteks Alutaguse metsa keskpunkt. Teiseks, peale väljutamist ei tohi paberit kasutada. Kobrulehed, ekstremistidel muld ja liiv. Käbid — ei.
TEHTUD: nii kalal kui seenelkäies on ette tulnud. Reeglina on pühkimiseks kasutatud biolagunevat materjali. Olen näinud kuda seda tehakse õunasüdame abil.

10. Näe oma lemmikbändi kontserti
Isegi siis, kui pead välismaale minema. Sest muidu lähevad nad laiali või saavad lihtsalt vanaks ja sa kahetsed nende konsal mittekäimist igavesti.
TEHTUD: mitu korda tehtud ja teen ka edaspidi, sest üks kord pole ju midagi.

11. Püüa 1,5 meetri pikkune kala
TEGEMATA

12. Võida Jacpot.
TEGEMATA

13. Kukuta Savisaar
Tegemata

14. kirjuta ise...
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi