Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
18.01.21 12:34

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14084
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: [1]
1  Täika / Müük / Re: M: TECHNIUM 3.30 RITV postitatud: 05.06.09 13:34
kas müüdud? kahe või kolme jätkuga?
2  Täika / Müük / Re: Videokaamera Sony postitatud: 11.09.08 01:14
tere.
mis maksab ka?
3  Jutupaun / Muud jutud / Re: Tahad endale väikelaevajuhi tunnistust? postitatud: 28.08.08 11:01
on veel kohti?
4  Varustus / Elektroonika / Re: GPS-idest, ühe ja teise nurga pealt postitatud: 03.03.08 16:53
tere.loodan et juba omate infot et see päev on saabunud ja eesti omab navigeerivat kaarti Garmini mudelite näol . kel vana aparaat olemas siis kaardi ost 550,- ,uutel  ostjatel kaart hinna sees juba.   Mul nii heameel et suunurgad lõikavad vaikselt juba kõrvu...
5  Varustus / Elektroonika / Re: GPS-idest, ühe ja teise nurga pealt postitatud: 26.02.08 10:21
loen teie lahetat arutelu kui lahe see tomtom ikka on. käisin detsembris korra Rootsis ja sõitsin Paldiskist Skapelskari (sorry kirjavead) BLS laevaga  ja järgmine päev tulin sama laevaga tagasi, laevas umbes 60 rekkat ja nende juhid. Ma polegi juba ammu midagi nii naljakat kuulnud, kui need rekkamehed kes minu arust on ainuõiged neid maantee gps seadmeid kommenteerima, rääkisid Tomtomist ja teleatlase kaardist ning selle täpsusest. Küll aga oldi positiivsed selliste pillidega nagu Garmini nüvid ja Beckeri Traffic  Assistid, nad juba selles mõttes väga sarnased, et kasutavad mõlemad Naviteqi kaarte, Garminil pidi olema väike viga, mis laseb teeotsast kergelt mööda (milles ma ise kahtlen sügavalt, sest olen  palju katsetanud 3 eri firma pilli esiklaasil) ja siis ütleb, et keera. See viga ei pidanud segama, sest autojuht kasutab ikka oma aju kõigepealt ja siis alles seadme oskusi, absoluutselt ei häiri. Garmini pluss pidi aga olema selles et jube hea meeskond ja klienditugi Eestis. Küll aga oldi suht ühel meelel (paarkend tüüpi, kellega sai laevas ühes lauas söödud-joodud) Beckeri heaolus just Euroopas (eestist ju ainult Tallinn ja põhimaanteed peal, mis peaks kohe nädala paari  jooksul muutuma terveks baltikumiks) lihtne aparaat ja hea töökindlus. Kuid suht kallis hind, samas kõige suurem pakutuv ekraan -- 4,8 tolli.
   Nüüd minu enda info Soome Beckeri ametlikult edasimüüjalt (oman sest olen seotud Beckeri eestis müügiga, ei kirjuta seda reklaamiks ). Jaanuaris 2008 oli Becker firmade lõikes kõige ostetavam naviseade Soomes statistiliselt (räägin ainult maanteede osas, soomlastel  ju palju plusse keeletugi ja väga põhjalik kaart Soomes).
  Täna kui ostja kalamees valiksin raudselt  Garmini endale taskukohase vajaliku mudeli.Minu viimasest vestlusest Jaaguga (Jakari Jaak Annuk) pidi Eesti navigeerima hakkama  nädala paari jooksul.

 soovides head navigeerimist mereteedel...
6  Varustus / Püügivarustus / Re: Multirull, aga milline? postitatud: 25.04.07 09:42
kas härrased on enda uued multirullid selgeks saanud?kas visked juba ülipikad?  ise olen kasutanud  4-5 aastat multikat(shimano calcutta 251) merel  minu arvates ülimalt hea ,mõnus püüda.kui rulli ostsin siis 10 esimese heite kohta läks 3*100m tamiili. Peale esimest aastat sain teada et kui rull lahti võtta seal sees 6 väikest junni ka pidurdavad hoogu,nendest  kuuest nüüd ainult kahte kasutan ja viske pikkus veel omakorda suurem (magnet piduritega rullidel vist neid enam pole)aga nüüd enam vähem kõik pidurid maha keeratud ja täiega rahul viske pikkusega, Kehvem on siis kui tuul vastu on. Magnet piduriga rulli 1 eelis et saad viske hetkel anda heite algkiirenduse tunduvalt jõulisema(tunde küsimus) ja kontrollib kogu heite vältel  pooli pöörlemist(kes pöidlaga pole harjunud).Endal kogemust pole aga Juraka väidetel on tunduvalt parem,magnet piduriga rullid.Tundub et tuleb ka hakata sinnapoole vaatama. Ja kui kedagi huvitab siis rullil calcuttal pole selle aja jooksul ühtegi viga esinenud välja arvatud minu oma lollused määrimisel(tuleb kasutada väga vedelaid määrdeid) ,milles pole rull süüdi... arvan et kestab samakaua veel.
7  Täika / Müük / Re: Müüa naviseade postitatud: 16.09.06 00:38
seepolegi ju nii lihtne....kui on huvi helista ja ma näitan asi iseenesest tõsine.

http://www.album.ee/?o=292278141
8  Täika / Müük / Müüa naviseade postitatud: 11.09.06 01:59
müüa siis selline seade : Becker Traffic Assist Highspeed 7934, baltikumist peal  pealinnad detailsena ja põhimaanteed. räägib 17 keelt ja tunneb 37 euroopa riiki,eesti keelt ei räägi ja eesti keelset menüüd ka pole. aga kõik muu viimasepeal.
 katsetanud ise  tallinas ja suhteliselt täpne kuigi mõnedel kohtadel eksib,aga kohale viib küll  sihtkohta. hind 7000 koos KM.
Lehed: [1]

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi