Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
05.12.20 20:31

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 ... 44 45 46 [47]
691  Varustus / Püügivarustus / Re: inertsivaba rulli sügavus. postitatud: 23.05.06 14:24
Mida see paar keerdu teipi annab vana tamiili ja uue tamiili/nööri vahel?
692  Varustus / Paadid / Re: paadikäru sisselaskmine postitatud: 23.05.06 10:20
***Mul 50 cm torujupi ühes otsas vints + 20 m trossi  ja teises otsas haagise lukustus***
Ma saan aru, et see on lisavints aga mis ta parem on kui paadikäru küljes olev vints? Kas on mingit vahet, kas tõmbad paadikäru enda vintsiga paadikäru auto juurde või kasutad seda extra vintsi, lisavidin autos.
693  Nupuklubi / Üritused / Re: XVII Kansainväliset Erämessut postitatud: 22.05.06 23:10
Hinnavõitu ei tule selle vikingiga, auto edastagas 700 ja iga molu a 420. Eks vaatab, palju neid messile minejaid on, selle järgi otsustab, mis ja kuidas.
694  Nupuklubi / Üritused / Re: XVII Kansainväliset Erämessut postitatud: 22.05.06 17:35
Tegemist on siis kõige sellega, mis käib "outdoor" alla, ehk kalandus, jahindus, matkamine jms.
695  Jutupaun / Muud jutud / Re: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht postitatud: 22.05.06 14:31
Mõistlik jutt wuudi poolt. Üldiselt käivad mulle wuudi ülikeerulised kohati demagoogilised, keerulistest väljenditest, linkidest jms ülekülvatud kommid närvidele. Demokraatia on siiski see, et igaüks väljendab ennast kuidas tahab. Pealegi on wuudi jutt siin lehel teemasse ja sisusse. Vahet pole, et arvamus asjast on erinev.
696  Nupuklubi / Üritused / XVII Kansainväliset Erämessut postitatud: 22.05.06 13:15
http://www.riihimaenmessut.fi/showpage.asp?id=3932
Kas oleks huvilisi , et kopereeruda ja minna ühe autoga. Mul pakkuda pakkar, mis võtaks 8 molu, võib ka sõidukaga minna.
Kui huvi on, pange siia, et mis päev sobiks. Edasi tagasi autopakett maksab laias laastus 2450 krooksu, millele tuleb lisada kütteraha ca paarkolm sotti vast. Sõiduka puhul jaguneks summa max 5le. Pakkar on kõrguses lõhki ja maksab 2450+940 ja jaguneb max 8le.
Tegelik autopileti hind tuleb siiski konkreetsest väljumisajast, laevafirmast ja pakkumisest, mida peaks huvigrupi olemasolul siis uurima.
697  Nupuklubi / Üritused / Re: Püügivarustuse täika. postitatud: 22.05.06 13:09
Mul on rullide tagavarapoole ja muud igasugu kola, oleksin rahu kui saaksin selle miski muu vastu vahetada. Kokkusaamisesse mingil platsil koos kogu selle kolaga ei usu. Pigem internetis pildid ja hinnad jms.
698  Varustus / Püügivarustus / Re: inertsivaba rulli sügavus. postitatud: 22.05.06 12:01
Ma papsikuga nõustun, mu meelest vahet pole, mis seal all on. Ise kokkuhoiust jätan vana tamiili alla, kui pool võtab oluliselt rohkem tamiili vastu kui ma vajan.
699  Varustus / Paadid / paadikäru sisselaskmine postitatud: 22.05.06 11:53
Tahaks arutleda sellel teemal ja saada kogemusi.
Olen nüüd teist aastat treilaga paati sisse lasknud, pealemineku kordasi ei mäleta, a umbes neli korda olen suuremal või vähemal määral kuses olnud. põhiprobleemiks on olnud ikka kas liiga järsk või liiga pehme pinnas. Ahnusest ja laiskusest olen autoga tüma peale sõitnud ja pärast minema ei saa. Viimane kord wrz-ga kasaril pealeminek kena, päev vihma, mahatuleku ajal naaaatuke valesti tagurdasin, wrz kah miskit ei öeld, krdi tropp, kuses olimegi. Veepiirilt leitud kividest erilist abi ei saanud, lõplik abi tuli lähedal asuvast taluvaremest toodud krohvipuru näol. Proovisime ka esimest korda käru vintsiga auto juurde tõmmata, väga mõnus.
Tegin mingid kokkuvõtted enda jaoks alganud paaditamishooajaks:
1.Kruusa kaasas vedama ei hakka, liiga ebamugav. Paadi istme alla panin talvised lumeketid.
2.Ei sõida edaspidi autoga käru vette, kui reaalne oht seal kinni jääda, lükkan käsitsi käru vette.
3. kui vaja, et käru seisaks kuskil ompead liikumatult, siis tavaline asi, et kivi ratta taha. Äkist peaks tiisli külge miski toru ja lehmatiku aretama, oleks mugavam.

Jagage kogemusi, mis paadi vettelaskmisega seotud, tahan targemaks saada.

700  Jutupaun / Muud jutud / Niisama Norra postitatud: 09.05.06 03:23
Olen ju seal ennegi käinud, kalal ja tööasjus. Nüüd tegin pikema tuuri lõunapoolt põhjapoole. Umbes Oslokandist Narvikuni sinkavonka piki rannikut, ööpäev Lofootidel, tagasi üle Kiruna Soome kaudu, ca 4500km ring.
Masendavalt ilus maa. Praegusel ajal võib olla kõrguskilomeetri sees neli aastaaega.Täiesti shokis. Lofoodid on ooper omaette, praegu oli tuult 0m/s aga paljud väiksed majakesed olid koormarihmadega maa külge kinni tõmmatud. Mäed tundusid isegi päiksepaistes kohati ähvardavad.
Vaalaküttide saarel jäi silma valge pargipink, kuhu pintsliga peale kirjutatud miljonärsbenken vms, üks tuttava tuttav poos ennast üles ebaõnnestunult paar aastat tagasi Lofootidel, kuna tal oli igav, selle reisi
ajal nägin arme, nägin norra suurimat kristallide, mineraalide ja kivimite erakogu, sõin saamimuti tehtud sööki ja kuulasin tund aega ta juttu, saamata peaaegu mittemillestki aru.
701  Varustus / Elektroonika / Re: eXplorist 100, mida oskate selle kohta öelda... postitatud: 25.04.06 09:58
**(puuduseks) lubab SD kaardile Map Send programmidest  ainult üht valitud kaardijuppi installida**
Sa Briit vast ostsid ainult ühe kaardijupi, tegemist ei ole seadme ega programmi puudusega. Ma magellani müügipoliitikat täpselt ei tea, a ju ta sama on nagu garminilgi. Ostad CD, kus näiteks terve euroopa meri peal, aga  selle hinna eest saad avada ja oma gepsu saata ainult ühe väikse ruudu (näiteks eesti rannikuvee ja läände kuni miski maani) Lisaala avamine garminil interneti vahendusel, valid uue ala, maksad krediitkaardiga, saad uued koodid. Garminil maksab üks ala esimest korda ostes 2900 ja netis iga järgnev ala umbes 100$ kanti. Ilmselt on ka magellani kõik läbi mõeldud, kuidas su käest raha juurde küsida.
702  Kalapüük / Küsi nõu / küsimused reeglite ja postituste kohta postitatud: 20.04.06 08:42
Ma ei leidnud reeglite kohta üles. Kus kohas on selle lehe reeglid? Peaksid kättesaadavad ju olema igast asendist, registreerumisel ja ka niisama.
Mingi aldo algatatud reeglid teema tegin lahti, seal oli terve leht mingit kirbusitta ja vastamisvõimalust polnud. Kes selgitaks.
Nii. Ülevalasetseva teksti toksimisest on nüüd möödunud ca 10 min, tegin paar kõnet, jõin kohvi, tegin suitsu, ma ei mäleta enam, kas uue teema algatamisel valisin õige koha, st et kuhu see teema läheb.
Kas ei peaks olema sama hoiatust, mis kalalejeejeel, mis palju pingeid seal tekitanud, et sama küsimust küsitakse mitu korda ja sama teemat ( pärnu jõgi, pärnu ja lisajõed, pärnu jõgi 2006, pärnu jõe kevad / jooksevad samaaegselt)
Selge, et sihkesed teemad, nagu Mison juhtunud meie wabaduse eest werd walanud Sõltumatu kolonni nr. 1 juhiga- Ain Saarega? kustutatakse aga võiks punnitada, et neid ei üritetakski.

703  Jutupaun / Muud jutud / Re: Nimed foorumis postitatud: 20.04.06 08:04
hüüdnime või pärisnime all esinemine võiks vaba valik siiski olla. Samuti andmete avaldamine.
Lehed: 1 ... 44 45 46 [47]

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi