Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
29.09.20 00:08

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22246

Viimati registreerus: wandapu18
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 ... 30 31 32 [33] 34
481  Varustus / Muu varustus / Re: kiire telk postitatud: 11.08.06 09:04
Kus sellist värki pääle Hobbihally (sääl praegast pole) veel võiks saada. Kommijatele rõhutan, et mul on korralik suurem telk olemas, ma otsin 2-e inimese oma, mida saab sekunditega ülesse panna, mis on sita ilma korral vääga oluline.
482  Varustus / Muu varustus / Re: binokkel postitatud: 10.08.06 11:57
Balti jaama turul neid kümneid erinevaid sorte.
483  Jutupaun / Muud jutud / Re: Mitu? postitatud: 08.08.06 21:35
Sepa! Kui pikalt sul juuniur seda marsruuti kulges. Kas Tartust ülesvoolu tal ka miskit kotti sai?
484  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Haug merest postitatud: 08.08.06 12:50
Käisin siis nuputamas Vormsi rannas. Aega oli napilt, siis jäi loopimiseks vaid eila õdak ca 4 tundi. Proovisin madals ja sügavamas, aga ei näinud kalapoegagi. Tuul loi küll lahesoppi sisse aga idakaare oma. Vesi oli soe, selle sulistasin ise meres ja panin ka paadist aga vahet polnd. Kõva NULL merest.
485  Kalapüük / Küsi nõu / Haug merest postitatud: 03.08.06 11:08
Plaan minna Vormsit väisama, selle ootan inffi enim meres töötanud plekkide kohta. Miskit on endal kah olemas, aga hää meelega loeks et mis värgiga (mis plekk, mis värvid) raffas on kala kotti merest saanud. Ex hiljem annan tead kas miskit ka sain. Pole elus veel Vormsile sattunud, õnnek on kohapääl 1 kalur paadiga ees.
486  Varustus / Paadid / Re: mootorpaat postitatud: 03.08.06 10:39
Ega Terhi olnud seepaaditüüp millel vaht sees ja mida kasutatud peast ostest tuli enne kaaluda?
487  Varustus / Paadid / Re: Paadi elektrimootoriga hädas postitatud: 03.08.06 10:36
Juret mis mootor su paati lükkab ja mis paat (kui suur ja raske) ta sul on?
488  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Võrtsjärv postitatud: 03.08.06 10:33
olin juulis 4 korda öösel Võrtsupääl. reeglina prügikala uputus, sekka mõni kobedam ahvunn ja latik. Võrtsu latik lööb kvantiteedi, mitte kvaliteediga. Võrtsupääl on juba kõva sõna kui kilose saad. Mul seda ei õnnestunud. Suurem oli ca 800g. Angerjat sain kokku 5 tk, neist vaid 2 kottipaneku kõlbulikud. Angrejat tasub otsida ojade või jõekeste madalatelt suudmealadelt. Ta sinder kipub neisse sisse ujuma. Mullu püüdsin võrtsu angerjat reeglina õhest väiksest ojast.
Fiider annab teatud eelise latika pügil, kui õnnestub segada kokku segu, mis prügisärje ja nuru eemale ajab. maisiga ei saand eriti miskit, ikkagi sõnnik ja öökas. Kui hakkab väike jamama, siis ainult ööka pundar abix, kuid kui tulevad kiisad, siis teevad kui praajad puhta töö ka öökale.
489  Varustus / Muu varustus / Re: kiire telk postitatud: 03.08.06 10:24
Ma sain infost aru, et tegu on kahekihilise, korralikult vettpidava telgiga. Selline telk (eeldusel, et on vettpidav ikkagi) on igati abix kui on sitad ilmad, st et pole jama vihmaga ülespanekul. Teiseks ei vii tuul teda kuhugi, sest ta käib kuue vaiaga maakera külge kinni. Kolmandax on mul alati siiber kuskil pimedas jebida telgi vaiade ja nööride jeblaga.
Praegast on telk selline (peab küll häste vett ja tuult), kuid ülessepanek võtab vaat et 20-30 mintsi ja vihmaga ei sa teda üldse ülesse panna,sest sisevooder tuleb ennem ülesse panna.
490  Varustus / Muu varustus / kiire telk postitatud: 02.08.06 13:35
On olemas selline mõnus telk: http://www.twosecondtent.com/
2 sekki ja telk püsti. Probleem selles, et saab teda vaid Inglismaalt. Küsimus? ega keegi ei plaani sinnakanti mõniaeg sõita?
491  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 19.07.06 15:22
Ahhoi nupuraffas!

Ma kah hetkeks netiavarustes tagasi. Yrituse oli hää, isegi kala sai püütuss terve päev (tänu neljapäevaõdakusele laekumisele ja kipper Toivole). Lihast hoidsin tervelt 4 päeva eemale, järasin juurikit ja herneid. Tsukts, nii ei tohi ja teised kah, et tonn liha veetasse kohapääle...mis mu magu küll mõelda võis. Kuna liha oli palju, selle olid mu spordisaavutused ka sellevõrra nõrgad. Järgmine kord tuleb kaaluda mis liiki sportin teen- kas gulinaarset või fiskultuurset.
Nalja sai rohkemp kui ruubli eest ja tahaks rõhutada protokollija erilist panust mu kõrvavalule ja pidevale pinisemisele mu pääkolu sees. Õnneks hakkab juba üle minema.
Tsukts, need Jureti poolt jäetud küünlad hoia alles, lääb mõnel teisel üritusel tarvis. Mu autusse olid siginenud ühed pikad musta värvi meeste püksid. KELLE omad?
Kuum sõna oli peldik,, täpsemalt selle puudumine. Teen ettepaneku järgmine kord ehitada sinna üks peldik. Ma aint ei tea kas selleks peab ka ehitusluba olema ja projekt ning sittumise detailplaneering. keski targem võiks seda uurida. Puust vist on ohtlik teha, on oht et mõned tropid ta maha palotavad.
Ok rohkem ei viitsi kribada...saatke pilta raffas!
492  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Tonka rakendused postitatud: 28.06.06 10:18
Eila avastasin kodunt meetrise jupidtoruisoltasiooni materjali (see pehme hall). Katsetasin ja tundub, et saab hää.
Lõikasin ca 10 cm jupi. Tina asetasin toru sisse (hää pehme ja ei kolise ega kuluta tamiili), liinijupi koos lipsudega kerisin ümber. Esmamulje sai hää... ei hargnenud laiali, ega tina ei loperdanud kuhu pole vaja.
Varulipsud on lipsuhoidjale keritud ja tinad karbis.
493  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Kust saada suvel kärbsetõuke (Lõuna-Eestis)? postitatud: 27.06.06 17:09
On Lõunakeskuse zoopoes ja Ilmataslu tänava (või Vitamiini?) noh sääl LKV risti Selveri zoopoes. 
494  Kalapüük / Küsi nõu / Tonka rakendused postitatud: 27.06.06 16:59
Kasutan erinevates veekogudes erinevaid tonkarakendusi (tinad, lipsud, söödatopsid jne). Ridvad ja rullid on samad, vahetan poole tamiiliga ainult. Pole siiani leidnud head moodust erinevate rakenduste transpordiks. Ok, tina võtan karabiinist st lahti, põhimõtteliselt saab ka lipse lahti harutada, aga kuradi tüütu. Ja fiiderrakendused on üldse isemoodi staffiga.
On keegi nupumees väljamõelnud lollikindla ja mugava tehniga (miskid speisal hasplid, rullid krt teab mis) et piisaks vaid sellest, et ma saan rakenduse pealiinist lahti võtta ja kokku kerida ilma et ta mul igavesti sassi transaga ei lääks. Hää oleks kui saaks ise teha miskit nn käepärastest vahenditest. Siiani mu aretused mulle ei ole meeldinud.
Ootan huviga, siin ju nupu-tonkamehi kuhjaga.
495  Varustus / Elektroonika / Re: Kajaloodid postitatud: 07.06.06 09:27
Arx ! Kuisa kasutad seda, mis ma sulle ärisin, siis see ongi USA-st toodud. Kuda ta sul siis näitab: kas jalgades või meetrites või mõlemaid. tegelikult peaks tänapäeval olema kõigil mõõteriistadel meetermõõdustiku võimalus peral, sest läheb rahvusvahelise SI-mõõtesüsteemi alla.
Aga hui neid jänkisid teab.
Lehed: 1 ... 30 31 32 [33] 34

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi