Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
17.01.21 14:25

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14084
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 ... 35 36 37 [38]
556  Varustus / Paadid / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:53
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid  ja lubatud on arutelu paatide ja paadindusega seonduvast.
557  Varustus / Elektroonika / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:50
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid  ja lubatud on arutelu ja informatsioon elektroonikaseadmete kohta, mis võiks huvi pakkuda kalameestele.
558  Varustus / Püügivarustus / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:41
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid  ja lubatud on arutelu ja informatsioon püügivarustuse kohta.
559  Kalapüük / Võistlused / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:37
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid  ja lubatud on arutelu ja informatsioon võistukalastuse kohta.
560  Kalapüük / Koos kalale / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:34
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid  ja lubatud on igasugune infovahetus, mis seostub kalastuskaaslaste otsimisega ja seltskonna kokku ajamisega kalale minekuks.
561  Nupuklubi / Üritused / Reeglid postitatud: 03.04.06 20:09
Siin alamfoorumis kehtivad Üldised foorumi reeglid ja lubatud on arutelu Nupuklubiga seotud ürituste kohta.
562  Nupuklubi / Abi / Üldised foorumi reeglid postitatud: 03.04.06 20:06
1. Loe korralikult järgnevad reeglid läbi - need on tehtud selleks, et meil kõigil oleks siin hea olla. Reeglid on täitmiseks, mitte rikkumiseks!

2. Kontrolli otsinguga enne uue teema alustamist ega sama teema pole juba avatud. Samas - ära kaeva arhiivist üles ka väga vanu teemasid, kuna üldjuhul on need ennast ammendanud ja lahenduse juba leidnud.

3. Uue teema pealkiri sõnasta nii, et teised saaksid juba pealkirjast aru, mis teemaga tegemist. Samuti vali teemale õige alamfoorum. Kõik see annab võimaluse valida, mis teemasid keegi avab või loeb.

4. Postituse tegemisel ära kasuta massiliselt kirjavahemärke ega kirjuta suurte tähtedega. Ära kopeeri oma postitustesse pilte ja teksti teistelt lehtedelt, vaid kasuta linkimist. Meeleolusid väljenda tekstiga - kõikvõimalikke emotikone ja võõrapäraseid lühendeid kasuta mõistlikult.

5. Veendu enne postitamist, et sinu postitus on kõigile arusaadav, keelereeglitega kooskõlas ja korrektselt sõnastatud. Kui avastad kohe peale postitamist, et oled teinud kirjavigu, siis saad oma postitust veel muuta. Kui märkad vigu hiljem, aga mõte on kõigile arusaadav, siis ära tee uut postitust kirjavigade parandusega.

6. Oma küsimused koosta nii, et ka sulle endale tunduks, et sa võiksid sellele küsimusele vastata. Kui küsimus on selgelt ja konkreetselt vormistatud, siis on loota, et tuleb ka asjalik vastus.  Kui su küsimus on otseselt suunatud mõnele teisele kasutajale, siis arusaamatuste vältimiseks anna sellest kohe teada.

7. Teemasse uue postituse lisamisel jälgi, et see puudutaks seni käsitletud teemat. Ühesuguste või sarnaste postituste massiline tegemine on keelatud.

8. Ära esine enesekindlate väidetega, kui sa pole kindel, et tead tõesti asjast. Kui sul pole tegelikult midagi asjalikku öelda, jäta ütlemata. Mõttetud ja sisutühjad postitused kustutatakse.

9. Ära muutu arutelu käigus teise kasutajaga isiklikuks ja vaenulikuks. Siinne veebikeskkond ei ole mõeldud isiklikuks sõnasõjaks ning kõigi huvides on sõbraliku õhkkonna hoidmine. Ilkumine, laimamine, ähvardamine, solvangud  ja ropendamine on inetud ja lubamatud!

10. Foorumi meeskond ei kontrolli ja ei saa kontrollida sõnumite sisu enne postitamist, seega ei saa me vastutada postituste õigsuse, sisu ja kasulikkuse eest. Postitamisel nõustub kasutaja, et ei nõua foorumilt mingit autoritasu ega muid hüvitisi tema antud sõnumi kasutamise eest siin foorumis.

11. Siinse veebikeskkonna administraatoritel on õigus kustutada vajadusel iga postitus, mille sisu on reeglitevastane, või mille autor mingil muul moel reeglite vastu eksinud. Korduva ja tahtliku reeglistiku rikkumise tulemusena võib kasutajat oodata postitamise või Nupuklubi.ee veebikeskkonna kasutamise keeld.

12. Foorumi meeskond ei ole otseselt kohustatud oma tegudest kasutajatele aru andma, kuid tavaliselt käib iga otsusega kaasa ka selle põhjendus. Nagu korralikele inimestele kombeks suudab ka foorumi meeskond taluda põhjendatud kriitikat ja me püüame ennast parandada.

13. Pea meeles, et tegemist on harrastuskalameeste portaaliga.
563  Jutupaun / Muud jutud / Re: gareliisse ei saa pilte uplodida postitatud: 03.04.06 14:17
Sul on ilmselt mingid muud piirangud
Lehed: 1 ... 35 36 37 [38]

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi