Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
19.09.20 14:11

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22213

Viimati registreerus: DADSol5925
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
46  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 18.12.13 12:10
Noorte Kalameeste Klubi Kalakratid soovib valgeid jõuleja kalarohket uut aastat!
47  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 18.12.13 10:56
Noorte Kalameeste Klubi Kalakratid kasutab kalapüügiperioodi vaheaega oma keskkonnateadlikkuse arendamiseks. On kuulatud loenguid kalade füsioloogiast ( Limnoloogiakeskuse vanemteadur Arvo Tuvikene), Keskkonnainspektsiooni tööst ja seadusandlusest (KIK-i keskkonnainspektor Marily Jaska), jääaluse püügi nippidest (kalastusinstruktorid Pavel Margulis ja Stanislav Pesjukov), inimese ja looduse vastastikustest suhetest ( arst Anne Schotter ). Jõulueelsel ajal minnakse Rõngu valla keskkonnaspetsialisti Toomas Kleini juhendamisel metsa loomade toidulauda rikastama. Loodushoiust ja keskkonasäästlikust ellusuhtumisest huvitatud lapsevanemad on teretulnud kontakteeruma meiliaadressil koidukodu@hot.ee, et koos  arutada, kuidas arvutiseerunud maailmas kasvatada lastes hoolivust elusast loodusest.
48  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 06.11.13 10:35
Eile, 27.10.13 oli meil tänu perekond Jaskade küllakutsele imetore päev. Käisime paatidega  Karujärvel .Saime korralikke haugi. Nälja kustutamiseks oli kuninglik lõuna -saslõkk, kuumad pirukad, suitsulest Hiiumaalt, verivorst,kartulisalat, kommid, vahvlid. Siis Mariliy Jaska loeng Keskkonnainspektsiooni tööst, seadusandlusest, kalaliikidest ja lõpuks viktoriin, mis pidi selgeks tegema, kui palju oli loengust meelde jäänud. Üllatavalt palju! Kohal oli 9 poissi, kõik said kirja ühe punkti õppekava läbimise kohta. Noorte Kalameeste Klubisse KALAKRATID võtsime vastu Sander Jaska, kes on üle aasta kalastusringi töös korralikult osalenud, käinud laagris ja võistlustel. Seejärel tünnisaun ja lõpuakordiks välipannil valmistatud pannkoogid maasika toormoosiga. Suur-suur tänu Marily ja Riivo Jaskale nii ilusa koolivaheaja lõpuürituse korraldamise eest ja kohalikele naabrimeestele, kes lubasid oma paate kasutada!
49  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 23.10.13 11:37
Käisime Saadjärve Röövikul 3 paadiga,üks neist kuulus perekond Jaskadele. Kõige noorem kalastusringi liige Kaspar Jaska oli ka kohal, käib vanema venna Sandri jälgedes. See on tore, kui meil tekib  perekondlik järjepidevus ja koospüük isade-emadega. Uus kvaliteet! Päev oli ilus, paraku saak nigel nagu enamusel sel päeval.
50  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 03.10.13 14:01
Siilionu mälestuspüügil Keila jõel Loone linnuse juures käisime 7 inimesega. Saarmad on kalamaimud ära söönud ja saak praktiliselt 0. See-eest armsad vanad tuttavad, kes igal aastal kohal. Soojad pirukad ja kuum jook. Koduteel sõideti läbi ka Tuhala Nõiakaevu juurest. See oli septembrikuu viimaseks ürituseks meie jaoks. Nüüd võib sügis tulla...
51  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 19.09.13 10:47
15.09 Värskas toimunud spinningupüügi võistlustel osalesime 3 paatkonnaga. Arvestus oli individuaalne ja noorteklassis tulid meie poisid Laur Tammeorg I kohale, David Pedossar III ja Art Villem Adojaan IV kohale. Ühtlasi on toimunud koosolekud lastevanemate ja lastega, kus tehti kokkuvõtteid Trepimäe laagrist ning planeeriti järgmist suve. Kõikide sooviks oli jätkata kalastuslaagrite traditsiooni ning ka koostööd MISA-ga.
52  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 06.09.13 11:59
1.septembril osalesime Tartu Tarkusepäeva üritustel näidispüügiga Emajõe kaldalt Kaarsilla juures.Reklaamid laste kalastusringi kohta paigutasime nii Kaarsilla juurde kui Küüni tänavale. Oli huvilisi, mitmed võtsid meie kontakte, et liituda kalastusringiga.
Loodame juurdekasvu, sest meie suured poisid hakkavad seoses koolide lõpetamisega ära langema. Nii et kõik, kes seda teadet juhtuvad lugema - olete teretulnud! info telefonil 522 0963.
53  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 21.08.13 13:06
Emajõe festivalil toimunud võistlusel Heade Võtete Jõgi osalesime 10 poisiga. Suur tänu kõigile osavõtjatele! Meeskond Kalakratid I tuli ÜLDarvestuses I kohale ja võitis kuldse karika. Õnnitlen Laur Tammeorgi, Raivo Jaan Õunpuud, Art Villem Adojaani ja Artur Lõhmust!
54  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 12.08.13 11:04
Oleme praegu laagris Võrtsjärve ääres. Püüame kala, sõidame paadiga, teeme sporti, mängime. Ühe täispäeva sisustasid meile Limnoloogiakeaskuse teadlane Meelis Kask ja kohalikud kutselised kalurid. Sõideti parvega Tondisaarele, üritati kala saada, kuid seis oli vilets. Selleeest kalur Erich Saaremaa annetas meile suure kotitäie erinevaid kalu oma võrgust( mida andis õhtul puhastada!). Osa sai kohe kalasupiks tehtud, osa on veel sügavkülmas. Laagrist käisime EMV-l õngitsemises. Meie pesamunake Tauri Täht tuli esikohale kõige nooremas grupis. Art Villem Adojaan sai noorte arvestuses III koha, Edgar Kure IV jne.Suur tänu Mati Banhardile kutse eest osaleda võistlustel! Mine tea, äkki oleks laagrituhinas jäänud kahe silma vahele. Toimus teinegi võistlus, kuid seekord klubisisene. Nimelt mehed Pelikanist ja Anglerist sisutasid 2 meil päeva - esimene päev teoreetiline koolitus, teine - fiiderpüügi võistlus Vorbusel. Suur tänu neilegi! 5. juulil saab laager läbi nii kurb kui see ka ei ole. Tänan lapsevanemaid, kes usaldasid meile oma lapsed ja eriti Sander Jaska isa ja ema, kes panid meile üles oma suure telgi ja malmpanni. Tänu Tartu LV-le ja MISA-le oli laager lastele tasuta.


Täna toimus Maksimi alias Максуд ( foorumist rõbolov.ee ) juhtimisel laagris castingu võistlus. Esikoha võitis Karl Markus Pabos, II kohale tuli Edgar Kure ja III-le Sander Jaska. Tänu külalisele õppisid poisid midagi uut. Kas leidub kedagi, kes viiks läbi lestapüügi koolituse? Tuleksime Laulasmaale mõneks päevaks.
55  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 13.06.13 12:11
1.juunil osalesime näidispüügiga lastekaitsepäeva tähistamise üritusel Tartus. Oleme seda aastaid teinud ja peame seda oma kodanikukohuseks kodulinna ja meid toetava linnavalitsuse ees. Erilised tänud: David, Sander, Kender, Edgar Kure, Laur, Tauri.
56  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 23.05.13 14:16
Seekord käisime Saadjärvel oma uue paadiga ja testisime seda. Paadike ristitud . Poiste tulemused :Laur Tammeorg noortes II ja Kender Pallase IV. Meie ainus tütarlaps Viktoria sai ka kätt harjutada, kuid tulemuslikkust annab veel oodata. Küllap selle suve jooksul teeb kõvasti trenni, tubli nagu ta on. Sama loodan ka Sanderilt.
57  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 13.05.13 20:51
11.mail Anne kanalil toimunud feederdajate võistlusel tulid üldarvestuses Laur Tammeorg 4. ja Renaldo Kibildas 13. kohale. Renaldo oli väga tubli, et ta julges suurte meestega rinda pista ja pealegi sellisel alal, mida oleme vähe teinud. Lauri 4.koht oleks noortearvestuses olnud 1.koht, kuid kahjuks sellist arvestust ei peetud.
58  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 24.04.13 11:57
Noorte Kalameeste Klubi KALAKRATID oli oma medalite ja karikate ekspositsiooniga  auväärselt esindatud 5.aprillil 2013 korporatsiooni Filiae Patriae ruumides Struve 4 toimunud MTÜ Tartu Koidu Keskus juubelil - 25 aastat idee sünnist ja 20 aastat maja avamisest.
Kalastusring asutati 2007.aastal ja 2009.aastal moodustati selle tublimatest klubi.2012.aastal anti 6-le poisile, kes olid täies mahus läbinud HTM poolt kinnitatud harrastuskalastuse  õppekava, kalastus- instruktori tunnistus.
Aktusel oli ca 40 inimest, sh. Tartu Linnavalitsuse sporditeenistuse juhataja, kes sai ülevaate meie saavutustest ning ei välistanud koostöö- võimalust meiega edaspidi.
59  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 30.03.13 18:10
Koolivaheajal toimus kohtumine LEKK-i kalastusringiga, mida juhendab Innar Hannus. Tegime väikese väljasõidu Kurepallu ja püüdsime koos kala. Lubasime vabade kohtade olemasolul edaspidigi nende noori bussi peale võtta.
Täna, 30.03 toimus Saadjärvel Tinakala. Võistkond Kalakratid koosseisus Edgar Kure, Tauri Täht, Renaldo Kibildas ja Sander Jaska tuli noortearvestuses esikohale.
 
60  Täika / Muud kuulutused / Re: Kalastusring lastele postitatud: 10.03.13 22:02
Käidud Vudilal, Vagulal ja EM-l. Poisid on tublid ja pistavad meestegagi rinda. Heameel on sellest, et hiljaaegu on lisandunud 3 uut poissi. Noorim isegi alles I klassi õpilane. See leevendab ohtu, et meie staazikate noorte täisealiseks saamisel tekib noortearvestusega võistlustel raskusi. Oleme kõigi huviliste üle rõõmsad ja kordan, et telefonil 5220963 saab infot ning liikmeks registreeuda.
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi