Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
17.01.21 14:42

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14084
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: [1] 2 3 4 ... 9
1  Jutupaun / Nalja / Re: kalamehe tätoveering postitatud: 19.04.14 20:56
Oled juba teinud? ;)
2  Nupuklubi / Üritused / Re: Heade Võtete Jõgi postitatud: 19.08.13 09:21
Seitse aastat koos nupuklubilastega seda üritust orgunnida ... pole mingi meelakkumine, kortse ja kilosid on ainult juurde tulnud!  :P Aga ometi on selles kõiges miskit, et ei taha loobuda ka. Aitäh, et te nii vahvad olete! :))))
3  Jutupaun / Nalja / Re: Tšuks ehk ENK presidont postitatud: 02.07.13 18:01
Ei naera Tšuksi üle!!! ;)
4  Nupuklubi / Üritused / Re: LEKK kalastusring Tartus postitatud: 15.01.13 10:30
Kalastusring alustab peale väikest puhkust taas 19.01. Sel korral saame jääaluseks püügiks kokku Anne kanalil A´le Coq Arena taga kell 11. NB! Soojalt riidesse! Kindlasti nägu, käed, jalad külma vastu korralikult kaitsta . Küsimuste puhul kontakteeruge juhendajaga tel 56489252 või e-aadressil innar.hannus@mail.ee. Söödad ja jääpuur on esialgul ringi poolt.

Kel talipüügivarustus puudub või soovib seda täiendada ning saada ka teoreetilisi teadmisi, milleks mingit "vidinat" kasutada, neid ootame kolmapäeval 16.01. kell 16 Võru tn 80 Trapperi kauplusesse. Ühe talipüügikomplekti peale kulub maksimaalselt 10 eurot aga olenevalt valikutest võib hakkama saada ka vähemaga.

Esimene võistlemisvõimalus on lastele (ja miks mitte ka nende vanematel) juba eeloleval pühapäeval, 20.01. mil Keeri järvel toimub klubisisene võistlus. Täpsem info siin: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistl … juhend.pdf
Julgustame kõiki osalema, algajate kalapüüdjate puhul on võidust tähtsam osavõtt! Nii tulevad ka oskused!

Tervitades,
Lea Saar
 
5  Nupuklubi / Üritused / Re: Teabeõhtu Emajõe kaladest ja kalameestest postitatud: 15.11.12 10:14
informatiivne üritus oli. kuulasin seal minagi.
boonusena näidati LEKKi uusi kontoriruume - hästi elavad!

Aitäh, Janno, heade sõnade eest! :))))
6  Nupuklubi / Üritused / Re: Teabeõhtu Emajõe kaladest ja kalameestest postitatud: 15.11.12 10:12
Eile, 14. novembril loositi kõigi Emajõe harrastuskalastajate uuringus küsitlusele vastanute vahel välja erinevaid auhindu, millest peaauhinnaks oli Salmo-ga Kalale kaupluseketi poolt välja pandud kummipaat.

Fortuuna tahtel osutus kummipaadi võitjaks Paavo Daaniel.
Salmo kinkekaartid 10 € väärtuses võitsid: Aavo Poltrago, Tarmo Luik ja Kristo Holm.
Helkurvestide võitjad on: Nikita Smirnov, Oskar Müürisepp ja Raimo Kalda.
Palju õnne võitjatele, teiega võetakse ühendust!
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tänab kõiki kalastajaid koostöö eest!
7  Nupuklubi / Üritused / Teabeõhtu Emajõe kaladest ja kalameestest postitatud: 12.11.12 20:30
Ahoi, nupuklubilased!

Eeloleval kolmapäeval, 14. novembril 2012.a. algusega kell  18 toimub Tartu jahindusklubis teabeõhtu Suur-Emajõe kaladest ja kalameestest, kus Eesti Loodushoiu Keskus ja Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tutvustavad jõega seotud elluviidud projekte.

Eesti Loodushoiu Keskuselt on ettekanne "Emajõe kalad ja LIFE projekt Happyfish". Ettekandja Meelis Tambets.
Projekt Happyfish toel viidi ellu mitmeid tegevusi, millest nähtavaim on vanajõgede suudmete avamine ning tõugjate asustamine.

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tutvustab  Keskkonnainvesteeringute Keskuse poolt rahastatud projekti "Emajõe harrastuskalapüügi koormuse hindamine“ toel läbi viidud uuringut, mille käigus hinnati harrastuskalastajate ajalis-ruumilist paiknemist ning püügikoormust Suur-Emajõel. Ettekandja Aimar Rakko.

Lisaks toimub loosimine nende kalastajate vahel, kes lubasid projektiperioodil LEKK seiretöötajatel oma saagikotti inventeerida. Firma Salmo on pannud välja mitmeid auhindu. Peaauhinnaks on kummipaat! Loosimise aluseks on täidetud seirekaartid. Kokku osales küsitluses 214 harrastuskalastajat.

Üritus on avatud, osalema on oodatud kõik huvilised. Tartu jahindusklubi asub aadressil Võru tn 80. Lisainfo tel 5218589 või lekk@kalastusinfo.ee

Teabeõhtu läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Tere tulemast!
8  Nupuklubi / Üritused / Re: Kärevere karikas 2012 postitatud: 17.09.12 22:52
Nupuklubi ei jäänudki nupuks ;) Vt tulemusi: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Karevere_Karikas_2012_tulemused.pdf
9  Nupuklubi / Üritused / Re: LEKK kalastusring Tartus postitatud: 17.09.12 08:36
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kalastusringi saab kokku laupäeval 22.septembril kell 11 A´le Coq Arena taga Anne kanali ääres. Kaasa palume võtta õngitsemisevarustuse.

Rohkem infot juhendaja Innar Hannuse telefonil 56489252 või e-aadressil innar.hannus@mail.ee

Tere tulemast kõigile huvilistele!
10  Nupuklubi / Üritused / LEKK kalastusring Tartus postitatud: 12.09.12 17:23
Tartus  alustab tegevust laste kalastusring

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kutsub kalapüügihuvilisi lapsi liituma kalastusringiga. Esimene kokkusaamine toimub neljapäeval  13.septembril  kell 17.15 Tartu jahindusklubis Võru tn 80.

Ringitöö hakkab toimuma neli korda kuus. Praktiline tegevus viiakse läbi Tartu ja selle lähiümbruse veekogudel, teooriaõppused toimuvad siseruumides.  Laste ringitöö on planeeritud säästliku harrastuskalapüügi põhimõtetteid silmas pidades,  õpetades kalu erinevate püügivahenditega kätte saama kuid samas tegutsedes loodust ja ressurssi säästvalt.  Olulisel kohal on kalapüügireeglite ja heade kalastustavade järgimine, ohutus veekogu ääres ja kõik muu harrastuskalastusega seonduv, mis arendab oskusi, laiendab silmaringi ning aitab lastel vaba aega sihipäraselt kasutada. Lisaks ringitööle on plaanis korraldada ka laagreid, osaleda kalapüügivõistlustel ning otsida sõprussidemeid ka teiste klubide kalastusringidega.

Ringi tegevust juhib Innar Hannus, kes ütleb enda kohta, et on kala püüdnud sünnist saati ja kelle põhitööks on olla kehalise kasvatuse õpetaja Tartu Forseliuse gümnaasiumis. Juhendajatetena kaasatakse ka teisi kogenud kalastajaid Lõuna-Eesti kalastajate klubist.

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tegutseb alates 2005. aastast ning on laste kalapüügihuvi arendamisega tegelenud juba pikka aega. Meie korraldatavatel kalastusvõistlustel on võimalusel alati ka noortearvestus. LEKK liikmete juhendamisel on omandanud kalapüügitarkust Tartu Koidu Keskuse kalastusringi lapsed aastatel 2007-2008 ning oleme olnud juhendajateks looduskaitseühistu Kotkas poolt korraldatud kalastuslaagrites.

Tere tulemast kõigile huvilistele!

Kalastuskoolituste läbiviimist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.
11  Nupuklubi / Üritused / Kärevere karikas 2012 postitatud: 04.09.12 11:15
Ahoi, nupuklubilased!

Kutsun teid osalema järjekordsel Kärevere Karika võistlusel, mis tänavu toimub 15. septembril.

Võistluse kava:
9.00 – 9.30 võistlejate registreerimine ning jooksvalt ka sektorite loosimine
9.30   võistluse avamine,  võistluspaika minek
10.00 - 11.00  ettevalmistusaeg
11.00 – 15.00  võistluspüük
15.00  -   kokkuvõtted, autasustamine, ühine supisöömine.

Võistlusklassid:
1. Individuaalne:
Mehed;
Naised;
Noored – kuni 16aastased (need, kes ei ole võistluspäeva seisuga veel 16 aastased)
2. Võistkondlik – võistkond koosneb kuni viiest isikust, kellest vähemalt üks peab olema
täiskasvanu. Võistkonnaks võivad liituda sugulased, sõbrad, töökaaslased, kalastusklubide
liikmed jne.

Võistluse tingimused on kirjas juhendis: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Karevere_Karikas_2012_juhend.pdf

Tere tulemast!
12  Kalapüük / Võistlused / Re: Võrtsjärve Karikas 2012 postitatud: 13.02.12 09:37
Laupäeval toimunud talvisel kalapüügivõistlusel Võrtsjärve Karikas osales 92 kalastajat, kes jagunesid võistlusklassidesse järgmiselt: 24 noort, 7 naist ja 61 meest, kes omavahel moodustasid 17 võistkonda. Ilm oli päikeseline ja tuulevaikne, hommikune -27 muutus päeva peale ca 10 kraadi soojemaks. Kala saadi koguseliselt palju - kokku püüti kolme tunniga 62,81 kilo. Liigiliselt esinesid tavalised Võrtsjärve kalad, kõige rohkem saadi siiski ahvenat ja särge.

Parimad tulemused saavutati meeste arvestuses, kus võitja Denis Manovi tulemuseks oli 5,93kg. Teine koht Lehar Leetsaarele (4,81) ning kolmas Alexander Andrusenkole (4,76). Naiste seas võitis Kristi Tuul (0,48) Kaire Kautsi ees (0,46), kolmas tulemus Tiina Viikmanil (0,30). Noortest võitis suurepärase tulemusega Laur Tammeorg, 2,59kg oli üldarvestuses seitsmes koht! Teise koha saavutas Edgar Kure (1,08) ning kolmas koht Georg Semenovskile (1,07).

Võistkondlikult oli parim Lõuna-Eesti kalastajate klubi võistkond, II koht Konksupoele ning tubli kolmas koht Kalakrattide II noorte ja täiskasvanute segavõistkonnale.

Võistluse protokoll asub siin: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Vortsjarve_Karikas_tulemused_2012.pdf
ja fotod siin: http://www.kalastusinfo.ee/pildid/thumbnails.php?album=67

Täname toetajaid: firmalt Salmo olid parimatele kinkekaartid, lisaks hulk igasugust kalastuskraami loosiauhindadeks ning peaauhinnana Mora jääpuur. Kõigil soovijatel oli võimalik saada ka Salmo kliendikaarti omanikuks, millega kaasnevad paljud soodustused ostudelt kõigis Salmo kauplustes. AS Tridens kustutab kalastajate janu Jägermeistri ja Hartwalli karastusjookidega ning kalameeste kõhu täitis Salvest. Palju tänu ka Limnoloogiakeskusele, eriti Anu Metsarile võõrustamise eest ning Teet Krauset hariva loengu eest!

Kohtumiseni kalavetel!
13  Kalapüük / Võistlused / Võrtsjärve Karikas 2012 postitatud: 04.02.12 11:49
Ahoi, sõbrad Nupuklubist!

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi kutsub kõiki kalapüügihuvilisi laupäeval 11. veebruaril Võrtsjärve jääle võistu kala püüdma – taas toimub kalapüügivõistlus Võrtsjärve Karikas. Traditsiooniliselt järgneb võistlusele Järvemuuseumi külastamine ja ettekanne järveteadlaselt.

Võistledakse individuaalselt noorte, naiste ja meeste klassis ning võistkondlikus arvestuses. Ka tänavu koosneb võistkond kuni neljast liikmest kuid erinevalt varasematest kordadest võivad sinna kuuluda kõigi individuaalklasside võistlejad. See on hea võimalus panna välja näiteks perevõistkond ning suurendada niiviisi oma võiduvõimalusi. Teiseks muudatuseks võrreldes eelmise aastaga on võimalus kasutada püügivahendina ka n.n. sikuskat, ehk taliõnge, mis varustatud tirgu ehk talipüügiks mõeldud landiga. Loodame, et see lisab võistlusele põnevust ning rikastab ka saagi liigilist mitmekesisust.

Paremusjärjestus selgitatakse välja kalade kaalumise teel. Kõigi individuaalklasside tulemuste põhjal koostatakse üldarvestuse tabel, mille põhjal jagatakse võistlejatele kohapunkte: I koht 1 punkt, II 2 punkti jne. Üldarvestus on aluseks võistkondliku paremusjärjestuse väljaselgitamisel ning omab vaid informatiivset väärtust.

Autasustatakse kõigi võistlusklasside kolme parimat. Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja hulk auhindu. Võistlusele järgneb ühine supisöömine, Järvemuuseumi ekspositsiooniga tutvumine ning kalateadlase Teet Krause loeng Eesti väikejärvede kalastikust.

Enne võistlust palume kindlasti tutvuda võistlusjuhendiga, mille leiate siit: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/Vortsjarve_Karikas_juhend_2012.pdf

Tere tulemast kõigile!
Lea Saar
14  Nupuklubi / Üritused / Re: Kärevere Karikas 2011 postitatud: 29.09.11 22:36
8. Nupuklubi 1,20 kg   
Jüri Artasov
Valeri Rudakov

Pildid nüüd ka saadaval: http://www.kalastusinfo.ee/pildid/thumbnails.php?album=65
15  Nupuklubi / Üritused / Re: Kärevere Karikas 2011 postitatud: 25.09.11 22:21
Kui keegi avastas kodus, et tema tool on võistluspaika maha jäänud, siis võtke ühendust lekk@kalastusinfo.ee
Lehed: [1] 2 3 4 ... 9

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi