Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
29.11.20 18:38

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: [1]
1  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Majutusasutused Peipsi kaldal postitatud: 20.07.08 15:31
Nonii, käidud. Ausalt öeldes ega neid kohti, mis pakuvad sõudepaati, nagu väga polegi (või vähemalt nad ei reklaami ennast). Aarde Villa oli sellest mõttes eduline erand (kes tahab, saab seal ka mootori lisaks rentida). See, et ma kala ei saanud (üks haugipunn läks otsast ja üks ca 350gr ahvunn võttis nr. 3 meppsi), on minu viga... Laine oli väike ja Kasse paadiga kannatas sõita üsna kaugele. Peipsilained sõudepaati ei paku, samuti Villa Marika.
2  Kalapüük / Küsi nõu / Majutusasutused Peipsi kaldal postitatud: 09.07.08 19:07
Tere!

Oskate ehk soovitada keskmise hinnatasemega objekte, kus proua koos juunioriga saaks rannas istuda ja ise sõudepaadi rentida ning kala püüda? Mõned nimed, mis on õnnestunud leida: Villa Marika (aga see vist ei paku paati) ja Aarde Villa. Kindlasti on neid veel...

Tänud,
Tammiste
3  Varustus / Püügivarustus / Re: 9 m lihtkäsiõng postitatud: 27.05.08 17:30
Mul on üle keskmise 7m kaigas. Olen proovinud ka 8m Stellat. Kui 7m õngega viskan korki "altkätt" ehk hoian õnge ühes käes, siis 8m Stellaga ma seda seda hästi ei jõua. See on üsna oluline point, sest paljudes kohtades on puud kas just kohe selja taga, aga teevad üle pea viskamise raskeks. Siit järeldan, et kui võtta mängu 9m õng, siis puudub point osta odavama kategooria pill. Püügimugavus kaob.
4  Täika / Müük / Re: Kalakola pood postitatud: 29.08.07 10:58
Olen üsna kindel, et e-pood ei oma mõtet. Kui suudad kodukale välja panna tootevaliku, siis sellest piisab küll ja veel. Pildid on väga olulised - nendeta pole ka tootevalikust kasu.

Arvan, et on olemas lao ja kassasüsteemid, kuhu on e-pood juba "sisse ehitatud". Tõenäoliselt trapperis on just midagi niisugust kasutusel, sest keegi kurati ei jõua kauba sünkroniseerimisega letis ja kodulehel tegeleda.

Ja see töö pole odav, kui hakata nullist tegema. Mõni tudenighakatis võib ju "odav" olla, kuid kvaliteet vastab hinnale.
5  Täika / Müük / Re: Kalakola pood postitatud: 25.04.07 12:06
Mina sain Tartu Jahipaunast (uskumatu!) DAM-i Quick Stick Feeder-i, 3.9m, 80-150gr. Hind ~1250. Võiks nagu süsinikust olla. Amatöör feederi osas nagu ma olen, ei oska ilmselt ritva hinnata, aga praegu olen küll rahul. Soetatud on see ainult Emajõest püüdmiseks, sellest ka suurem "võimsus". Vähemalt üks samasugune jäi sinna poodi paar nädalat tagasi veel.
6  Jutupaun / Nalja / Re: Kopli keskkooli mataeksam postitatud: 24.04.07 11:12
1. Mismoodi 1523? 80 + 90 = 170, selle eest saadi 700kr, gramm maksab järelikult 4.11 krooni. Alles jäi 330gr, st 1356.30 krooni. Kui võtta hinna aluseks vaid Mati diil, siis maksab gramm 3,75 -> jääk 1237.50kr. Kui võtta hinna aluseks vaid Olli diil, siis maksab gramm 4.44 -> jääk 1466.66kr.
7  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 11.08.06 18:39
... mida oligi arvata.

Ma olen tõesti väsinud hr. Wuudi kommentaaridest peaaegu igale sõnumile, mida ma ühes või teises portaalis olen kirjutanud. Nagu näha, ei pea need olema seotud võistlusõngitsemisega, sobib suvaline teema.

1. Teema on "Aktiivne nupulehe kasutus". Minu sõnumis olid järgmised mõtted:

  * miks mina nupulehte kasutan
  * miks minu arvates teised, nö vähesed, seda teevad
  * miks on nupuleht kvaliteetsem mõnest teisest
  * miks võiks kasutamist samamoodi jätkata (mitte teha promo vms)
  * jutt "mõnest teisest leheküljest" - miks seda "teist" aktiivsemalt kasutatakse ja mis on selle hind

Kas see pole seotud teemaga "Aktiivne nupulehe kasutus"?

2. Teise lehe halvustamine:

* halvustamine on laim. Minu jutt oli põhjendatud kriitika. Seal on väike vahe sees.
8  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 11.08.06 16:24
Siin lehel on seda kriitilist massi küll, õigemini, kvaliteetset massi. Olen küll tolerantne inimene, kuid kui kalale.ee iga teema teatud grupi poolt ära solgitakse, siis sellest lehest pole varsti enam mõtet rääkida (hea näide on võistlusõngitsemisega seonduv - teatud osa seltsimehi kohe ei saa ilkumata jätta, ükskõik mis võtmes sellesisulisi postitusi teha). Postitusi ma pole sinna kunagi liialt teinud, kuid enam ilmselt ei teegi. Galeriid on seal ajaviiteks tore vaadata, sest päevas lisatavast ~5st pildist huvitavate leidmine pole teab mis ajaröövel, erinevalt postitustest.

Et teha promokampaania ja ka Nupuklubi leht ära solkida? Ehk jätaks tegemata... Las need viimase aja alko-, narko- ja suitsuprobleemid jäävad sinna edasi.
Lehed: [1]

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi