Emajõe Nupuklubi

Kalapüük => Koos kalale => Teema algatas: Arx kirjutas 18.07.06 19:00Pealkiri: Kellel on soov Norra kalale tulla?
Postitas: Arx kirjutas 18.07.06 19:00
Asjalood siis sellised, et üks osa rahvast alt ära hüppas ja nüüd 3 vaba kohta oleks välja pakkuda.
Sõit saaks alguse 15 augustil ja 16 august kuni 23 august (7 päeva kalapüüki) kohapeal.
Osa rahvast seal juba mitu korda käinud ja rahule jäänud, asukoht Skjervoy. Kellel Google Earth olemas, se sealt vaadaku, saab aimu mis kohaga tegu ja kus kalapüük toimub. Soovitav oleks suht kiiresti reageerida kui kellegil huvi tekkis sest on ka olemas võimalus saada/soetada endale soodslt varustust. Samas on ka kindlasti võimalik osasi riistasid käinud meestelt laenata, kui ei tihka esimesel korral endale kõike osta. Kontaktandmed on mul kasutajates olemas.


Pealkiri: Re: Kellel on soov Norra kalale tulla?
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 18.07.06 19:26
Kalastajas nr 40 on põhimõtteliselt samasuguse kalastusreisi reisikiri. Koht on sama, reisi pikkus on sama, varustus ja paadid on samad, ilm on kindlasti palju parem ja kalade valik ei pruugi päris sama olla (kindlalt on võimalik püüda lisaks kevadistele kaladele makrelli). Samuti on soovitatav lugeda minu ja sepaonu artikleid püügist Norras - Kalamehetarkus (http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=16&id=112&Itemid=28)

Ise ma seekord ei lähe, kuid igal juhul soovitan võimaluse ja tahtmise korral sellele reisile minekut...© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi