Emajõe Nupuklubi

Nupuklubi => Üritused => Teema algatas: tsuks kirjutas 15.06.06 01:07Pealkiri: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 15.06.06 01:07
 Asutaja liikmena võtan julgust väita järgmist:

1. IV. Nupuklubi egiidiall korradatav kokkutulek toimub ikkagi Venessaarel 14-15-16 juuli 2006.
2. Oodatud on kõik selleportaali foorumi lugejad, kes toetavad Suur- Emajõe kalastusjõena kasutamist ning nende pereliikmed +  head  sõbrad.
3. Konkreetsem informatsioon ilmub.tsuks


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 06.07.06 22:57
Niihhhh....vahepeal on mitusada kiiret olnud ja seetõttu kokkutulekuteema natuke kehva seisu jäänud aga nüüd on siis selline teadaanne mul Nupuklubi poolt:

Kokkutulek toimub ikka samal Tsuksi poolt väljahõigatud ajal ehk 14-15-16 juuli 2006 Venessaarel.

Osavõtuks on vajalik eelregistreerumine, mis toimub osavõtutasu tasumisega Nupuklubi arveldusarvele nr 333903060005 Sampo pangas hiljemalt 12.07.2006.a. kell 24.00 :) Tasumisel palume soovituslikult ära märkida ka foorumis kasutusel olev hüüdnimi ja kaasavõetavate laste ja naiste arv (lapsed on tasuta), et orgkomitee oskaks murumänge planeerida tulenevalt sihtgrupist.

Osavõtutasu suurus on 100 krooni inimese kohta (lapsed kuni 16 eluaastat on tasuta) ja selle raha eest valmistatakse ette laagriplats, varutakse küttepuid, korraldatakse natuke auhindadega murumänge, muretsetakse meened külalisesinejatele (laupäeval on plaanitud sarnaselt eelmise aastaga suursoo keskuse külastus koos külalisesinejatega) ja kantakse muud orgunniga seotud kulud. Kinnitan, et iga makstud kroon kulutatakse kokkutuleku tarvis.

Algselt plaanitud ühistoitlustamisest peame siiski loobuma, kuna peale lõkke ja malmpaja puuduvad võimalused toidu valmistamiseks. Seetõttu jääb söögi- ja joogipoolis igamehe/naise enda mureks. Kui osavõtutasudest midagi üle jääb, siis kulutame selle kohvile või muule taolisele kraamile, mida kõik pruukida saavad, aga sellega ei maksa arvestada. Kui keegi kala juhtub saama ja on nõus selle ohverdama, siis ühe uhhaa vaaritamise ja ühissöömise teeme nagunii.

Ööbimine toimub telkides (või kes kus tahab) ja kindlasti võtke kaasa putukatõrjevahendeid suurtes kogustes, sest sääsed ja parmud on Venessaare põliselanikena sissetungijate suhtes äärmiselt vaenulikud. Kindlasti ei teeks paha, kui mõnigi osaline võtaks autost või kodust kaasa väikse apteegi plaastrite-peavalutablettidega, samuti on päikesepaitseliste ilmadega päikesekreem vajalik. Jne. Eks te oska ise kah mõelda, mida võpsikusse minnes kaasa haarata.

Tuletan esimest korda tulijatele meelde, et Venessaar asub keset Suurt-Emajõge (tegelt allavett tulles vasakul pool) Kantsi kõrtsist ehk Emajõe Suursoo keskusest poolteist kilomeetrit allavett ja jala sinna ei saa. Seega mingi veepeal liikumise vahend on abiks ja kui ikkagi päris jala tullakse, saab abi korraldajatelt telefonil 52 636 75 (Niru)

Loodan, et kõik on arusaadav. Kui on küsimusi, saab helistada või siinsamas küsida. Loodan, et teade liiga hilja ei tulnud ja kõik huvilised jõuavad ennast registreerida.

Kohtumiseni siis Venessaarel.

Niru


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 06.07.06 23:00
NB! Makse tegemisel märkige makse saajaks:

Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi"Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: wuudised kirjutas 07.07.06 09:14
Kuna tean, et vahest ei lähe makse läbi sellisel proosalisel põhjusel, et saaja on märgitud tiba valesti-siis küsiks veel toppelt korra üle.

On see raha saaja MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus ,,Emajõe Nupuklubi" (nagu teema pealkirjas) või siis ikka nii nagu viimases niru kommis -Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi".

krt neid pangasigudikke teab.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 07.07.06 09:30
Mul küll mingeid tõrkeid ilma MTÜ-ta ei tekkinud. Samas kurisk seda Hansanet'ti teab kas seal ka muude pankade arvete vastavust subjektiga konrollitakse.

Igatahes teatan, et 2 inimese eest tasutud, kuid kahe lapse ja koera eest hui maksan, kuna lapsed ei ole veel 16 ja ise loodan, et koer ei ela ka nii vanaks.
:-D

Samas ikkagi on hinge pugenud kahtlus, et kas sota eest siis kõike seda, mis Nirul kirjas + auhinnad saab. Äkki ikkagi teeks veel sedasi, et iga mats võtaks ka omalt poolt auhinnalauale miskit (kingitusi jagada ja saada meeldib ju enamusele) ja kuna nagunii sott on makstud registreerumise eest ( :-D ja tsuksi hommikukohvi eest. Muidu eelmisel aastal lärmas pühapäe hommiku kui voorimees et tehke talle kohvi ja tehke talle kohvi. Nüüd hea - sota eest tehku aga ise :-D), siis seaks kingituse maksumuse ülempiiriks n. 75 krooni.
Ah ?


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: vares kirjutas 07.07.06 09:40

On see raha saaja MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" (nagu teema pealkirjas) või siis ikka nii nagu viimases niru kommis -Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi".

Äriregistri teabesüsteem annab tulemuseks: Harrastuskalastajate Ühendus Emajõe Nupuklubi


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 07.07.06 09:41

Minu teada väikeste summade korral makse saaja nime ei kontrollita.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 07.07.06 10:38
Poolikule vastuseks, et seekord polnud plaanis kõigile auhindu jagada, vaid ikka murumängude parimatele + kõigile lastele. Ühesõnaga auhindade saajate arv on suht konstantne (võrdub korraldatavate murumängude arvuga:)) ja mida rohkem on kokkutulekust osavõtjaid, seda kindlamini tuleme rahadega välja. Eks kui midagi vajaka jääb, peab need kulud Nupuklubi kandma. Ei tahtnud nagu seda osavõtutasu väga suureks ajada, sest nagunii on Venessaarde tulemine juba omajagu kulukas + söögid/joogid. Aga kui kõik või vähemalt enamus potensiaalsetest osavõtjatest siin kinnitavad, et neile pole probleem tasuda 100 jeeku ja tuua lisaks auhind vääringus 75-100 krooni (vähema eest üldjuhul lihstalt ei saa midagi), siis mis saab meil selle vastu olla:). Sest ühtepidi võttes on Venessaarde tulek vabatahtlik ja kellele tundub see liiga kulukaks minevat, ei pea ju sellest osa võtma. Ja nagu ma eelpool mainisin, kulutatakse iga viimane kui kroon kokkutulekuliste tarbeks ehk kaduma ei lähe midagi. Kui jääb raha üle, ostame kohvi ja karastusjooke jne. Nüüd ei leia siis kohta, kuhu raha kulutada või? :D

Seega, kokkutulekulised, ühinege, ja andke siis kiirelt teada, mida sellest auhinnavärgist mõtlete.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 07.07.06 23:12
 Topelt ei kärise.

Reede õhta ja laupä varaommiku tõukrekandimehed- kes paadita:
retti pakub end transaks iga täistund- Kantsikõrts- Venessaar.
tsuks iga teinetund.
 Kui mootori käima saan.
 


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 07.07.06 23:36
Mul juba rettiga diil paigas. Tänud tsuks


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: retti kirjutas 09.07.06 21:47
Mina pole sellist mõtet avaldanud, - et mina ja  iga täistund.Sellist jama räägitakse täispeaga.
Tsuks ise pöörded üles võtnud ja vindi üle keeranud.
Iga täistund reede õhtul kogunemisajal- võiks keegi transat teha - seda ütlesin.

Ja mootori kohapealt tsuks valetab nii,et suitseb -kas teile või mulle - ei tea veel.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 10.07.06 01:45
Iga täistund tuleb miski alus Kantsi  ja kõik saavad kuiva jalaga saarele.

Rein tahtis lihtsalt laiska visata- kuid mõte on tal õige- telgidsärgidvärgid oleksid kenasti autupäält täistunniks valmispandu. Lihtne ja loogeline.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Arx kirjutas 10.07.06 09:37
Mina isiklikult olen selle lisakulutuse 75-100 eek poolt, siis saavad kõik auhinna kes mitte ainult võistlustel silma paistavad(nii nagu eelmistel kordadel, millal on au olnud kohal olla), samas las jääb see igal osavõtjal endal otsustada. Näeme siis kokkukal .


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: vares kirjutas 12.07.06 11:33
Niru äkki annab ülevaate, kes on oma nime julgend lisada külaliste hulka ja seda ka rahaülekandega kinnitanud.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 13.07.06 09:35
Niipalju kui tänahommikune pangaarve näitab, on osalustasu makstud 17-e  inimese eest. Jan, mina ja Tsuks maksavad orgunnimise käigus sularahas ja kuulujärgi pidada ka Toivov juba kohal olema. Küllap siis tuleb ka temalt raha sulas. Seega võib kokkuvõtteks öelda, et hetkeseisuga on tulemas 21 täiskasvanut.
Kes tasusid osavõtutasu alles eile õhtul peale kella 17.00-i, siis nende tasu laekub alles täna arvatavasti.
Oma imestuseks aga ei näinud ma Wuudi ja näiteks ka Arx-i nimesid pangaväljavõttel:) Muidu alati kohalolnud mehed.Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 13.07.06 09:41
Pooli, ole hää, anna siin teada, palju sul alla 16-aastaseid kaasa tuleb? Pangaülekande selgitusest seda välja ei saanud lugeda, nad (pangad) on ülekande selgituse tarvis niivähe täheruumi andnud, et sinna ühte korralikku eestikeelset täislauset kirjutada ei saa. Ei tea, kardavad vist, et rahvas hakkab netiülekannet tasulise e-mailina kasutama.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: wuudised kirjutas 13.07.06 10:18
Oma imestuseks aga ei näinud ma Wuudi ja näiteks ka Arx-i nimesid pangaväljavõttel:) Muidu alati kohalolnud mehed.
sorry mehed, ma seekord otsustasin mitte tulla. Tiba väsind sellest kalastamisest ja kodust eemal puhkamisest. Vähemalt hetkel veel mulle nii tundub. Aga mine tea, ennegi viimasel hetkel otsustand. Eks, kui meelt muudan siis vast teavitan/luba küsin.

Aga semu niru peaks vist rohkem antioksüdante, Omega-3 happeid ja kalamaksaõli manustama. Ma vaid 1 korra seal venesaares käind. Nimelt eelmine aasta.:)

OK?


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Arx kirjutas 13.07.06 10:21
Küberpapp kantud kahe inimese eest, seega võib nimekirja lisada minu ja <tegja>


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 13.07.06 12:12

Toivov on tõemeeli jõel ja Edgari toon omme päälelõunat laagrist ise Venessaarde.

 Arvestage parmudega- jube verejanulised.
Kuna lubab ka vihma- kile telgi alla/peale poleks liiast.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Heigo 'niru' Kraav kirjutas 13.07.06 12:32
Wuudi, alati kohalolnuna ma pidasin silmas seda, et sa oled aktiivselt enamusest üritustest osa võtnud, aga kalamaksaõli ja need muud vigurid kuluksid mulle kindlasti marjaks ära. Ei tea, kas neid õlle sees leidub?
Sry väikese offtopicu pärast.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 13.07.06 14:36
Wuudi, kurisk. Ära pidurda. Ma oma vanamoori just osaliselt selle pärast kaasatulemise nõusse sain, kuna  lubasin, et Nupukal naisi on nagu muda - wuudi naine tuleb ja ...
:-D Nüüd siis tema väsinud. Pensionil olles aega puhata küll. :-D


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 13.07.06 15:17
Üks asi veel - kas meil seal sellise kuivaga üldse lõket teha lubatakse ? Mul on kaasas 2,7 kg ¨a¨lõkiliha ning selle närimine oluliselt parem on, kui teda eelnevalt lõkke-süte kohal termiliselt töödelda :-D


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: vares kirjutas 13.07.06 18:31
Mul on kaasas 2,7 kg ¨a¨lõkiliha ning selle närimine oluliselt parem on, kui teda eelnevalt lõkke-süte kohal termiliselt töödelda :-D
pole hullu, kui ei lubata, siis 15 minutiks päikese kätte ja saab piisavalt medium-raw :)


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 13.07.06 18:44
Saatsin Nirule privasse küsitud andmed, kuid sain ka tsuksi käest teada, et niru, sinder, koos huvilisega täna juba Venessaarde jehhat panevad. Seega ei tea, kas mu kiri üldse enne pühapäeva õhtut silma jääb ja panen seega siia ka vastuse niru palvele üles : mul kaasas kaks alla 16 aastast - 12 plika ja 11 poiss.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: kroku kirjutas 13.07.06 21:01
kas kellelgi oleks weel ühte kohta oma autosse suunal tallinn-emajõgi?sooviks ka minna Nupuklubi kokkutulekule aga pole minna millegagi.kui kellegil on mõni koht siis nr kust mind kätte saaks oleks 58049966.ja ise asun tallinnas


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Poolik kirjutas 16.07.06 16:21
Olen tagasi - pesumassin undab, peaaegu kogu F1 maha tukutud, aga kõige parem reaktsioon oli Bossul. Kutsikas ronis (korduvalt trepil koperdades) tuppa, langes muljetavaldava kontide kolksu saatel köögi põrandale, pani silmad kinni ja isegi oma söögiajal tegi söömatuleku kutse peale vaid sabaga kaks korda sips-sips ning ei avanud isegi silmi. Ma ise kardan, et kutsikas laseb und oma homme hommikuni vähemalt :-D.

Pere on igatahes sigarahul (isegi Katariina tervis ilmutab paranemise märke, nii et rebastele viimine on lükkunud tuleviku peale), ise hakkan (näiteks ülehomme) juba järgmiseks aastaks aegsasti kokkutuleku asju valmis panema :-D.

Tähhhhhhh poisid ja tüdrukud !!!
Ja kuigi tsuks oma kuldse suuga ütles ametlikus "lõpetamiskõnes" enam-vähem kõik ära, ütlen ka mina, et  sellise seltskonnaga kokkutulekutaks kasvõi aasta ringi (kuigi järgmisel aastal võiks kokkutuleku nimetada jahimeeste kokkutulekuks. Sellel aastal harrastuskalastajate kokkutulekul sai liha poole aasta jagu ette söödud ning nime muutmisega on lootus, et saab jahimeeste kogunemisel ka rohkem kala nosida ;-D)


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 16.07.06 22:06
Ma kah kodus tagasi. Kui mitte arvestada põlenud nägu ja põlenud ning tulitavaid käsi, siis polegi suurt hullu...
Kokkuvõtteks - näod jälle nähtud ja jutud räägitud, kala oli eriti vähe kuigi entusiasmi oli piisavalt.
PS Otsin tühja sinist külmakasti, milles oli peibutussööt...


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: protokoll kirjutas 17.07.06 13:19
Hei-hei! Tervitused ka minu poolt ehk siis eks protokoll ümberristitult Blontu! Ise põen kultuuri¨okki, kardan autosid ja vihkan võõraid inimesi! Hing kisub Venessaarele tagasi!!!! Kuna olen juba õnneks Teiega koos olnud korduvalt siis saan ainult taaskord konstateerida fakti, et seltskond on super ja üritus oli absoluutselt ülivõrdeline! Mul mure piltide pärast, et siis tahaks saada endale ka infot, et kelle käest ja mil moel neid ¨edöövreid näha saab??? Eriti olen huvitatud blondiini lahkumispoosist! Need kellel seda näha õnnestus teavad millest jutt!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 17.07.06 13:28

IV. Emajõe Nupuklubi
kokkutuleku protokoll.


Registreerunud olid:

1.Niru
2. tsuks
3. Toivov
4. Juret
5. Huviline
6. Poolik
7. Edgar
8. Retti
9. Nagel
10. Jan
11. Bruno
12. Henrico
13. Projektikirjutaja
14. Rebskin
15. Katariina
16. Tutov
17. Silver
18. Devis
19. Rihard
20. Proto
21. Jaana
22. Kroku
23. Tegija
24. Arx
25. Kilu
26. Priimus
27. WRZ
28. Sprott
29. Männik
30. Vojage
31. Kauri
32. Ainar (Mac)
33.  Klemm
34. Tarmo
35. Jurakas
36. Frits
37. Aira
38. Sepaonu
38,5 Bossu
39. Mesilane (kahjuks ei tulnud kohale)

Murumängude tulemused:

I.   Suurim ja samas väikseim püütud kala (eriauhind Nagelipoolt- 40 funktsiooniga raske öelda isegi- nuga ? igatahes ülbe kombivärk):
Ainukesena tõi kala kaalumisele Arx- tulemusega (sic!)  8 cm pikkune ahven, fliis- (Rohelise Emajõe projekti parim tulemus), millest pudenes välja 10 cm pikkune luts.

II. 5m käsiõnge hoidmine:
5,00 minutiga pani kinni Huviline
Vojage oidis küll 6 minutit- kuid kasutas väga omapärast tehnikat- seega rahva tahtel sai au ja kuulsuse siiski eelpoolmainitu.

III. Sama ala noortele (3m):
1.   Projektikirjutaja- aeg 3,01,5
2.   Jaana- 2, 47,6
3.   Aira- 2,45
4.   Edgar- 2,03,90
5.   Rebskin- 2,01,02
6.   Katariina- 1,21,0
7.   Proto- 1,19,5
8.   Rihard- 1,00,00

IV. Landi täpsusvise:

Kuna Kroku (3 tabamust) lasi vahepeal jalga, finaaliheitluses sai Jurakas 2, Frits 2 ja Henrico 3 punktiga siiski esikoha.

V. Kummipaadi ankru (autugeneraatori) kaalumine:

Üle- ehk rohkem pakkus ainult tsuks- eksimus ca 5 kiloga.
Teisekoha omanik- Sepaonu- eksis ca 2 kiloga alla.
Võitja- Katariina- isegi ei võtnud kolakat kätte ja pani 0,06 grammiga mööda.
Esialgset kaalu muideks ei teadnud keegi.

VI. Näkineiu pikkuse, kaalu ning 90-60-90 arvamise võitis… tegelikult sellest me ei räägi ja protokoll on ametlikult kõiginähes  lõkkes ärapõletatud.
Tänud Projektikirjutajale modelliks olemiseeest.

VII. Tüdrukute nn „korvpall”:
Põhivõistlus oli väga pingeline ja tulemused selgusid mitte finaalis vaid lausa superfinaalis
1.   Rebskin- 28p.
2.-3. Katariina- 25
2.-3. Proto- 25
4. Jaana-20
5. Projektikirjutaja-19

VII. Meeste nn „korvpall”:

Täisnimekirja siin ei viitsi sissetrükkida- võitja oli stabiilset seerijat näidanud Sprott, edestades teisekohta saanud Krokut ühe punktiga. WRZ kolmandana sai 33 silma.

VIII. „KALA” karjumisega sai kõigeparemini akkama tsuks (Emajõe kallaste koristamistalgudeajal sai harjutatud).Lõpuprotokollis on kirjas kahjuks ainult 33 nime- ehk kes veel kohal oli + mängude võitjad:
1.   Suurim+väikseim kala + Rohelise Emajõe projekt- Arx
2.   Aktiivseim kokkutulija- Katariina
3.    Parim kohtunik- Edgar
4.   Parim paadiroolija- Rihard
5.   Tüdrukute korvpallivõitja- Rebskin
6.   Parim näkimodell- Projektikirjutaja (kas parim nüüd õigesõna on- kuid julgust oli neiul varuga)
7.   Noorte ridvahoidmise võitis- Projektikirjutaja.
8.   Tublim kalarookija- Jaana
9.   Aktiivseim puusaagija- Aira
10.   Landi täpsusvise- Henrico
11.   Ankrukaalumine- Katariina
12.   Ridvahoidmine- Huviline
13.   Noorte korvpall- Rebskin
14.   Meeste korvpall- Sprott
15.   Parim koll- proto
16.   Vaikseim laagriline- siin oli hääletus: kas Bruno või Tutov? Kuna keegi rahvast nägi, et Bruno oli suutnud vastata kõigeostemale küsimusele vaid päänoogutusega- läks auhind temale.
17.   Kõige valgema kalastaja tiitli omanikuks sai WRZ
18.   Paaadunum Nuputaja- esmaspäevast saati Emajõel müttand kalastaja- Toivov
19.   Aktiivseim pürotehnik- Juret
20.   Suurim pere- Poolik ja Jaana, Rihard, Katariina + Bosse
21.   Rose pipar- ehk lihameister- Jan
22.   Suurim jutupaunik- teadagi Jurakas
23.   Vaga vesi- sügav põhi- Männik
24.   Abivalmim inimene- Retti
25.   Tegija- kõige tegijam Tegija.
26.   Suurimad ahnikud- Silver ja Devis
27.   Suurim hilineja- Frits
28.   Parim korraldaja- Niru
29.   Kõige kilum kilu- Kilu
30.   Laiseim kalamees- Sepaonu
31.   Pikemalt KALA karjuja- tsuks


Kahju, et Emajõe kalateemaline loeng nii üürikeseks jäi.
Siinkohal tänan Nupuklubi nimel Meelis Tambets-i, kõiki Emajõe- Suusookeskuse töötajaid (eriline tänu Koidule) ning Teid- kes te kõik kohal olite.


tsuks
ps. loodan, et kes vähegi pilte tegi- ka kohe need ülesriputavad.Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 17.07.06 13:43

Väiksed parandused:
Katariina eksis siiski 0.06 kilogrammiga- ehk ankrukaal oli 10,06 kilo.
Noorte ja tüdrukute korvpalli võitis tõemeeli Rebskin- tsuksi aps- tegemist ühe ja sama alavõistlusega.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: sepaonu kirjutas 17.07.06 13:57
Laiseim kalamees tiitel tuleks asendada laiseima sportmängudest osavõtja tiitliga. Andsin oma panuse kala mittesaamiseks nupujõel õngitsedes võngis, koosas ja nupus endas rebestades välja mõtetud kogused mõtetut prügikala. No ei meeldi mulle need sportmängud, ei meeldi. Samas oli mõnus pikutada ja kuulata taustaks seda sportimise kisa. Tugitoolisportlane või õigem oleks öelda murukamarasportlane.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: sepaonu kirjutas 17.07.06 13:58
sprott, külmakasti annan wrz kätte.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 17.07.06 14:43
Seda ma kahtlustasingi... sul ju endal täpselt samasugune oli.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tuutov kirjutas 17.07.06 15:03
Au ja kiitus korraldajatele!Esmakordse osalejana tõesti veidi napisõnaline olin(vaikija 2.omanik Bruno järel...)Eks järgmine kord sulan stiili paremini sisse.Muide-ühe kõige,kõige ikka sain-Rebskiniga kõige märjemad saabujad...Samas oli vist esimene kord,kus muu melu käigus ridvakott avamata jäi-huvitavat ilma kalatagi.
 Mis puudutab pilte-Rebskinil neid üksjagu,ehk keegi moderaator aitab,kuidas ülas riputada?


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 17.07.06 15:06
 Laagriplatsilt leitud:

Al nõude komlekt
3 slõkslakivarrast- puust käepidemetega
valge kulp
suur lusikas
Juretipoolt kellegile (Jan?) jäetud aiaküünlad
Rebskini pesunöör (täpsusviseankrukskasutatud)
maitseained paprika ja sibul- need ma Teie lahkel loal kasutan ise ära.

Kaotatud asjad:
 Arx-i pääluuga hõbesõrmus
osaliselt mõnel tervis
ja vahetevahel mõistus
 


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: vares kirjutas 17.07.06 17:53
Mis puudutab pilte-Rebskinil neid üksjagu,ehk keegi moderaator aitab,kuidas ülas riputada?

sooviks neid pilte omakätte kuidagi, tegijaid oli teisi kah, riputaks koik koos yles. enne vaataks labi et ei satuks vaga topelt ja et suurused oleks parajad.
võtan mõnipäev yhendust ja saab vast kuidagi need pildid edastatud netikaudu.

ja kes veel pilte tegi, võiks samuti siin sellest teada anda


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Bruno Suvi kirjutas 18.07.06 23:19
sproti kast on otsapidi juba minu käes :P
tänud korraldajatele kes ilusa ilma kohale manasid (mis sääsed/parmud suures osas eemale puhus) ja osavõtjatele kah toreda ürituse eest. aitäh.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: JAN kirjutas 19.07.06 15:22
Ahhoi nupuraffas!

Ma kah hetkeks netiavarustes tagasi. Yrituse oli hää, isegi kala sai püütuss terve päev (tänu neljapäevaõdakusele laekumisele ja kipper Toivole). Lihast hoidsin tervelt 4 päeva eemale, järasin juurikit ja herneid. Tsukts, nii ei tohi ja teised kah, et tonn liha veetasse kohapääle...mis mu magu küll mõelda võis. Kuna liha oli palju, selle olid mu spordisaavutused ka sellevõrra nõrgad. Järgmine kord tuleb kaaluda mis liiki sportin teen- kas gulinaarset või fiskultuurset.
Nalja sai rohkemp kui ruubli eest ja tahaks rõhutada protokollija erilist panust mu kõrvavalule ja pidevale pinisemisele mu pääkolu sees. Õnneks hakkab juba üle minema.
Tsukts, need Jureti poolt jäetud küünlad hoia alles, lääb mõnel teisel üritusel tarvis. Mu autusse olid siginenud ühed pikad musta värvi meeste püksid. KELLE omad?
Kuum sõna oli peldik,, täpsemalt selle puudumine. Teen ettepaneku järgmine kord ehitada sinna üks peldik. Ma aint ei tea kas selleks peab ka ehitusluba olema ja projekt ning sittumise detailplaneering. keski targem võiks seda uurida. Puust vist on ohtlik teha, on oht et mõned tropid ta maha palotavad.
Ok rohkem ei viitsi kribada...saatke pilta raffas!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Arx kirjutas 19.07.06 19:15
Mis sa Jan nurised, tuul oli ju piisavalt vali et "pinisejad" eemal hoidis või äkki Sinule õnnestus neil lihtsamalt ligi hiilida?
Iga asi, mis puidust kaldale ehitatud on ohtlik vandaalidele/püromaanidele lihtsaks saagiks langemisel.
Mina isiklikult ei toeta seda mõtet et sinna miskit rajada tuleks, piisab täielikult labidast millega "tualetipott" endale rajada(see minu isiklik arvamus muidugi.)
ps. Liitun siis ka Teiste kiidulaulukooriga, kes ürituse eestvedajaid kiitnud on.....OLI MEGAHEA PUHKUSENÄDALAVAHETUS!!!!!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: papsik kirjutas 19.07.06 21:26
Ega neid digipilte enam ilmutama ei pea mehed, need saab ikka kohe otse netti ülesse panna!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: retti kirjutas 20.07.06 12:54
püksid tõenäoliselt tsuksile kuulusid.
Kui me kahekesi venesaarelt viimastena lahkusime,oli tsuks püksata ja abivalmis,nagu ma pidavat olema laenasin talle kummipüksid jalga...


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: protokoll kirjutas 24.07.06 15:58
Paistab, et ma pole ainus kes tsivilisatsioonist ära on.... Korra tsivisatsiooni naastes ja kodulehekülge piltide seisukohast kindla eesmärgiga külastades, pean rõõmu või kurvastusega (oleneb kus poolt võtta) nentima, et  piltnikud või ülesrputajad ka puhkavad :). Igal juhul olen blond aga järjekindel ja hoian piltide teemat endiselt üleval!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: nagel kirjutas 25.07.06 09:51
Ärge jääge lootma varese peale, tema kaudu pildid järgmiseks aastaks heal juhul üles saavad. Näidake välja.


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Silver kirjutas 26.07.06 09:27
Parem ärge pilte üldse näidake. Mõni mees on niigi kadedusest sini-hele roheline!


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Bruno Suvi kirjutas 26.07.06 23:19
venessaares ma pilte ei teinud, mujal mõned küll:
http://www.zone.ee/kalalee/.nupu/


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 27.07.06 00:29
 Arueitaipa- mis värtnat see Henrico seal ketrab? ahvenapunni saaks ka elusamalt kätte.

esimesepäevapildid olid kenad


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: retti kirjutas 27.07.06 17:41
Venessaare kokkutuleku piltidest 2005 ja 2006

Armas rahvas !
Pika üritamise peale selgus,et lihtliikmel on õigust portaali lisada ainult viis( 5 ) ! pilti.
Kuna tegin neid tunduvalt rohkem ja erinevatest inimestest ei taha kedagi eelistada ega  solvata pildi avaldamise / mitteavaldamisega.
Kui kellelegi pakuvad huvi minu klõpsimised - võtke ühendust


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: tsuks kirjutas 27.07.06 22:21
 
 Tahtsin ühendust võtta aga telefon on ju lutsuviskamiseks?

ennist just vastasasin sinu küssale- et wrz lõunaeestis jaet Nupuklubi piltide koht on oopis mujal
Tekst kadus kuskile ja missiis.

http://vares.ircnet.ee/kalale/galerii/


 aga kuna topelt ei kärise- saada oma pildid näiteks tsuks@hotmail.com
 tsuks@hot.ee
tsuks@Nupuklubi.ee

äämeelega vaataksPealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: vares kirjutas 03.08.06 15:59
Venessaare kokkutuleku piltidest 2005 ja 2006
Kui kellelegi pakuvad huvi minu klõpsimised - võtke ühendust

retti, toimeta kuidagi mu katte need. riputan yles. ka eelmise aasta omad.

selleaasta pildid on nyyd yleval, niipalju kui neid minuni joudis


Pealkiri: Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 03.08.06 16:01
Mul ka pilte... vist. Aga eks toimetan sinu kätte asjalikumad pildid.© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi