Emajõe Nupuklubi

Nupuklubi => Üritused => Teema algatas: saareke kirjutas 06.08.11 15:49Pealkiri: Eesti Meistrivõistlused tonkapüügis 2011
Postitas: saareke kirjutas 06.08.11 15:49
Eesti Meistrivõistlused tonkapüügis 2011 toimuvad 14.augustil Tartus Anne kanalil.

Võistlusjuhend

Korraldaja: kalastusklubi Angler

Ajakava
8.00    Registreerimine A´le Coq spordihoone taga
8.45    Loosimine
9.00     Võistluskohtadele (sektoritesse) minek, ettevalmistus   
10.00    Võistluspüügi algus
14.00    Võistluspüügi lõpp. Kaalumine, kokkuvõtete tegemine.
15.00    Autasustamine

Võistlusklassid:
1. Mehed
2. Naised
3. Noored – isikud, kes on võistluse toimumise päeval alla 16. aasta vanused.
4. Võistkonnad - võistkond koosneb kolmest isikust, kes osalevad ka individuaalarvestuses. Soolist ja vanuselist piirangut pole. Tulemus saadakse meeskonnaliikmete kogusaagi summast.

Reeglid:
•   Kasutada tohib ainult üht  ritva, mille puhul näkkamine määratakse ridvaotsa järgi ja mis on varustatud raskuse või söödakorviga ja ühe konksuga. Varuritvade arv ei ole piiratud.
•   Elus või surnud kala kasutamine söödaks ei ole lubatud.
•   Arvesse läheb kogu püütud kala, välja arvatud haug, alamõõdulised kalad ning liigid, mille püük on seadusega keelatud.
•   Helisignaalide (kellad, tilinad) kasutamine on keelatud.
•   Ujuki (korgi) kasutamine on keelatud.
•   Võistluse ajal ei ole oma sektorist lubatud ilma vajaduseta väljuda. Sektorist väljudes tuleb õng veest välja võtta ning kohtunikku teavitada väljumisest ning selle põhjusest.
•   Võistluse lõppedes tuleb jääda oma sektoritesse kuni saagi kaalumiseni.
•   Noorte klassis võistlejatel palume võtta kaasa dokument, mille abil on võimalik teha kindlaks lapse vanus (isikutunnistus, õpilaspilet). Vastava dokumendi puudumisel ja kahtluse korral on korraldajatel õigus võistlejat starti mitte lubada.
•   Võistlejad on kohustatud jargima kalapüügieeskirja ning muid kalapüüki reguleerivaid õigusakte, sh tasuma harrastuspüügiõiguse eest (v.a. soodustatud isikud).

Osavõtutasu
Võistluse osavõtutasu on 5 ¤. Võistkonnana (3 isikut) registreerudes 10 ¤. Noored ja noortevõistkonnad võistlevad tasuta. Osavõtutasu saab tasuda kohapeal sularahas.

Eelregistreerimine
Võistluse paremaks korrldamiseks on vajalik eelregistreerimine e-aadressil settermeister@gmail.com , hiljemalt 12.08.2011.  Eelregistreeruma peavad ka noorte klassis võistlejad. Korraldajad ei garanteeri eelregistreerimata võistlejate starti lubamist.

Toetajad
Võistluse sponsor on Salmo, korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainformatsioon
Dmitri Zaba¨ta, telefon 5051569, e-aadress settermeister@gmail.com


Pealkiri: Re: Eesti Meistrivõistlused tonkapüügis 2011
Postitas: saareke kirjutas 17.08.11 15:47
Tonkapüügimeistrid on välja selgitatud. Tulemustega saate tutvuda siin: http://www.kalastusinfo.ee/media/Voistlused/EMV_tonka_2011_protokoll.pdf© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi