Emajõe Nupuklubi

Jutupaun => Muud jutud => Teema algatas: wuudised kirjutas 20.04.06 20:42Pealkiri: see sinante leht
Postitas: wuudised kirjutas 20.04.06 20:42
Pean tunnistama et mu jaoks on see vorm raske ja tüütu kuidagi, väsitav.  Pole mingi pede et neist asjust väga teaks, aga nii mõnelgipool olen selliseid foorumeid silmand. Ei taha seal olla ei teksti ega infot, ega ka möla. Kartus justkui. Ja mul siinsel lehel ka, kuigi olen seda tudeerind nüüd ca pool tunnikest.
Ja veel 1 tähelepanek nendest teistest, sellistest, seal jõle palju võtavad sõna, loovad teemasi, kui üldse miskit loodud on, jne. lehe adminnid vms lähikondsed.
Tea millest see tuleb? Sellisest lehe vormist, tundub mulle.
Noor leht siingi, eks peagi siin olema alguses rohkem ,,vanemat venda" näha. Aga, aga...
Midagi võiks siiski ju siin liikuda ka.


Pealkiri: Re: see sinante leht
Postitas: Imre 'imps' Poolma kirjutas 20.04.06 21:12
vastaks sulle su oma sõnadega, keegi ju ei sunni sind siin taidlema. sul ju oma käe järgi kujundatud ja meeldiv leheke täitsa olemas.


Pealkiri: Re: see sinante leht
Postitas: Aldo Tatter kirjutas 20.04.06 21:25
Eks see "vanem vend"on tõesti aktuaalne, kuid wuudi, ära võta seda isiklikult. Modereerimine pole mitte minu ega varese erahuvides, vaid vähe asjalikemate kalameeste soov kasutada asjalikku ja korras hoitud keskkonda.

Kõik need, kellele moderaatorite sekkumine on vastuvõtmatu, ei pea siinseid lehti külastama.


Pealkiri: Re: see sinante leht
Postitas: wuudised kirjutas 20.04.06 21:48
väljavõte üldistest reeglistest:
,,9. Ära muutu arutelu käigus teise kasutajaga isiklikuks ja vaenulikuks. Siinne veebikeskkond ei ole mõeldud isiklikuks sõnasõjaks ning kõigi huvides on sõbraliku õhkkonna hoidmine."

mu arust juba 1 meist rikkus seda reeglit.


Ja minu mõte polnd seotud mitte sellega, et moderaator ei võiks või ei peaks, vaid sellega, et näinud mõningaid sarnaseid lehti, ei ela need lehed justkui. Mina ka ei tea milles point on. Pole sellistes keskondades just kolaja olnd. Eks näe mis siin saab.  Mõte oli vaid selline, et kuidagi raskepärane on selline portaal, ehk sellest johtuvalt siis need teised  ei ,,ela".

PS. kujundus siin eeldatavasti mingi vabavara variant. Too teine aga millele vihjatakse pole kindlasti mu kujundatud. seda teab igaüks.
Kuigi üldistes reeglites on kirjas, et kirjavahemärke võiks vähe kasutada on teisal kirjutatud, et kirjutada võiks proovida ka õieti. Ehk siis kohane oleks olnd panna need jutumärkidesse. Siis võiks ehk osaliselt selle kujundiga ka nõustuda.© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi