Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
31.10.20 15:53

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Koos kalale  |  Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 08 kevad. Skjervøy.
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 13   Alla
Trüki
Autor Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 08 kevad. Skjervøy.  (Loetud 199886 korda)
velde
Tegija
**

« Vastus #90 postitatud 23.04.08 08:17 »

Ei ole viga midagi. Kui otsida ja vaeva näha, küll kala ka saab!
IP

kes see püüab kõigest väest, see saab ikka viinast
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #91 postitatud 23.04.08 09:12 »

Ärge tekitage paanikat! Väike sportlik viha, mida Jans siin külvab tuleb vaid kasuks. Ega nad sääl fjorde tühjaks püüa! Kala on nagu putru. Jäänud on vaid 25 päeva veel.....
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
millimeeter
Tegija
**

« Vastus #92 postitatud 23.04.08 09:34 »

Tänud sepale väga isikliku jansiga toimunud kirjavahetamise avalikustamise eest.
27. päeva pärast oleme oma algajate pundiga Andörjas - loodan, et mõni konn või plönn ikka sinna jääb ka...
IP
atsiano
Kalastushuviline
*

« Vastus #93 postitatud 24.04.08 17:52 »

Tre

Olen ise praegu norras,Tursk tuleb nii kui muda,muud saada on väike lootus.
Tuleb ka seda hai sarnast kala nimega dogfish.

Ei saa aru kuidas teil see kokku nii kalliks maksma läheb( ca 40 tuhhi)

Ise olen kulutanud  Trondheimi ja hitrale jõudmiseks  5000eeku aga saab veel odavamalt kui lennukiga oslosse ja sealt trondheimi .
Maja hinnad algavad 2 koht 350Nok päev    ja paadirent (mul kallis paat )  750Nok päev

Olen juba tükk aega kohal , saagi üle ei nurise (ca 60 kg turska päevas) ma ei viitsi eriti püüda kah.

Saagi saab pea igas kohas maha müüa,ostjaid on palju.
Hinda ei tea ,pole ise müünud aga teised räägivad kah midagi roogitud kala kiloks 5nok i

Ilm on lihtsalt fantast, ookean nagu peegel ja jääb üle ainult lõhe ära oodata, nii mai algul peaks tulema.

Kuulge aga edu teile ning reis saab kindlasti fantast olema, eriti põhja norras kus kõik on nii lahe, alates loodusest kuni inimesteni.

IP
Toivo Voit
Nupuklubi
*

« Vastus #94 postitatud 05.05.08 15:11 »

Ptüi, tuju läks ära kui kogemata Norra tollieeskirju vaatasin. Käis see teema vist siit küll varasemalt läbi aga panen korra uuesti et te ka liiga rõõmsad poleks.

http://www.toll.no/templates_TAD/Article.aspx?id=146537&epslanguage=EN

a) 1 litre of beverages with more than 22 up to and including 60 % alcohol per volume as well as 1,5 litre with more than 2.5 up to and including 22 % alcohol per volume or 3 litres with more than 2.5 up to and including 22 % alcohol per volume.

b) 2 litres of beer with more than 2.5 or other beverages with more than 2.5 up to and including 4.75 % alcohol per volume.

Et siis liiter kangemat ja 1,5 liitrit veini ja 4 pudelit õlut. Nagu me kaheks päevaks sinna sõidaks. 
IP
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #95 postitatud 05.05.08 21:02 »

kes julgeb riskida, see peab arvestama, et võib olla kontroll ees ja siis kilojagu jurtse tuleb välja käia ja liigsest märjukesest loobuma peab.....
jänesed shampust ei joo ja tengelpung paksuks, mis muud
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
millimeeter
Tegija
**

« Vastus #96 postitatud 06.05.08 09:26 »

Sellest nõudest saab ka "juriidiliselt korrektselt" mööda hiilida. Lihtsalt tuleb jätta auto meeter Norra piirist ja tõsta alks üle piiri lubatud koguste kaupa. Siis ületada autoga piir ja tõsta alks autosse tagasi. Piiratud on ju ühekordselt riiki sisse viia lubatud alko kogused aga ei ole piiratud riiki sisenemiste arv. Maeitea - loll mõte või ?
IP
kolviku
Tegija
**

« Vastus #97 postitatud 06.05.08 10:42 »

Oi kui palju peab edasi-tagasi jooksma.
IP
Toivo Voit
Nupuklubi
*

« Vastus #98 postitatud 06.05.08 11:11 »

millimeeter - sama mõtte tsiviliseeritum edasiarendus: paarsada meetrit enne piiri liigne kogus põõsa alla, üks mees valvesse. Auto lubatud kogusega üle piiri, paarsada meetrit sõitu, kogu ports maha, üks mees valvesse. Tühi auto Soome põõsa juurde tagasi. Sealt seaduslik kogus peale ja jälle Norra jne.
IP
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #99 postitatud 06.05.08 11:25 »

Ma arvan, see pablamine liigne. Eelmisel korral ühed vanad, kes enne meid ära läksid, kasti viina tagasi viisid (ei tea siis, kui palju nad kaasa võtsid). Kui seda paarisaja meetri diili tegema hakkad, siis raudselt piirivalvega tuttavaks saad. Muidu ju piiri ületamine sisuliselt jala gaasilt maha võtmine. Aga kunagi ei tea ... igaühe enda risk. Paari nädala pärast saab teada.
IP
millimeeter
Tegija
**

« Vastus #100 postitatud 06.05.08 11:28 »

Viin võtke kaasa 2 liitristes pakkides - sellist jooki ei oska kapitalist kahtlustadagi...
IP
paberistplika
Tegija
**

« Vastus #101 postitatud 06.05.08 19:10 »

Vot, eelmisel suvel paari autoga läksime ja  esimesel autol oli sau ees. Norra vormimehed auto tühjaks tõstsid, polstrid arutati lahti. Küsiti rutiinseid küsimusi, et kuhu minek ja millal tulek. Vodkat ja igasuguseid muid joovastavaid jooke oli selles autos ,mitte vähe. Piiri ei huvitanud alko kogus karvavõrdki.Küllap loodeti miskit muud leida.Samast piiripunktist, teised autod niiumbes 15 min. hiljem läbi sõitsid ja ei näinud seal enam  ühtegi autot ega inimest. 
Kindlalt on lugusid teistsuguseid.  Kes ei taha jamada võib ju osta oma  joogipoolise kohapealt. Suuremates kohtades viinamonopolid olemas. Poes, numbrid nagu meil  aga see tuleb lihtsalt kahega korrutada.Lauaviina kah ei näinud.
Toivov, veinivalik on poes korralik ja pudelis vein peaaegu sama hinnaga kui meil . Ära taha pakiveini osta ,see oli küll oluliselt kallim (äkki liiga populaarne) kui pudelis korralik rüübe. Õlul on märgatav hinnavahe.
IP
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #102 postitatud 06.05.08 20:08 »

Skjervoi-s kohapeal saab ainult kahel päeval vist märjukest osta .... 40+ km eemal on järgmine linnake, kus pea kõigil päevadel osta saab.
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
sepaonu
Vana kala

« Vastus #103 postitatud 06.05.08 20:45 »

Ma arvan, see pablamine liigne. Eelmisel korral ühed vanad, kes enne meid ära läksid, kasti viina tagasi viisid (ei tea siis, kui palju nad kaasa võtsid). Kui seda paarisaja meetri diili tegema hakkad, siis raudselt piirivalvega tuttavaks saad. Muidu ju piiri ületamine sisuliselt jala gaasilt maha võtmine. Aga kunagi ei tea ... igaühe enda risk. Paari nädala pärast saab teada.

Ma ei soovitaks roosade prillidega vaadata seda, et piiri sisuliselt polegi ja arvata, et selle pärast keegi ei kontrolli, et kolkas see piir. Vale. Täpselt samasugused on kõik teised piiriületuskohad ka, kus sadu kordi suurem liiklus. Ise pead teadma seadusi, täitma või mittetäitma ja kui mitte, siis arvestama mitteväikse trahviga. See jutt rasvast rinnast ja shampusest jne on kahe otsaga asi. Ma olen muideks muus asjus norras sebides kaks korda majanduspolitsei haarangus olnud(kusjuures kedagi ei kottind, et ma lõhki olin alkoga, nagu alati, miskit muud tuhnisid), puhuvad kõik aktsioonis kaks korda, liikluspolitsei on enne headreisisiis küsinud, et kas ma vastan norra teretulnute standardile, ehk 500nok/per viibimispäev oman raha ja suudan seda tõestada. Mitte kellelgi ja mitte kunagi soovita nii kavalpea olla, et toppida näiteks toiduvärviga värvitud spirti aknapesu paaki vms, ma usun oma sõpra norrakat, et 100% kindel kinniminek, kuna võrdsustatakse narkoga.
A üldiselt rahulik ja sõbralik maa.

P.S. Mul on Skjervojs üks kurg kivi alla peidetud sügisesest reisist  :)
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
kolviku
Tegija
**

« Vastus #104 postitatud 06.05.08 21:31 »

issand ,40 km viina järgi?
IP
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 13   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi