Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
05.06.20 21:35

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1471
Kasutajaid : 21437

Viimati registreerus: NereidaWai
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Küsi nõu  |  Teema: Kalastusteemalised filmid
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 12   Alla
Trüki
Autor Teema: Kalastusteemalised filmid  (Loetud 254292 korda)
harri54
Kalastushuviline
*

« Vastus #90 postitatud 15.10.07 11:15 »

Kas keegi oleks nõus mõne filmi minu jaoks plaadile kõrvetama? Eriti huvitaks filmid mis näitavad õngepüüki ja söötasid, aga ka landipüük. Mul ühendus vilets(kõu) ei lase ftp-sse üldse ligi.
IP
ulluba
Tegija
**

« Vastus #91 postitatud 15.10.07 17:13 »

Pakkuda sellised
ahvenapyyk_jigiga ahvenapyyk_poorlevaga gaddfeber kombineeritud_peibutised, poroloon_ja_polyuretaan, silikoon_ja_poorlevad, rbf1_peegelkarp_pardkala_haug, tirgutamine_triivis
IP
harri54
Kalastushuviline
*

« Vastus #92 postitatud 16.10.07 17:49 »

Ahvenapüük mõlema variandiga oleks väga  hea. Kui on viitsimist pane plaadile, lepime kokku summas (harri54@hot.ee) see siis e-post.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #93 postitatud 18.10.07 14:40 »

Allveejaht - koha
школа подводной охоты - судаки
Allveejahi ülevaade, soovitused, treening. Kohajaht erinevates veekogudes. (vene k.)
IP

wrz/vares
Ustus
Külaline
« Vastus #94 postitatud 25.10.07 20:58 »

Tänud neile, kes torusse ja lutti eelpool nimetatud filme üles riputavad. Kõik mis teemasse läheb on oodatud.
IP
mikkh1
Kalastushuviline
*

« Vastus #95 postitatud 27.10.07 20:54 »

Mul on Šerbakovide kogust veel 7 filmi puudu,kui kõik kätte saan (umbes 1nädala pärast ) hakkan jagama.Kes soovib andke teada.sellel lingil http://www.gofishing.ru/order.htm on ka kogu nimekiri olemas.
IP
Iguaan
Kalastushuviline
*

« Vastus #96 postitatud 09.11.07 11:25 »

Kas kellegil oleks anda linki,kus saaks tõmmata Serbakovide filmi karbipüügist ja talvisest jääpüügist ja oleks selline küsimus kas nendel vendadel on filmi lõhepüügist???????
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #97 postitatud 09.11.07 12:15 »

talipyygi filmid panen varsti yles.
Šerbakovidel ei ole karbi- ega lõhepüügi filme (veel). mikkh1 postitas lingi, kus on koik nende filmid kirjas, oleks voinud ju ise sealt vaadata.
IP

wrz/vares
Iguaan
Kalastushuviline
*

« Vastus #98 postitatud 09.11.07 12:52 »

seal kus olid filmid maha kriipsutatud,oli 2005 karbipüük tiikides,siis vast ikka selline film on olnud.
aga äkki sa vares tead,kus saaks tõmmata nn lõhe õppepüügifilmi,ma olen algaja ja sul kindlasti selles vallas laiem silmaring.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #99 postitatud 10.11.07 17:51 »

see oli karbipyyk fiidriga ning see ei olnud sherbakovide oma.
ei ole yhtki lohepyygi filmi ette jaanud siiani. samas, ei ole ka otsind, kuna see mind eriti ei huvita. voibolla keegi teine on kohanud sellist. vaata torrenthotis ringi
IP

wrz/vares
mikkh1
Kalastushuviline
*

« Vastus #100 postitatud 10.11.07 22:40 »

Üks hea koht tõmbamiseks on http://torrenthot.com/search.php seal peab küll registreeruma (tasuta) ,aga peab ka olema torrendi tõmbamise programm.Saab tõmmata ka Operaga ,aga mina isiklikult eelistan Azureust.

Mul on olemas kõik peale "Šerbakovide № 44 Матчевая удочка" mis ei taha töödata Windows Media Player -iga ,aga töötab siiski  AVS DVD Player -iga.Kui kellelgi on võimalus panna kuskile ülesse  № 44 Матчевая удочка mis töötab Windows Media Player -iga ,siis oleks väga tänulik. Ja kui kellelgi on soovi võin kirjutada tooriku hinna eest vastavalt oma valikule.Pesitsen Paunküla lähedal.
IP
mesilane
Tegija
**

« Vastus #101 postitatud 12.11.07 15:43 »

Vares ae, ehk saad need talipyygi filmid nüüd üles panna. Saaks end ennam jäätulekut korralikult leili ajada.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #102 postitatud 13.11.07 10:59 »

Mul on olemas kõik peale "Šerbakovide № 44 Матчевая удочка" mis ei taha töödata Windows Media Player -iga ,aga töötab siiski  AVS DVD Player -iga.Kui kellelgi on võimalus panna kuskile ülesse  № 44 Матчевая удочка mis töötab Windows Media Player -iga ,siis oleks väga tänulik.

meenus, et keegi varem kah kurtis et ei saa näha. probleem ei ole mitte mediaplayeris vaid koodeki puudumises. selle filmi vaatamiseks peavad masinas olema FFMpeg MPEG-4 koodekid. AVS DVD naitab seda selleparast, et sel on endajaoks koodekid kaasas, aga need ei ole installitud systemwide ning teised tarkvaratykid ei leia neid yles
IP

wrz/vares
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #103 postitatud 13.11.07 11:00 »

Vares ae, ehk saad need talipyygi filmid nüüd üles panna. Saaks end ennam jäätulekut korralikult leili ajada.
yritan meeles pidada, olen koju tarinud need plaadid. kui meelde tuleb, uploadin ara lahiajal, juba loopisin suvise kraami valja :p
IP

wrz/vares
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #104 postitatud 13.11.07 15:10 »

priimuse soovil siis veel yks suvine film:

Drop shot
Vendade Šerbakovide õppefilm, 2006 a. vene.k.
Mis on drop shot? Mille poolest erineb tavalisest jigist, eelised ja puudused. Peibutised, atraktorid, püügivõtted, soovitused püügikoha valikuks ja püügistrateegiaks.

IP

wrz/vares
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 12   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi