Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
19.10.19 23:13

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 14558

Viimati registreerus: constancefa3
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Täika  |  Müük  |  Teema: Kalakola pood
Lehed: 1 [2] 3 4   Alla
Trüki
Autor Teema: Kalakola pood  (Loetud 58471 korda)
ulluba
Tegija
**

« Vastus #15 postitatud 28.08.07 18:47 »

Kas see www.kalakola.ee on veel pooleli või on viga minu arvutis, et lehekülge ei leita
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #16 postitatud 28.08.07 22:23 »

see domeen sai tehtud ja kaitstud jah. Erilist kasu pole sellest veel olnud kuna itimehed ei suuda otsustada mida teha. Seega oln huvitet mehest kes suudaks/tahaks välja töötada Kalakola leht. Sinna hulka ka netipood lisada.
Vist on keeruline aga otstarbekas siiski ma arvan .
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #17 postitatud 29.08.07 07:25 »

Kodulehe tegemises pole mitte midagi keerulist, kui omal on kujutlusvõimet ja nägemus milline see peab olema. Tehnilist poolt ei peagi ise jagama, selleks ongi patsiga poisid, kellede puudust pole ja tasemete vahed on katastroofilised.
Võid ju ise võrrelda eesti kalastastafi praeguseid internetimüüjaid - kalale, trapper, egtt, flyfishing jne ja mõelda, et kas trapper on neist kõige viletsama näoga ja kas on võimalik veel paremat teha praegu olemasolevatest.
Vist väga lihtne teha aga pole otstarbekas siiski koma ma arvan.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Siilionu
Vana kala

« Vastus #18 postitatud 29.08.07 09:24 »

Mnjah, täna jälle kolmapäev aga Arxi ei kusagil ...

kodulehe tegemisega mul null-kogemus. Tahtmist oleks aga tõesti ei tea kuis alustada. Mis oleks esimene samm?
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #19 postitatud 29.08.07 09:34 »

mõtle välja milline see olema peaks. umbmääraseid ettekujutisi on suht raske programmeerida :p

samas, kui eriti raha ei taha/ei ole välja käia kodulehe tegijale, siis vaata mõne vabavaralise tüki poole, neid on kah olemas lademes. viga muidugi selles, et paljud neist on ehe pask - halvasti kirjutatud kooli-projektid algajate progejate poolt.

IP

wrz/vares
Tammiste
Tegija
**

« Vastus #20 postitatud 29.08.07 10:58 »

Olen üsna kindel, et e-pood ei oma mõtet. Kui suudad kodukale välja panna tootevaliku, siis sellest piisab küll ja veel. Pildid on väga olulised - nendeta pole ka tootevalikust kasu.

Arvan, et on olemas lao ja kassasüsteemid, kuhu on e-pood juba "sisse ehitatud". Tõenäoliselt trapperis on just midagi niisugust kasutusel, sest keegi kurati ei jõua kauba sünkroniseerimisega letis ja kodulehel tegeleda.

Ja see töö pole odav, kui hakata nullist tegema. Mõni tudenighakatis võib ju "odav" olla, kuid kvaliteet vastab hinnale.
IP
margus leetma
Tegija
**

« Vastus #21 postitatud 29.08.07 11:19 »

Mina olen sellel aastal erinevatest maailma e-poodidest ostnud staffi 95 % kogust kala kaubast . Summa on 5 nulliga >) Laiskuse kysimus ja neid laisku sigineb juurde . Paljudele kaupadele pole pilte vaja , piisab tehase toote nr.st .
Pildid voiksid olla kodumaisel kasitoo toodangul
IP
svenk
Vana kala

« Vastus #22 postitatud 02.09.07 23:22 »

Poetaks ka sõna sekka, kuna kogemus e-poe loomisel olemas (flyfishing.ee).

Sepaonult jäta meelde, et patsiga poiss teeb keerulise töö ära. Tõsi, see maksab, olenevalt tegijast. Sinule jääb siis toodete lisamise vaev. (See on umbes sama keeruline, nagu veebigaleriisse pildi lisamine.)

Tammistelt jäta meelde, et suur töö on sinu laoseisu sünkroonis hoidmine. Ehk siis kui müüd oma Kohila-poes ühe õngekonksu, peab see koheselt kajastuma ka webilehel. See on teostatav, kui kasutad poes raamatupidamis/kassaprogrammi, millel ka netiühendus jm.

Pakuksin välja ka oma idee. Tavapärase veebipoe loomine sinu laotoodete põhjal on jube suur töö (sa ei jõua üksi sellega kindlasti tegeleda), kuna tooteid on väga palju – iga konks, tirk, lant vm. on omaette toode.

Seetõttu pane oma kodulehele üles turustatavad kaubamärgid/tooterühmad ning küsitlusvorm. Kel huvi, küsib – ja sina tellid. M.Leetma samuti mainib, et pildil pole alati vajadustki (kui tellija on kogenud ning teab, mida tahab). Sinu tarnijad on ju enamik Eesti kalastuskaupade maaletoojatest – seega suudad müüa kõike, mida teisteski poodidest saada. Ja tiba soodsamaltki, kuna sul pole suuri kulusid – see on ju müügiargument lisaks heale suhtlemisoskule, pole mõtet seda veebilehel reklaamimata jätta ;)
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #23 postitatud 29.10.07 18:01 »

30.okt. - 2.nov. ehk siis sel nädalal on Kalakola poe sünnipäev.
KOGU KAUP -20% !!!
Õnnitlusi võtan vastu Kalakola poes, Kohilas, Viljandi mnt. 14, sellest teisipäevast reedeni, kell 11.00 - 19.00.
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #24 postitatud 01.11.07 19:56 »

Hm... ei mingit reaktsiooni. Ilmselt ma karuperses või protsent na nigel.
Mida ei saa öelda Tallinnakesksete kalastajate suhtes. Misteha...
IP
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #25 postitatud 02.11.07 10:19 »

Nuuh õnne -õnne siis Siilionku. Aga mul on suvist kalakola küllaga. Naane ei luba enam juurde tarida. Ainus mis huvi võiks pakkuda on miski super-power talikalastuse kast.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #26 postitatud 02.11.07 17:41 »

no kuna sa ytlesid, et onnitlusi votad vastu ainult kohapeal, ju siis seeparast keegi ei kirjutanudki siia miskit :p
a no ikka sooviks koike paremat. kui juba aasta vastu pidsid, siis ei kao see kalakola ka hiljem kuhugi

a kolaga on nagu ta on, suvekolaga pole enam midagi eriti peale hakata, moned tonkatamised veel ainult. talikola pole veel valja otsind, et vaadata, mis puudu on voi taiendust vajaks. niisma poodi lobisema tulla tiba kaugevoitu :p
IP

wrz/vares
Janno
Nupuklubi
*

« Vastus #27 postitatud 02.11.07 18:17 »

siilionu, va juubilar, kui sa endale internetipoe teed, siis ma kindlasti kasutan su teenuseid. aga Kohilasse - no ma ei tea kas ma seal üldse kunagi käinud olen.  ehk läbisõidul kunagi ammu...

IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #28 postitatud 02.11.07 21:59 »

Ega minagi Kohilas varem kordagi käinud ei ole kui poolteist aastat tagasi võtsin oma kodakondsed selga ja marssisin õuduste linnast 25 km eemale. Nüüd sigarahul elukeskkonnaga.

Aga veebimüüki ma ilmselt ikka nii ei tee nagu seda teevad teised. Plaan, kui koduleht valmis saab, sinna lihtsalt lisada oma tootekataloog hindadega. Kui kellelgi miski huvi pakub siis meilitsi saab suhelda ja tehing sooritada.
Mis arvate, on see hea mõte?
IP
consa
Tegija
**

« Vastus #29 postitatud 04.11.07 00:05 »

Nii oleks täitsa normaalne ma arvan.Vaatan ja valin asjad valmis,sa paned kokku,tulen sinna ja ostan välja.Nii vist täitsa ok oleks?
IP
Lehed: 1 [2] 3 4   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi