Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
20.10.19 09:41

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 14564

Viimati registreerus: byronkd11
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Täika  |  Müük  |  Teema: Kalakola pood
Lehed: [1] 2 3 4   Alla
Trüki
Autor Teema: Kalakola pood  (Loetud 58483 korda)
Siilionu
Vana kala

« postitatud 21.02.07 21:10 »

Tere, kaaskannatajad!

Mõtlesime siin asjaosalistega, et miks mitte informeerida kalastajaid uuest poest ja teavitada kaubavalikust, hindadest jne.

Tegu on siis veidi teistsuguse poega. Harjumuspärase kalastusvarustuse kõrval on müügil ka Eesti käsitöömeistrite toodangut, karastusjoogid ja näksimist kalale minejale, tavasöötadele lisaks ka eluskala haugimeestele. Täiesti toimib ka komisjonka - heas korras kasutatud asjad leiavad õnneliku ostja kiiresti kuna hind kuni 50% odavam.

Tegemisel on ka www.kalakola.ee Kevad-suvel saab ehk valmis ja sinna lisandub ka netimüük.

Et mis oleks kui arutaks siin seda Kalakola poe asja. Küsige - vastan. Head ja huvitavad ettepanekud igati oodatud kuna plaan poodi arendada ikka niikaugele, et võiks selle üle uhkust tunda.

Tegin ka posu pilte. Aeg-ajalt panen need siia üles. Praegu üritan lisada ajakohase pildi Pärnu kirvestest ja muskadest. Need on valmistanud üks Pärnumaa tõsine kalamees kes oma peret nende ja värske kala müügiga elatabki. Kirvestel on küll "kirve" hind aga kes tahab poole odavamate Hiinakatega kätt harjutada siis olgu lahke :)

Ei ole küll tahtmist see teema reklaamiks taguda, pigem võtke seda kui huvitavat ja kasulikku informatsiooni. Urisejatele teadmiseks, et asjapulgad selle ettepaneku mulle ise tegid.
IP
majasikk
Tegija
**

« Vastus #1 postitatud 22.02.07 08:40 »

Tere Siilionu!
Võta edi lante palju-palju müüki : ) Tal suur kastitäis suuremaid lante ootab mahamüümist. Ise olen viimasel ajal haugi just Teras Edi lantidega püüdnud ja edukalt kusjuures. Kuulnud olen ka et koha väga edukalt saadakse nendega.
IP

kuuevarblane
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #2 postitatud 27.03.07 10:12 »

Kiidan üht feeder-ritva, mis siili Kalakolas müügile saabus just :p

Tegu täiesti uue balzeri feeder-ridvaga
pikkus 360cm
test kuni 145gr
3 jätku + 3 pitsi + 4 võtuindikaatorit + 2 tonkakella

selline ritv ja sellised võtuindikaatorid

Kuna ma enne polnud selliseid indikaatoreid kohanud feederitel, siis paarisõnaga räägin.
Paigutatakse käepideme lähedale, natuke ülespoole rulli. Tegu väga peenikeste, rõngasse väänatavate, ~25cm pikkuste fiibervarrastega, mille teine ots väänatakse kaarega püügileasetatud feederi tamiilile. (sai segane lause). Tamiilipoolsesse otsa on võimalik panna valguspulk või kelluke (vastavad kummist lullad, kuhu vahele paigutada, on igal indikaatoril küljes), hämaras/pimedas püügil on sellist indikaatorit oluliselt lihtsam jälgida, kui 3.6m eemal asuvat feederi pitsiotsa

hind balzeri lehel 99¤, siili kalakola poes 1200kr.

Siinkohal kiitmise lõpetan, lasen siilil edasi rääkida ;)
IP

wrz/vares
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #3 postitatud 20.04.07 08:28 »

hei siil. Kas kalakolas feederi markerujukeid ja söödarakette kah müüakse?
IP

wrz/vares
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #4 postitatud 20.04.07 09:04 »

Mida imet? Omaarust juba paar aastat fiideriga püüdnud, aga sellist imevärki nigu "söödarakett" polnd kuulnud. Vares äkki seleted, et mis ja milleks. Või on neist mõnes filmis juttu. Pole kõiki vahtida veel jõudnud.

IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #5 postitatud 20.04.07 09:37 »

Tegu on sellise suurema söödatopsiga (tiibraketi kujuga, sellest vast nimi), millega saab püügipaigale toimetada suurema koguse sööta. Et ei pea 10-20 korda tavalise topsiga kohta tümitama, saad ühe korraga kõik kohale toimetada.

Töötab sel põhimõttel - visatakse marker sisse ja siis pannakse raketitäis või kaks (või kolm) sööta järgi. Kui rakett on markeri kohal, siis lastakse nöör lõdvaks. Need raketid on ujuvad, niimoodi tasakaalustatud, et ta keerab end ümber, lahtise otsa allapoole. Saad täpselt püügikohale kogu selle söödahunniku.

Paned mingit lenduvamat sööta ja saad edeva pilve püügikohale, mis kaugemalt kalu kohale meelitab. Ei ole tegu asjaga milleta kuidagi elada ei saaks, aga mugav on küll mumeelest.
IP

wrz/vares
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #6 postitatud 20.04.07 16:05 »

Selge värk. Siit ma järeldan vaid, et see rakett vaid seisuvees kasutuskõlbulik on.
IP

logo
Kalastushuviline
*

« Vastus #7 postitatud 20.04.07 17:23 »

Tere,Siilionu uuri palun kui kiiresti saaks shimano feederõnge tippusid,
0,5oz huvitab,et kas saaks koos tellitud ridvaga kätte?
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #8 postitatud 21.04.07 07:50 »

Säänseid söödarakette näen esmakordselt. Minutedada Eestis keegi nendega ei äritse veel. Aga hoian silmad lahti.

Logo > esmaspäeval uurin seda asja ja annan teda.
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #9 postitatud 24.04.07 19:48 »

Härrased, kas keegi on kursis mis toimub feeder-ritvade tootmisega? Nimelt olen pea iga päev saanud tellimuse korralikule süsiridvale aga paistab, et neid pole vist kusagilt võtta. Shimano tehased Hiinas suudavad hetkel täita jeeli-jeeli pooled tellimused ja ka Balzeri tegijad Saksamaal on end kinni poonud.

Kui keegi plaanib süsifeedrit osta ja teab, et seda kusagil poes vedeleb on siis soovitan asi kiiresti ära lahendada.

Ehk keegi aitaks ja ütleks midagi tarka, et kust ja millist ritva üldse Eestist saab. Ma mõtlen maaletoojaid-hulgifirmasid. Tänud.
IP
logo
Kalastushuviline
*

« Vastus #10 postitatud 24.04.07 20:47 »

Täitsa jama kui ritva ei saa aga tipu ma juba tegin endale õngeamordist,päris pehme sai.
IP
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #11 postitatud 25.04.07 10:55 »

Romadasse toodi hiljuti fiidereid paras hunnik. Ei tea palju alles on, sest esimese päevaga läks juba 40 rootsu müügiks. Kui Eestist ei saa, eks siis tuleb venest või Leedust tuua. Õnneks on mais mõlemisse asja.
IP

Tammiste
Tegija
**

« Vastus #12 postitatud 25.04.07 12:06 »

Mina sain Tartu Jahipaunast (uskumatu!) DAM-i Quick Stick Feeder-i, 3.9m, 80-150gr. Hind ~1250. Võiks nagu süsinikust olla. Amatöör feederi osas nagu ma olen, ei oska ilmselt ritva hinnata, aga praegu olen küll rahul. Soetatud on see ainult Emajõest püüdmiseks, sellest ka suurem "võimsus". Vähemalt üks samasugune jäi sinna poodi paar nädalat tagasi veel.
IP
Siilionu
Vana kala

« Vastus #13 postitatud 15.08.07 21:55 »

On keegi huvitatud 4,2m feeder ritvadest? Võtsin mõned müüki ja tundub, et huvi on. Nupuklubimeestele on jäänud üks ritv. See on SPRO, 4,2m Heavy (Test oli vist kuni 150grammini), süsinik muidugi. Hind letis 1350kr. Mõtlesin, et ehk on huvi kuna 4,2m on Eestis küllaltki haruldane ja sellise testiga võiks see ju huvi pakkuda Emajõel topsitajatele.
IP
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #14 postitatud 15.08.07 23:34 »

Olen juba tükk aega planeerinud endale sellist asja(feeder) soetada aga seni pole otsest pakkumist keski teinud..... Kaua sa seda viitsid hoida, asi selles et ma vast alles teisipäeval-kolmapäeval sinna jõuaksin, kui hoiad siis olen kindel võtja. + palju sinna jjurde kuuluvat....
Võidab ju see kellel surres kola kõige rohkem! :p
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
Lehed: [1] 2 3 4   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi