Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
28.09.20 13:59

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22245

Viimati registreerus: JaredDip
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Ma ei pea õigeks seda
Lehed: 1 [2] 3   Alla
Trüki
Autor Teema: Ma ei pea õigeks seda  (Loetud 33885 korda)
berta
Külaline
« Vastus #15 postitatud 21.10.06 14:47 »

Proovige omi mõtteid selles suunas terake tüürida, et ka Kalale.ee liikmeskonnast (vähemalt osalt) on mitteametlikult kujunenud/kujunemas klubi. Ja ka see liikmeskond ei soovi tatiprisidega suhelda. Vaadake Kalale.ee sellise pilguga, et sealsed kasutajad lävivad üksteisega väga tihti ning on tekkinud vennaskond/vennaskonnad, kes sammuti ei soovi, kui keegi kõrvalt plõksimas käib. Asjal ainult see vahe, et naad (kalale.ee tegelased) suhtlevad ka reaalselt näost-näkku, mitte ainult virtuaalselt. Äkki siiski vaataks seda asja ka sellise pilguga.
IP
berta
Külaline
« Vastus #16 postitatud 21.10.06 14:48 »

NB!! Kahjuks ei ole mina siin ühtegi teemat avanud!
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #17 postitatud 21.10.06 15:13 »

Proovige omi mõtteid selles suunas terake tüürida, et ka Kalale.ee liikmeskonnast (vähemalt osalt) on mitteametlikult kujunenud/kujunemas klubi. Ja ka see liikmeskond ei soovi tatiprisidega suhelda. Vaadake Kalale.ee sellise pilguga, et sealsed kasutajad lävivad üksteisega väga tihti ning on tekkinud vennaskond/vennaskonnad, kes sammuti ei soovi, kui keegi kõrvalt plõksimas käib. Asjal ainult see vahe, et naad (kalale.ee tegelased) suhtlevad ka reaalselt näost-näkku, mitte ainult virtuaalselt. Äkki siiski vaataks seda asja ka sellise pilguga.

kui ma nyyd omi mõtteid selles suunas tyyrin, et sealne liikmeskond osaliselt klubi moodustab, siis tekkis mul yks pisike, tagasihoidlik kysimus: miks peab see suurem osa (sealhulgas ka nooremapoolsed) pidevalt selle väiksema osa läbustamist taluma? et kujuneks välja õige maailmavaade, et nii asjad käivadki ja nii on õige suhtlemine, et sidesõna ja vägisõna on sünonüümid ning esimene reaktsioon kysimusele vastamiseks on pikalt saatmine?

p.s. ma loodan, et sa ei oota, et ma kõigi kõrvaliste tatipritside nimel vabanduse esitaks teie klubilise tegevuse arvustamise eest
IP

wrz/vares
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #18 postitatud 21.10.06 15:15 »

NB!! Kahjuks ei ole mina siin ühtegi teemat avanud!

sa võid seda vabalt teha, kui sul on tahtmist ning see vastab siinsetele reeglitele.
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #19 postitatud 21.10.06 15:24 »

Kahjuks ei ole ma adekvaatne sellistele küsimustele vastama. Mis puutud  kalastusküsimustel sõnavõtmist, siis mina isiklikult vastan ainult neile küsimustele, millele suudan vähegi adekvaatse vastusega maha saada.  Ärge selle "klubi" sõna väga üle tähtsustage, sest ma ei leidnud paremat sõna enda väljendamiseks. Kui nüüd terake kasutajaid ja eetrisolijate kogusummasid võrrelda, siis mulle jääb vahest tunne, et seal lausa tahetakse seda läbu lugeda. Mis väljenditesse puutub, siis ma kordaks, et minuarust suhtlevad seal omavahel vanad tuttavad (ka nägupidi), kes lihtsalt ei pea iga sõna kaaluma, omavahelises jutus. Kuid mind huvitaks, kes on need legendaarsed noored ja uustulijad? Nende ilmumises ja nende jutus kumab pea alati läbi juba tuttav kirjakeel ja jutt.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #20 postitatud 21.10.06 15:39 »

Mis väljenditesse puutub, siis ma kordaks, et minuarust suhtlevad seal omavahel vanad tuttavad (ka nägupidi), kes lihtsalt ei pea iga sõna kaaluma, omavahelises jutus. Kuid mind huvitaks, kes on need legendaarsed noored ja uustulijad? Nende ilmumises ja nende jutus kumab pea alati läbi juba tuttav kirjakeel ja jutt.

minuteada on seal kasutajateloeundur kuskil 10-20tuhande vahel? ehk siis registreeritud kontode arv. ok, suht arvestatav kogus on lõhestunud isiksusi, ja neid, kes on yhekordseks kylastuseks teinud konto voi lihtsalt araunustanud oma eelmise konto andmed ning rudimendid, kes pole aastaid sisse loginud sinna. aga akki mingi 5000 REAALSET kasutajat ikka on, kes seal korrapäraselt käivad. ma ei usu hästi, et need kõik 5000 teie pisikesse klubisse kuuluvad ja yksteist nägupidi tunnevad. ja ma pakun et suurem osa (no yle 80%) ei ole mitte kunagi sinna yhtki rida kirjutanud, sepärast akki jätavad nad selliste myytiliste olevuste mulje, kellest räägitakse, aga keda kunagi ei nähta.

ja miks peavad vanad tuttavad pidevalt ropendama ja läbustama? kas see lihtsalt näitab nende sooje suhteid ning suurendab yhtekuuluvustunnet?
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #21 postitatud 21.10.06 15:52 »

Vaataks õige natukese teistpidi ja küsiks- aga miks need väidetavad 5000 seal siis käivad? Ilmselt naad leiavad, mida sealt lugeda. Mis ropendamisse puutub, siis tõesti ei meeldi see ka mulle. Tuleb tunnistada, et vahest olen kasutanud sõnu krt; rsk ja mõningaid veel. Sammuti ei suuda taluda neid võllisid; troppisid; pekisaagimisi  ja üleültse seda pedeslängi. Vaadake lp Mait Vares, minusugustel on asi hoopis lihtne. Lihtsalt ühel päeval ei logi enam ennast ei sinna ega tänna sisse ja sellega asi lõppes. Teie, lehehaldajad-omanikud nii ei saa. Teie just peate igat potensjaalset klienti kümne küünega kinni hoidma.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #22 postitatud 21.10.06 16:23 »

miks käivad? ma arvan, et soovist mõttekaaslasi kohata, kel on samasugune hobi. selleks, et leida hobialast infot. selleks, et aega surnuks lüüa. eks põhjuseid on mitmeid.
sinu puhul on siis lihtne, kõigil niipalju iseloomu ei ole, et lihtsalt ei logi yks paev enam sisse. täpselt nagu suitsetamisest loobumisegagi. samas teeb selline läbu, ropendamine ja nõmetsemine seda mittesisselogimist oluliselt lihtsamaks.

see lehehaldaja-omaniku staatus ei muuda asja. ja kui aus olla, siis ei taha ma haldusega yldse tegeleda, mul ei ole selleks aega.
erinevalt äriprojektist 'kalale.ee' ei ole Nupuklubi puhul tegu kommertstootega. keegi siit pappi tasku ajada ei plaani ning kümne küünega pole ka seetõttu kliente vaja hoida. pigem on eesmärk koguda kokku ja systematiseerida kalastusteemalist know-how'd. ja seda oma vabast (või palgatöö-) ajast.
niipalju on huvi, et kui on kasutajaid, kellel seda vaja on ja kes seda hinnata oskavad. kui neid ei ole, siis ei ole ka sel lehel mõtet. ma võin ise kah omale bookmarkidesse kõiksugu artikleid ja asju kuhjata, miks ma peaks vaevuma neid tõlkima või täiendama ning siia üles riputama?

ja nagu on mitmed korrad välja öeldud, Nupuklubi ei konkureeri kalale.ee lehega vaid on alternatiiv. mitte samasugune, natuke teistmoodi, ei pretendeeri 'parema' staatusele.
kui me oleks meeleheitlikult soovinud seda lehte reklaamida, et rohkem kasutajaid saada, siis oleks ju voinud mone samamadala trikiga seda teha nagu kalale.ee omanik Kalastaja kasutajatebaasi vasakule pani ja neid reklaammailidega pommitas.
ja see igasugune viidete kustutamine nupuklubile paistab pigem just sealne hirm olevat, et akki meelitatakse moned kasutajad yle, mis on äriprojekti seisukohast täiesti lubamatu.

kas me ei paista isegi sulle juba head, ilusad ja üllad?
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #23 postitatud 21.10.06 16:43 »

Kõik on õige. Ja mina teie ega teiste raamatupidamise vastu mingit huvi ei ilmutagi. Sammuti ei mul kohane tungida kalale.ee  tekkeprobleemidesse. Tegelikult jõutsimegi teema algatusse välja. Väga halb Nupuklubi reklaam kukkus JAN-il välja. Reklaam iseenesest ei ole ju halb tegelikult ! Aga tuleb tunnistada, kui ma leiaks oma kodulehelt konkurendi reklaami, kes mind veel pealekauba maha teeb, siis kustuks see reklaam hetkega. Või on muudmoodi veel ültse võimalik või?
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #24 postitatud 21.10.06 17:13 »

kusjuures ei ole seda teemat praegu kustutatud vaid muudeti teemapealkiri ära, et autorit naeruvääristada rohkem.
aga näiteks on kustutatud mitmest teemast link Kalastuskaupluste infole.
Kui sa kysid mone asja kohta infot, kas on hea, kui kogu jutt sulle vormindamata kujul  foorumisse copy-pastetakse, voi on parem kui antakse link sinu kysimusele vastavale internetiaadressile? ma naiteks kustutaks kohe ara kellegi postituse kui ta copypasteb kuskilt veebist mone kysimuse vastuseks 3 lehekylge teksti. see on kyljendamata raskelt loetav ja risustab kogu teemat. korrektne on mingi link panna. nõus? aga nyyd on seal paar teemat, kus on see lingiga postitus ära voetud ning teema on mõtte kaotand. hetlkel on selles teemas algne kysminus ikka vastamata, kuna see link kustutati vahepealt ära.
see oli lihtsalt ühe näitena, ma ei viitsi hakata statistikast rohkem konkreetseid teemadelinke otsima.

elion ei reklaami oma veebi avalehel starmani odavat internetiyhendust. aga mõeldamatu on, et elion oma foorumitest kustutaks koik vihjed starmanile, stv'le voi teistele konkurentidele põhjendusega et see on lubamatu reklaam
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #25 postitatud 21.10.06 17:24 »

Hää küll, mina pole kõige õigem inimene nende teemade üle vaidlema. Ilmselt on kogu lahenduse võti Uku käes ning kui ta laseb Nupuklubi seal reklaamida, siis see ka sünnib. Tegelukult ei ole ma neid kahte teemaaretust enam jälginud ning sõna sekka öelnud. Nii, et raske on midagi väita.  Ilmselt need pikad jutud käisid wuudi kapsaaeda ning mina nende eest vastata ei saa. Kui ta välja ilmub, eks siis kuule. Ilmselt on vaidlusse vaja värsket verd! Nii, et mina seekord lõpetan.
IP
wuudised
Tegija
**

« Vastus #26 postitatud 21.10.06 20:16 »

Paneks südamele, et arutelu siin võiks olla teemasse ja argumenteeritud. Vastastikku nääklemised ja solvangud palun välja jätta.

Ei pea vajalikuks siin miskit rohkem arutada. Jan pole suudki paotand. Muu mis siin kirjas kommides, võib liigitada mölaks ja juraks ning mitte teemakohaseks. Minu nägemuse järgi peaks pärast esimest ca viit kommi muu jutt kustutusse minema.

Vastavalt siin kehtivatele ja välja hüütud ning ka kasutust leidnud reeglitele.
IP
Poolik
Vana kala

« Vastus #27 postitatud 21.10.06 21:11 »

Ära siis aruta ja maailmavalu kadunud ju. Vai mis ?
IP

Ärge siis pikka viha pidage ...
wuudised
Tegija
**

« Vastus #28 postitatud 21.10.06 21:19 »

lihtsalt püüan austada siinset reeglistiku ja tahet. avage miski teine teema, võin seal arutada, kuigi seda on minu poolt ,,arutatud" kalale.ee-s küll ja küll. Kui mitte kõik, siis enamus siinsetest ei peaks küll väitma, et nad neid lugend pole. Kaasa arutlend on vaid vähesed.
IP
papsik
Vana kala

« Vastus #29 postitatud 22.10.06 23:16 »

niipalju on huvi, et kui on kasutajaid, kellel seda vaja on ja kes seda hinnata oskavad. kui neid ei ole, siis ei ole ka sel lehel mõtet. ma võin ise kah omale bookmarkidesse kõiksugu artikleid ja asju kuhjata, miks ma peaks vaevuma neid tõlkima või täiendama ning siia üles riputama?

No nii, kõigepealt siis varesele. Siin siis tsitaat su oma sõnavõtust, kus sa ise selle ka kirja pannud, et milleks seda lehte üldse tehakase. No ikka selle jaoks, et seda keegi vaataks ja loeks, ja et mitte üks inimene ei vaataks, vaid ikka palju inimesi. Palju inimesi toob kaasa huvi lehe vastu ja huvi ka kellegil peale nupuklubilaste siia kirjutada ja asja arendada. Huvitavad artiklid ja huvitavad aruteleud foorumis toovad jällegi lehele vaatajaid juurde ja juurde tulnud vaatajad jällegi uusi arvamusi ja arikleid, uued arvamused ja artiklid toovad jällegi uusi vaatajaid..jne. Niiet pole siin hägust midagi, asi lihtne, mida rohkem käib rahvast koos, seda suurem potensiaal on asjal, et sellest ka midagi huvitavat välja tuleb, aga seda raskem on ka seda lehte siis suunata/kujundada ja ohjes hoida.
Teiseks see solvamise värk. Te ise, ma mõtlen siis tõelisi nupuklubilasi, ilmselt ei pane seda tähele, aga kõrvalt vaadateson tunne, et püüate  nagu distantseeruda kogu ülejäänud hallist massist. No kasvõi lihtne näide, et kui papsik vaatab hetkel liinil olijaid ja näeb sealt ära ka selle millega keegi parasjagu tegeleb, siis paistab sealt, et näiteks vares ei tegele millegagi, no või siis mitte millegagi minu papsiku jaoks vähemalt.  No ega ma nüüd täpselt ei tea, aga ma arvan, et vares tegeleb see aeg ilmselt selle teie sisemise nupufoorumiga ja sinna mul loomulikult asja pole, aga pange see siis ka niimoodi kirja. Noh ja selliseid pisiasju tuleb pidevalt ette, loomulikult ka siin, selle teema all. Aga leht ju teie oma ja võibolla te oletegi targad, ilusad ja üllad, või kuda sa vares seal eespool kirjutasid ja mina lihtsalt kiuslik seniilne vanamees.
Nüüd siis impsile. Vot kahjuks kui mina koolis käisin, siis meile filosoofiat ei õpetatud nagu praegustele noortele, või õigemini oli meieaegsel filosoofial vähe teine nimi, teaduslik kommunism nimelt . Aga usu mind, vabadus ei tähenda kohe kindlasti mitte seda, et võib kõike tehe mis pähe tuleb, ei tähendanud ta seda siis kui mina õppisin, ega tähenda seda ka praegu. See oleks muidugi väga vahva teema diskuteerimiseks, aga kuna ma suht laisk kirjutaja, siis võiks asja kunagi meeldivas seltskonnas meeldiva napsu taga edasi arutada, aga siin ma rohkem sellest kirjutada ei viitsi.
No ja kolmandaks. Siin berta juba isegi asunud seltskonda pooleks jagama, et sealsed ja siinsed. Minu arvates mõlemat lehte vaja, nii ukulehete kui ka nupulehte ja ma ei näe selles küll midagi imelikku, et näiteks mina tahan mõlemat kasutada. Nad on ju tõesti erinevad.
IP
Lehed: 1 [2] 3   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi