Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
28.09.20 15:25

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22245

Viimati registreerus: JaredDip
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Ma ei pea õigeks seda
Lehed: [1] 2 3   Alla
Trüki
Autor Teema: Ma ei pea õigeks seda  (Loetud 33889 korda)
sepaonu
Vana kala

« postitatud 21.10.06 09:57 »

Sellist tatipritsimist ma õigeks ei pea.
http://www.kalale.ee/sisu/NCwyMDU1NjYsMSwwLDE/
http://www.kalale.ee/sisu/NCwyMDYwMjksMSwwLDE/
Paneks südamele, et arutelu siin võiks olla teemasse ja argumenteeritud. Vastastikku nääklemised ja solvangud palun välja jätta.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Poolik
Vana kala

« Vastus #1 postitatud 21.10.06 10:24 »

:-D Sepa, maailmaajaloos on (ilmselt) täis pääga hullemaidki asju tehtud.  :-D

Samas ütlen omalt poolt seda, et olenemata misiganes seisundist ja joobeastmest, oleks hea natu-natukene mõelda, et hetkelist käitumishäiret ei peetaks siinse lehe ja selle kasutajate grupiarvamuseks. Praegugi juba näha, et oma valu väljaelamine on viinud selleni, et  Jan-i väljaütlemiste ja Nupuklubi ning selle liikmete vahel on tõmmanud võrdusmärk.
Kahju

IP

Ärge siis pikka viha pidage ...
papsik
Vana kala

« Vastus #2 postitatud 21.10.06 11:06 »

Eks viina peaks võtma selleks, et oleks tore ja lõbus, aga ei kuku alati nii välja. Kui mitte ükski kord nii välja ei kuku, siis tuleks mõelda mitteüldsevõtmise peale.
IP
wuudised
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 21.10.06 11:33 »

Nuh võttis napsu või ei, ei ole lõplikult teada. Enamusele nii tundub, et võttis. Kuid see ei oma tähtsustki, sest naps vaid indikaator sai olla. Et välja öelda miskit. Miskit, sest mis see oli või on, sotti igatahes ei saand.
IP
Imre 'imps' Poolma
Vana kala

« Vastus #4 postitatud 21.10.06 13:19 »

Mul antud teemadega seotult paar küsimust. Kalale lehel põhiliselt kommenteeriv seltskond on pidevalt toonitanud, et kirjutada võib igat asja ja igal moel, nad ise on pidevalt nii talitanud, ka neis teemades. Saata võib kõiki ja kõikjale. Kuna ma seal lehel kommenteerimise eest saan koheselt hunniku sõimu ja ähvardusi ja kuna osad seal lehel toimetavad isikud aegajalt ka siia vaatavad, siis küsiks:
 Hoolimata sellest kas ma JAN7-e juttu õigeks pean või mitte, siis tekitab imestust, miks sellest tekstist nii meeletu paanika lahti läks, põhimõtteliselt ei teinud ta ju mittemidagi erinevat. Kas seal on siis osadele kõik lubatud ja osadele mitte? Miks siis on pidev toonitamine, et kõigest ja suvalt võib rääkida?
IP
koerpoiss
Kalastushuviline
*

« Vastus #5 postitatud 21.10.06 13:22 »

Varsti äkki EMT ja TELE2 kliendid sama sõja läbi peavad...lastead mu arust.
IP
papsik
Vana kala

« Vastus #6 postitatud 21.10.06 13:30 »

Vaata imps, vabadus on tunnetatud paratamatus ehk end vabana tunda tähendab ära tajuda, mis kuskil sallitud on. Asi siis lihtsalt selles, et JANseitsmes ei tunnetanud seda piiri ja oligi jama käes. Aga ega ei saa ka öelda, et kõik siinse lehe omanikud tunnetaks seda mis enamusele solvav on ja see ilmselt takistab ka paljuski nupulehe arengut.
IP
Imre 'imps' Poolma
Vana kala

« Vastus #7 postitatud 21.10.06 13:46 »

Mis piiridest sa räägid papsik? Kalale lehel pole ju piire, siinolevat lehte on piirides süüdistatud. Et siis osade jaoks seal on piirid ikkagi kitsamad ja osade jaoks laiemad.
IP
papsik
Vana kala

« Vastus #8 postitatud 21.10.06 13:51 »

Sa imps seda vabaduse definitsiooni ei pannud ikka tähele. Loe see veel kord läbi ja mõtle veel natuke.
IP
Aldo Tatter
Moderaator

« Vastus #9 postitatud 21.10.06 13:57 »

Ka mina ei pea JANi käitumist korrektseks ja selliseid postitusi siin foorumis taunitakse. Samas on see tema isiklik nägemus ja sõnavõtt, mis kindlasti ei puuduta teisi Nupuklubi liikmeid. Isiklike nääklemiste ja solvangute koht ei ole foorumis ja selline käitumine nupulehe foorumis ei ole lubatav.

Kutsun edaspidi klubilasi vältima selliseid sõnavõtte, mis kahjustavad Nupuklubi mainet.
IP
Imre 'imps' Poolma
Vana kala

« Vastus #10 postitatud 21.10.06 14:01 »

Papsik, vabadus ongi teha, mis pähe tuleb ja öelda mida sülg suhu toob. Kas see aga ka hea maitse piiridesse jääb, see on juba omaette teema.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #11 postitatud 21.10.06 14:11 »

Aga ega ei saa ka öelda, et kõik siinse lehe omanikud tunnetaks seda mis enamusele solvav on ja see ilmselt takistab ka paljuski nupulehe arengut.
sa papsik juba mitmendat korda teed häguseid vihjeid "omanike sallimatusele" ja "nupulehe arengule". äkki siis lõpuks kirjutad pikemalt lahti oma nägemuse. sellised hämarad, mitmeti tõlgendatavad vihjed kyll midagi edasi ei vii, tekitavad paksu verd ainult.
paluks seletust, mille taha see areng siis pidudub? ja millega omanikud solvavad enamust?
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #12 postitatud 21.10.06 14:15 »

noo noo, Imre "imps" Poolma!  See siin on ju pühade meeste paik ja liikmeskond. Ega siis neid ei saa ju ühe mõõdupuuga võtta nendega, kes Kalale.ee nõmedat ja seosevaba juttu ajavad. Siin on ju kõrge IQ tasemega inimeste tihedus tunduvalt-tunduvalt suurem, kui Kalale.ee kasutajate hulgas. Nii, et käituge siis ikkegi vastavalt seisusele!
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #13 postitatud 21.10.06 14:32 »

jani algatatud teema seal teises foorumis on nõme tatipritsimine kyll, samas ma impsiga nõus - mille poolest see oli halvem sealsete säravate persoonide kirjutistest?
see ehe [piiks], mis seal igas teemas läbi kajab oli põhjus, miks sinna kirjutada ei taha ning miks seal ka lugeda ei taha enam. kel on palju aega, et pärle välja sõeluda, palun väga, mul seda aega ei ole. samuti on sada ja üks muud moodust, et end leili ajada kui foorumites puristada mida sülg suu toob.
aastate tagune kalastaja tundub kuldajana, aga see ei tule kunagi tagasi. siis oli nett noorem, kõik ei kasutanud seda, võeti seda kui uut meediat, ei tajutud kui anonyymne see olla võib. praegu on mentaliteet sellesuunas, et poohui, ega mind keegi tunne, situn oma nime täis, mis siis, teen uue, alustan puhtalt lehelt, aga seni võtan elu 100%, ega siis näost näkku saa kõike öelda.
kodanik tulev oleks võinud mõelda, kuidas seda roppust ära hoida, mitte valimatult kustutada teemasid ja kommentaare mida pidas rynnakuks oma isiku vastu.
nüüd, kui siin üritatakse neid vigu vältida, võibolla et valesti, võibolla et õigesti, tunnevad miskid persoonid end kohutavalt solvatutena, nende isikuvabadust kõik kohad tais pasandada piiratakse!
mul on ykskoik. igalpool on omad mängureeglid. kui ei meeldi, ära tule. kui tuled, mängi siinsete reeglite järgi. reegleid annab painutada, kohendada, paremaks teha. kui tunned, et reeglid on ylekohtused, selgita, tee ettepanek nende muutmiseks.
reeglite mittetundmine ei ole kergendav ega vabasta nende järgi käitumast.

samas ei üritagi ma jani välja vabandada. pole minu asi seda teha. alko võimendab tundeid, aga see ei tähenda et see oleks kergendav asjaolu.
IP

wrz/vares
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #14 postitatud 21.10.06 14:40 »

See siin on ju pühade meeste paik ja liikmeskond. Ega siis neid ei saa ju ühe mõõdupuuga võtta nendega, kes Kalale.ee nõmedat ja seosevaba juttu ajavad. Siin on ju kõrge IQ tasemega inimeste tihedus tunduvalt-tunduvalt suurem, kui Kalale.ee kasutajate hulgas. Nii, et käituge siis ikkegi vastavalt seisusele!

see ei ole siin pühade meeste paik ega liikmeskond. inimesed, nagu kõik teised. iq tasemete kohta "siin" ja "seal" mul info pudub, võid avaldada, kui sul vastavad andmed olemas, oleks huvitav lugemine.
aga kas su algul lubatud enesemuutmine oli miski suvaline sõnakõlks? ma olen täheldanud, et sa käid siin ainult ironiseerimas ja provotseerimas kui tekib mõni selleks lootustandev teema. loomulikult on sul suur suhtlemisvajadus, adrenaliin on samuti narkots, järjest suuremaid annuseid vaja. aga äkki sa proovid siis "seal" rohkem teemasid ja postitusi teha, kui et kolid siia õrritama? või tundus, et keegi siit hakkab su leiba käest krahmama? sai yhe pädeva läbuteemaga maha, krt, äkki saab ka teise ja kolmandaga lähitulevikus?
IP

wrz/vares
Lehed: [1] 2 3   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi