Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
12.08.20 08:59

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22087

Viimati registreerus: Diffmali
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: norra ookeanipüügist huvitatute kokkukas 22 sept. Tallinnas
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: norra ookeanipüügist huvitatute kokkukas 22 sept. Tallinnas  (Loetud 14072 korda)
sepaonu
Vana kala

« postitatud 12.09.06 16:54 »

On plaanis teha norra ookeanipüügist huvitatute kokkukas Tallinnas, järgmine reede 22 september, õhtupoole, kellaeg ja koht lahtine.
Kutsuks osalema nii neid, kes käinud ja tahavad jagada teistega oma muljeid ja kogemusi, kui ka neid, kellel puudub igasugune kogemus ja on asjast huvitatud. Saaks kuulata ja vaadata kuidas kellegil on 2006 reisid läinud ja kuhu keegi 2007 plaanib minna. Kes kunagi pole käinud, saaks ettekujutuse, mis selline reis endast kujutab, milline on varustus, kuidas püük käib jms ehk vastused paljudele küsimustele. Vahetaks infot, vaataks pilte ja filme, jooks kannu õlut. Kena oleks, kui keegi, kes tahab oma reisist rääkida ja pilte ja klippe näidata, annaks sellest eelnevalt teada ja valmistuks ka natuke ette.
Et koht mahaistumiseks valida, siis oleks vaja enamvähem teada, palju tulijaid oleks.
Kes asjast huvitatud, annab siin teada või maili peale.
Minupoolne ettepanek kellaaja osas oleks 19.00

IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Aldo Tatter
Moderaator

« Vastus #1 postitatud 12.09.06 17:09 »

Kui on olemas sobilik koht ja soov, siis mina võiksin kaasa tarida kaasaskantava ekraani (laius 160cm) ja videoprojektori. Selle eelduseks on muidugi veidi hämaram nurgake, osaliste huvi ja nõusolek selle koha asjapulkade poolt. Võin ka mitte võtta, kui vajadust või kohapealseid eeldusi pole. Läpakast saab näidata nii pilte kui videosid - jpg, mpg, avi, DVD jms.

Muidu tulen kohale kindlasti, esineda ei soovi, kuid pilte mul on kui keegi tahab vaadata. Läpaka viskan autosse niikuinii.

Ahjaa CD peale saab kohapeal kah ühtteist kõrvetada, kui vaja pilte kopida vms, rebin tooikuid kaasa mingi hulga.
IP
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #2 postitatud 12.09.06 17:22 »

Ma oleks väägade huvitet sellisest üritusest. Tänavu sai oma võimeid üle hinnatud ja mineku plaan jäi pooleli. Põhjusex just ebapiisav inff. Kena olex kuulda-näha-katsuda, et mis ja kudas  jne.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
ronnu
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 12.09.06 23:19 »

Ronnu on tulemas!
IP

ronnu
taat
Vana kala

« Vastus #4 postitatud 13.09.06 09:06 »

Kena üritus välja pakutud. Suitusturska ma tuleks sööma küll!  Kohe tuli meelde 2002 aasta sügis vanas Hellas Hundis Lone poolt tehtud viina degusteerimise üritus, kus seenekas tõi suitsu turska, saidat ja pollokit.
 Aint see probleem, et arvatavasti ma reedel pole linnas. Samas ei saagi aeg kõigile klappida. Ja kõrtsud on ka rohkem rahvast täis.  Muidu pakuks välja Hiiu õlletuba http://www.hiiuolletuba.ee/ , aga just reedeti ja laupäevati on seal mingi süldibänd möirgamas.

IP

igas maailma sadamas on vähemalt üks eestlane
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #5 postitatud 13.09.06 10:21 »

Rancho saloonis Mustamäel on 3 saali, sääl leiaks küll ruumi vast.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #6 postitatud 13.09.06 13:15 »

Alfredis võimalik ülemist korrust kindlasti pimendada et projektorit kasutada saaks, endast annan parima, et oleks mida vaadata.
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
Meelis 'HrKala'
Vana kala

« Vastus #7 postitatud 14.09.06 11:41 »

Kui aeg ja koht paigas ,siis üritaks ennast ka kohale tarida kui lubatakse.
IP

Piisavalt noor et veel õppida
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #8 postitatud 14.09.06 17:27 »

HrKala, sa ju alati vaid lubad :P
IP

Meelis 'HrKala'
Vana kala

« Vastus #9 postitatud 15.09.06 16:22 »

Lugupeetud kodanik Arx, kui Teile mingil põhjusel tundub ,et ma ei ole vaatamatta huvi tundmisele miskist asjast osa võttnud ,siis on see jäänud enamjaolt kas vähe atraktiivse ürituse või nigela seltskonna taha :) Noo jah, vahest ületavad väljminekud ka sissetulekuid :(
IP

Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #10 postitatud 16.09.06 19:20 »

Vabandudsed ka siis minupoolt hr.Meelis
vada asi siis selline, et  kui sa oled millestki huvitunud olnud, siis 1 (ühel) korral 10 (kümnest) oled sa oma laisa liha [piuks] kohale vedanud, rääkimatta sellest, mis plaane on saanud teha :P ....    .ära pikka viha pea!
IP

Meelis 'HrKala'
Vana kala

« Vastus #11 postitatud 16.09.06 20:55 »

Härra Arx, siin kohal tuleb vist teha väike nimekiri ja panna käimised ja mitte tulemised kirja.
Kuid ärme risustame seda teemat. Istum korra maha koos õlle või muuga ja ma olen veendunud et see suhe ei ole 1:10le
IP

sepaonu
Vana kala

« Vastus #12 postitatud 16.09.06 21:26 »

X : 11le suhet ikka arutame järgmine reede
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi