Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
28.09.20 14:02

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22245

Viimati registreerus: JaredDip
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Aktiivne nupulehe kasutus
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7   Alla
Trüki
Autor Teema: Aktiivne nupulehe kasutus  (Loetud 94559 korda)
berta
Külaline
« Vastus #45 postitatud 13.08.06 14:27 »

Pean tõesti viga tunnistama. Peale mõne mokaotsast kobistamise puudus sepal kriitika paatide ja mootorite suhtes. Ehk annad andeks. Tunnistan viga.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #46 postitatud 13.08.06 14:54 »

Kaubamärkide koha pealt oli jutt RT-st, palun ära kaldu teemast kõrvale berta. Pean sind aitama susuki koha pealt http://www.kalale.ee/sisu/NCwxNzY5MTgsNiwwLDE/#179313 , väga kummaline tõlgendus sinu poolt.
Kas sa seda http://www.kalale.ee/sisu/NCwxNzM3MDYsMSwwLDE/#173757  väitlust pead ülevalt alla vaatamiseks?
Tark nupuleht teatas, et berta komminud vahepeal. Vabandused vastu võetud. Bertast võib veel kunagi inimene saada.
Kle Berta. Äkki jätadki selle jura järgi. Sa võid ju niisama tigedalt oma ette poriseda, et miks sepa on ilus ja tark ja igal pool räägib igasugu asjadest.
Ma olen ka olnud mudakogrega kalal. Oli ka kaine. Vaikne viisakas maapoiss.
Tinapanekus pidasid mind silmas, äkki selgitad.

IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
berta
Külaline
« Vastus #47 postitatud 13.08.06 15:26 »

Sepa- seekord tuleb mul ültse käed ülesse ajada. Tegin ära hirmsa otsingu ning kahjuks mõlemad lehed hoolitsevad kriitika eest ühtemoodi. Järgmine kord olen targem, kui midagi väidan, siis tuleb enne otsing läbi lapata ja vaadata, kas otsitav asi veel alles on. Sinu tinapaneku koht ei ütle midagi, sest see on sama, "naised saunas rääkisid", kui sinu väited teiste kohta. Mis puutub seltskonna lõvi kohta,siis sinna ma kahjuks ei pretendeeri. Ja ei hakka ka kunagi pretendeerima. Lihtne põhjus- kalastamine on 4järgu tegevus, minu elus. Ilmselt 1;2;3 järgu tegevuse suhtes hakkaks pretendeerima.
IP
papsik
Vana kala

« Vastus #48 postitatud 02.10.06 09:02 »

Lehte kasutatakse. Teistmoodi leht on. Kalamehetarkus koguneb aegamisi, lihtsalt pole niipalju öelda, et iga päev laekuks atraktiivsel hulgal säilitamist väärivat infot. Kui sa arvad, et lehe kasutamiseks nimetatakse kasutamist siis, kui see on sellise kasutamishulga ja mahuga nagu kalale.ee, siis just selleks sai see leht tehtud, et poleks selline maht/ mõtetud hulgad mõtetuid pilte, enamus teemadest on mingi isiklik teemaväline suhtlus(ütleme nii, et kalale.ee on kaks ühes toode, täidab ka jutuka funktsiooni, inimesed suhtlevad omavahel läbi kõigi teemade)

Nojah, aga kui nüüd lehe vaatamine veel mõned kuud väheneb, kas siis ikka veel kasutatakse? Või kui see leht tõesti ainult oma klubi liikmetele mõeldud, seda kipuvad vist juba enamus arvama, siis öeldagu see otse välja, ühed kalamehed kõik, mis siin ikka peitust mängida.
IP
Aldo Tatter
Moderaator

« Vastus #49 postitatud 02.10.06 09:33 »

Papsik> mulle tundub, et nupulehte kasutatakse. Kas nüüd palju või vähe või kas kasutamine suureneb või väheneb, sellele ei saa ühest hinnangut anda. Nupulehte kasutavad need, kellel seda vaja on ja järelikult need, kes nupulehel ei käi, neil pole seda ka järelikult vaja.

Kes on see enamus, kes arvab, et nupuleht on ainult liikmetele? Tsiteerin avalehe artiklit 'Nupuklubist'
Tsitaat
Ent kindlasti on meie eesmärk, siht ja soov harrastuskalastaja sõbraliku keskkonna loomine niihästi Emajõel kui ka teistel Eesti veekogudel. Üheks selle sihi väljundiks on ka ENK liikmete poolt loodud veebiportaal www.Nupuklubi.ee. Siinkohal peaks märkima, et kõike siin keskkonnas kirjutatut ei tule võtta ENK seisukohtadena - portaal on avatud kõigile mõistlikele harrastuskalastajatele. On ju teada, et arutelus sünnib tõde!
Ehk siis nupuleht on kasutamiseks kõigile harrastuskalameestele.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #50 postitatud 02.10.06 09:44 »

**Nojah, aga kui nüüd lehe vaatamine veel mõned kuud väheneb, kas siis ikka veel kasutatakse? Või kui see leht tõesti ainult oma klubi liikmetele mõeldud, seda kipuvad vist juba enamus arvama, siis öeldagu see otse välja, ühed kalamehed kõik, mis siin ikka peitust mängida.**
Mis sul papsik muret teeb? Et vähe kasutatakse ?
Praegu on siin
7 külalist ja
9 registreeritud kasutajat
vares sepaonu taat henriico aldo nagel papsik iff HrKala
Samal hetkel Kalale.ee-d
vaatab 80 registreerund kasutajat ja 117 külalist
Mis nüüd peaks tegema, et seda olukorda parandada? Kas peaks äkki sama tegema, mis Uku tegi, et  kalastaja.ee veebihaldurina võttis ja saatis mööda listi et tulge teisele toredale lehele?
Kas meil on mingi kriitiline olukord? Mis me peaks tegema papsik?
IP

sepaonu
Vana kala

« Vastus #51 postitatud 02.10.06 10:18 »

See kalamehetarkus, mis on praegu kokku kogutud siia, oli ju algne idee. Et koguks kokku niipalju kui jõuaks, iga kasutaja lisaks midagi ja see oleks kõigile kättesaadav, kiiresti ülesleitav jms. Et kui keegi algaja tahab midagi teada, siis saabki esimesed õpetussõnad.
Sa papsik kasutad ju isegi seda **Ma ei tea küll, kaua see link siin seisab aga, no proovida ju võib. link ** / http://www.kalale.ee/sisu/NCwxOTg2ODAsMTUsMCwx/ (ei pruugi toimida see link) Seoses selle eelneva põhjusega ei saa kalale kasutajad kasutada ega ka lisada seda kalamehetarkust  siia.

IP

berta
Külaline
« Vastus #52 postitatud 02.10.06 18:31 »

Siis ju tore, kui teil täpselt nii läheb ,kui asja planeerisite. Mis selle /näpunäidetest algajatele/ rubriiki puutub, siis sain eile  S-Emajõel kalapüügiks (latik; säinas) rohkem infi, kui nende kahel kalastuslehel kokku. Millisel ajal on kala kaldas; millisel ajal sügavikus; lipsupikkused; igatsorti söödatopsid; mida poesöödale lisada, et latak tuleks ( tõesti, ilma ei tulnud) ja mida iganes nipusid veel lisaks. Ja infi jägas "kalastushuviline" !! Mida kõike veel spetsid teada võivad? Hirm mõelda kohe.
IP
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #53 postitatud 02.10.06 18:52 »

vat kui kena. miks sa seda siis veel vaka all hoiad, äkki kirjutad vastavasisulise jutukese ja saab niimõnigi veel targemaks?
ma tõesti ei mõista su pidevat ilkumist asjade kallal, kui keegi teine pyyab midagi ära teha. teeb niihästi kui oskab, aga ikka ilmub mõni berta kes yritab seda koike maha teha. on sul midagi paremat ette näidata või oledki ainult selline tatiprits? tahad hirmsasti omale "tegija" voi "vana kala" silti rinda saada? no tõesta end ära siis. ja ära hakka väitma jälle et sind absoluutselt ei morjenda see, mida siin tehakse või räägitakse. sinu kommentaarid on sind juba reetnud - morjendab kyll, annab vähemalt võimaluse provotseerida või ilkuda.
kas äkki tohib paluda, et sa elaks end mujal välja?
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #54 postitatud 02.10.06 18:59 »

Kuskohas seda ilkumist jälle nähti?
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #55 postitatud 02.10.06 19:35 »

Vaata berta, ei ole mitte mingisugust " teil" vaid on "meil", sest tahad või ei taha, oled ka sina üks osa sellest portaalist nagu on iga kasutaja.
Spetsid teavadki palju. Osasid asju ei saa teistele edasi anda. Kuna sa õngitsemisest ja tonkatamisest midagi ei tea, toon lihtsama näite. Ei saa kirjutada raamatut, kuhu visata lant. Teema on liiga lai, jõgesi liiga palju, jõed liiga erinevad, aastaaegadest sõltuvalt on kohad erinevad, osad otsused viskekohaks tehakse sisetundest lähtudes, iseendale teadvustamatta, et miks just sinna. Küll aga saab teha kümneid ja sadu kirjutisi nagu näiteks: "jõeforelli püügist kevadel" "abiks algajale forellipüüdjale" "kunda jõe omapära forellipüügil" jms erinevad jutud, mis ei pea olema raamatu mahtu, on toredad lugeda ja kindlasti abiks algajatele. Küsimus polegi selles, mis tasemega need õpetussõnad on, kõik ei ole võimelised kirjutama raamatut "spinningupüük" või "õngitsemine" vaid tahtmises teistega OMA kogemusi jagada. Kogemusi saab ja on jagatud ka sellisel teel, et minnakse koos kalale ja seal näed ja kuuled. Kõigil pole aga võimalust käia igal pool ja igaühega. Sellepärast on sellised jäävad kirjutised paremad, neid saavad kõik soovijad lugeda, need ei kao kuskile foorumisügavustesse, leiab üles, saab aeg ajalt lugeda kas millegi meeldetuletamiseks või ajaviiteks. Kõik kalastusajakirjad ju koosnevadki sellistest jutukestest. Kirjutanud on need jutud nii kalastushuvilised, tegijad, nii noored, kui vanad ja eksperdid.
Ma ei saagi aru, miks sa berta pole andnud omapoolset panust alal, mida tunned? Kas sul pole midagi teistega jagada või sa ei taha või mis viga?
IP

berta
Külaline
« Vastus #56 postitatud 02.10.06 20:47 »

"Meil" - "teil" , see ei oma nagunii mingit tähtsust , sest  kõik ei saa kunagi kõigiga ühist keelt leida. Mida tegelikult öelda tahtsin? Tegelikult seda, et igal inimesel on oma kõnepruuk, täpselt nagu ka käekiri. Neid muuta ei saa. Ja, kui proovida, siis muutub asi vastikuks ja ilatsevaks lipitsemiseks. Mul on lapsestsaati selline komme, et ütlen seda, mida mõtlen. See on suurele osale liimikutele vastuvõetamatu ilmselt, aga samas jälle ka hullemaks minna enam ei saa.  Nii, et võiks harjuda.
IP
retti
Nupuklubi
*

« Vastus #57 postitatud 02.10.06 20:55 »

Bertal sisuliselt jummala õigus.
Sest siis on esimese ja teise sordi rahvast.Niinagu Tallinnas ja Eestis.
Nupuklubi liikmed/moderaatorid ning muud kelle sõnaõigus piiratakse.

Nii - et väljend teie ja meie on igati õigustatud.

Allkiri     Retti 
kes käis välja idee MTÜ Emajõe Nupuklubi moodustamiseks ja kellest seejärel mindi mööda kui tühjast kohast
IP
Janno
Nupuklubi
*

« Vastus #58 postitatud 02.10.06 21:18 »

hää Retti,

millest kõrvale jäänud? enamik suhtlusest, mis ainult-liikmetele foorumiosas sünnib, on enamaltjaolt administratiivne, kavatsetavaid muudatusi - üritusi kavandav või muidu-isiklik temaatika. tõesti, vabamüürlaste vandenõud seal ei ole.

kui Sa ENK seltskonnast kõrvale jäänud oled, siis - ehk pole Sa ise piisavalt soovi ja tahtmist üles näidanud? isiklikke kutseid saadetakse minu teada vaid tegelastele, kes olemasolevale seltskonnale liikmekskutsumiseks sobliku mulje on jätnud.

P.S. ma olen siiani arvanud, et MTÜ idee minu kahe kõrva vahel sündis. ent head ideed võivad samaaegselt mitmes kohas idaneda. kui pinnas on küps...
IP
retti
Nupuklubi
*

« Vastus #59 postitatud 02.10.06 21:31 »

Janno
on sul midagi vastu panna ?

Retti kommentaar  Kalale.ees  20.sept 2004 12:00:39

No teeme siis selle MTÜ Nupuklubi ära.
Sisuliselt on ju midagi olemas?
Ka Presitondi valimisega ei tohiks minuarvates proleemi olla.Ja siis on konkreetsed nimed ja mehed taga igal pärimisel ja nõudmisel.Seda teate ju igaüks,et pakkuma ei tule meile keegi mittekuimidagi.
Ma arvan,et igasugused täiendused ja teistmoodi nägemused mis asja edasi viivad on rohkem teretulnud kui vingumine,et miks nii ei saa,loll oled jne.

Kalale.ee  arhiivist seda enam ei leia
IP
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi