Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
28.09.20 16:24

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22245

Viimati registreerus: JaredDip
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Aktiivne nupulehe kasutus
Lehed: [1] 2 3 4 ... 7   Alla
Trüki
Autor Teema: Aktiivne nupulehe kasutus  (Loetud 94570 korda)
berta
Külaline
« postitatud 10.08.06 16:09 »

Vabandage väga, aga kui mailipääle saadetakse kiri, et mida ja kuidas tohib kirjutada, siis ei ole võimalik selle lehe arendamises osa võtta!
IP
Aldo Tatter
Moderaator
****
Postitusi: 629« Vastus #1 postitatud 10.08.06 16:35 »

Berta> ma ei saanud päris hästi aru, et mida sa tahtsid öelda...
IP
berta
Külaline
« Vastus #2 postitatud 10.08.06 16:51 »

Keegi "admini" nimeline kasutaja teadis täpselt milliseid väljendusvorme on "bertal" keelatud kasutada.
IP
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #3 postitatud 10.08.06 22:24 »

Vaata Mait, sul praegu selle lehele kuluvast ruumist savi, leht vaja käima saada kõigepealt.
IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #4 postitatud 11.08.06 08:48 »

Mis asi on käimasaamine papsik ? Mida sa arendada tahad berta, räägi oma ahistamisest lähemalt.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #5 postitatud 11.08.06 09:13 »

Käima saamine on see kui lehte hakatakse kasutama, aga praegu seda veel ei toimu.
IP
sepaonu
Vana kala
***
Postitusi: 744« Vastus #6 postitatud 11.08.06 10:45 »

Lehte kasutatakse. Teistmoodi leht on. Kalamehetarkus koguneb aegamisi, lihtsalt pole niipalju öelda, et iga päev laekuks atraktiivsel hulgal säilitamist väärivat infot. Kui sa arvad, et lehe kasutamiseks nimetatakse kasutamist siis, kui see on sellise kasutamishulga ja mahuga nagu kalale.ee, siis just selleks sai see leht tehtud, et poleks selline maht/ mõtetud hulgad mõtetuid pilte, enamus teemadest on mingi isiklik teemaväline suhtlus(ütleme nii, et kalale.ee on kaks ühes toode, täidab ka jutuka funktsiooni, inimesed suhtlevad omavahel läbi kõigi teemade) Enamus sellisest suhtlusest, millest kalale.ee-s jääb maha mõtetu hulk segastest teemadest, toimub Nupuklubi jututoas. Seal elan ka mina ennast välja - krdi linuxitropprsk, kalasaidve, a klge, kust odavalt saaks paadivärvi jms "suhtlus", ega nagu ei tahagi miskit teada, ega nagu polegi miskit öelda, igavusest suhtlen. Eeliseks on see, et ühe nupuvajutusega vabastan ennast sellest mölast ja alustan puhtalt lehelt.
Kui sa papsik tahad niiöelda "pulssi", lähed kalale lehele, sobrad foorumis, lehitsed galeriid, klikid, refreshid, mis siis nagu tulem on, palju on siis sind huvitavat arutelu selle "suhtluse" hulgas?
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
berta
Külaline
« Vastus #7 postitatud 11.08.06 10:56 »

Kalastus saidid on nagu teater (üks vaba aja veetmise vormidest), mis ilma publikumita läbi ei saa. 10- 15 inimest ei hoia mingit saidi üleval. Kui päevast päeva vaid 10 inimesega jutukas jourata, siis ilmselt 2 nädala seda kohta enam ei külastaks. Mis puututab näiteks paadivärvi ja muid olmeküsimusi, siis on tunduvalt targemaid kohti, kust neid asju uurida.
Kalale.ee pole mõtet maha teha, seal liigub ka hetkelisi kasutajaid, kes oma jälje maha jätavad. Ühed tulevad oma arvamustega, teised lähevad!
NB! sepa- see saadetis oli minu mailile ning järelikult suunatud minule. sellest kohast ei imbu ühtegi sõna avalikuse ette, öeldagu või kõige sitemini (selles saadetise ei öeldud sitasti, vastpidi- üliviisakad oldi).
IP
wuudised
Tegija
**
Postitusi: 67« Vastus #8 postitatud 11.08.06 10:57 »

kirjutan üldisemas plaanis sepaonu kommile mõlema käega alla.
IP
Aldo Tatter
Moderaator
****
Postitusi: 629« Vastus #9 postitatud 11.08.06 11:05 »

Nõusutun sepaonuga, et asi toimib... rahulikult ja vaikselt, aga kindlalt. Määrav polegi kvantiteet vaid kvaliteet. Suht lühikese ajaga oleme loonud ühe asjaliku kalastajate seltskonna jaoks koha suhtlemiseks. Arvata võib, et selline formaat ei sobigi kõigile, kuid sellise formaadiga veebikeskkond oli enne puudu.
* Värsket ja vajalikku informatsiooni saab foorumist, asjalik küsimus saab asjaliku vastuse ning üksteise sopaga loopimise asemel jagatakse kogemusi ja teadmisi.
* Kalamehelikum mula ja tögamine käib jututoas, mis on ilmselt ka kõige kiirem info hankimise kanal.
* Kalamehetarkust koguneb tasapisi, kuid iga kirjutis on hariv ning need artiklid on vajalikud nii kalastamist alustavale koolipoisile kui ka "vanadele tegijatele".
IP
berta
Külaline
« Vastus #10 postitatud 11.08.06 12:06 »

Ilmselt ta S-Emajõe ja Nupuklubi lehena jääb kestma.  Ja, kui ta sellise suunitlusega oligi, siis kellel sellevast midagi olla saaabki. Kahjuks minupuhul ei kuulu S-Emajõgi kalapüügi kohtade edetabeli tippu ja igasugu seltsielu on ka kaunis vastukarva. Järelikult tuleb kõrvalkiibitsejaks jääda.
IP
Aldo Tatter
Moderaator
****
Postitusi: 629« Vastus #11 postitatud 11.08.06 12:27 »

See leht ei ole Emajõe infopunkt ega Nupuklubi häälekandja. Väike nurgake on küll klubiliste asjade ajamiseks, kuid see on tõesti väike nurgake. Lehe aktiviste on üle Eesti - Hiiumaa, Harjumaa, Tallinn, Pärnumaa, Viljandimaa, Virumaa, Tartumaa, Ingliste :) jms. Siin leiab kajastamist harrastuspüügi info üle maarjamaa ja kaugemaltki.
Ka sina berta oled aktiivne kasutaja ja jõudu jaksu sulle edaspidiseks. Lehel saab infot jagada ja saada ka seltsieluta.
IP
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #12 postitatud 11.08.06 13:01 »

Vaata sepp, teistmoodi leht on jah ja seda teistmoodi lehte on vaja kah, aga nagu ma aru saan ei tohiks me siis siin ka praegu suhelda omavahel, sest sina esitad küsimuse mulle ja mina vastan sulle ja see ei tohiks kellegile rohkem huvi pakkuda. Ja selle koha pealt ka muidugi sul õigus sepp, et seal suhtluse hulgas suur midagi huvitavat tavaliselt pole, aga siiski, pika kogemuse tulemusena juba aimad, mida on mõttekas vaadata ja mis teemat pole mõtet lahti tegema hakatagi. Aga ma väidan, et selleks, et seda teistmoodi lehte teha ja, et  tekkiks asjalikku infot ja ka asjalikke pilte, on vaja, et lehel oleks kriitiline kasutajate mass (wuudi termin). Praegu sellist massi pole. Muidugi võib ka ühemehe portaal olla huvitav, aga selleks peab see ikka andekas mees ka olema.
IP
Tammiste
Tegija
**
Postitusi: 11


« Vastus #13 postitatud 11.08.06 16:24 »

Siin lehel on seda kriitilist massi küll, õigemini, kvaliteetset massi. Olen küll tolerantne inimene, kuid kui kalale.ee iga teema teatud grupi poolt ära solgitakse, siis sellest lehest pole varsti enam mõtet rääkida (hea näide on võistlusõngitsemisega seonduv - teatud osa seltsimehi kohe ei saa ilkumata jätta, ükskõik mis võtmes sellesisulisi postitusi teha). Postitusi ma pole sinna kunagi liialt teinud, kuid enam ilmselt ei teegi. Galeriid on seal ajaviiteks tore vaadata, sest päevas lisatavast ~5st pildist huvitavate leidmine pole teab mis ajaröövel, erinevalt postitustest.

Et teha promokampaania ja ka Nupuklubi leht ära solkida? Ehk jätaks tegemata... Las need viimase aja alko-, narko- ja suitsuprobleemid jäävad sinna edasi.
IP
berta
Külaline
« Vastus #14 postitatud 11.08.06 17:51 »

No näed siis! Need sinna-tänna 200 kalale.ee pidevat eetrisviibijat on kvantiteet ja siinse lehe 10-20 liikmeline pidev auditoporium on kvaliteet !?  Ma ei tunne ega tea kodanik Tammistet ning ei oska ta kohta midagi öelda, aga kodanik Tammiste tead täpselt, et "berta"  on kvantiteet. Mitu korda on võimalik ühe reha otsa astuda? Täitsa uskumatu, alles olin kurikael, nüüd juba kvantiteet, ehk augutäide. Selles paljukirutud kalale.ee pole ma kordagi veel lugenud kvantiteedi halvustavat kommentaari Nupuklubi.ee vastu.Olgem ikke tolerantsed ka teiste vastu, sest tegelikult kattub klientuur vist 100% ulatuses.
IP
Lehed: [1] 2 3 4 ... 7   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi