Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
06.06.20 19:08

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1471
Kasutajaid : 21447

Viimati registreerus: rebeccaaa11
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Küsi nõu  |  Teema: Kavadi järv
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Kavadi järv  (Loetud 9512 korda)
Janno
Nupuklubi
*

« postitatud 18.06.06 22:01 »

täna hommikul lisandus loendamatu hulga veekogude hulka, kust ma kala pole saanud, Kavadi järv. Uue-Saaluses, Võrumaal.
kas mõnel kaasfoorumlasel on kogemusi, on seal üldse kala? kui, siis missugust ja mida ta meelsamini sööb?
kuna ämma maamaja on seal ligiduses, siis tuleb mul nii mõnigi kord sealkandis käia... 

IP
zero
Kalastushuviline
*

« Vastus #1 postitatud 19.06.06 00:00 »

Kavadi järv on küllalt kapriisne järv, nagu paljud mägieesti järvekesed.Ise olen saanud sealt ahvenat,hauge,särge,latikat.Viimast pidi päris palju olema.Aga teada on veel et karp,linask,koha ja vist ka angerjas seal elutsevad. Soovitan sul hoopis minna üle tee Alajärvele, mis on väiksem ja heinasem, aga mis mulle millegipärast rohkem meeldib.Loomulikult on vaja paati.Alajärvest olen saanud päris ilusat hauge ja suurt ahvenat.
IP
iff
Tegija
**

« Vastus #2 postitatud 19.06.06 13:02 »

Varemalt sai üsna tihti seal õnge leotamas käidud, põhiliselt just lihtkäsikat, sest spinningu ja unnaga sealt millegipärast midagi erilist pole saand. Aga õngega olen saanud korralikult latikat, sekka linaskit, ahvenat ja kiiska. Sisse pole kohta söötnud, ainult peibutust kasutand. Ja kaldalt  olen põhiliselt püüdnud, kuigi selliseid kohti suht vähe seal. Parem oleks paadiga.
IP
spinner
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 27.06.06 20:39 »

Eelmisel suvel sai korra proovitud. Laenasin kohalikust turismitalust paadi. Tulemuseks siis üks mõõduhaug kupulehtede seest Minnow Spooniga, paar väikest haugikonna tagasi, ja mõned viisakad ahvenad pöörlevaga (suurim vast 250-300 gr).
Ilm oli vist liiga palav tookord, huvitavaid kohti tundus olevat küll.
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi