Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
21.09.20 05:34

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 22219

Viimati registreerus: maxhn16
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: siinne leht ja privaatfoorumid
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: siinne leht ja privaatfoorumid  (Loetud 14196 korda)
berta
Külaline
« postitatud 21.05.06 11:00 »

Kuna asi pidi olema privaatfoorumis, siis äkki Mait Vares selgitaks lahti, milliseid võõraid kavatseti üritusele kaasata ja kas võõrastel keeldumisõigus kah oli.
IP
vares
Nupuklubi
*
Postitusi: 625« Vastus #1 postitatud 21.05.06 11:14 »

kuna asi pidi olema privaatfoorumis, siis ei pea need, kel sinna foorumisse ligipääsu ei ole, sellest yldse midagi teadma. samuti ei pea ma midagi seletama kellelegi mida enk privaatfoorumis raagitakse voi keda kaasata tahetakse. (ÕS 1997: pri.vaat/, pri.vaatne -  era-, eraviisiline)  ka ei olnud ma teema algataja ning ei hakka siin kellegi teise mõtteid valesti tõlgendama.

aga kuna see oli avalikult vahepeal valjas, siis ma võin oelda niipalju kui ma ise tean või arvan:
jah, oli kavas kaasata võõraid
jah, keeldumisõigus on olemas
IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #2 postitatud 21.05.06 12:56 »

Ausaltöelda, siis se värk meenutab natuke liivakasti. Esimest korda näen , et  mingil saidil on olemas privaatfoorum. Eksimuste vältimiseks ütlen kohe ära, et mind ei huvita teie klubi ja ka privaatfoorum. Tegelikult kujutasin algul ette, et see on siin tõesti nn. puhas leht. Hakkasin isegi suuri tähti kasutama ning lugesin alati üle, kuidas kirjutasin. Väga austatud "Nupulased", millist infovahetust te siit ootate ( loe esileht), kui te ise kasutate varjatud kanaleid. Mida te "külalistelt" ootate, kui ise kasutate suhtlemiseks  varjatuid foorumeidi! Suhtlen oma kaveritega sammuti varjatuid kanaleid kasutades, aga need on telefonid, mailid, niisama õlletaga kellegi juures. See inff on täiesti salajane, aga see tähendab ka seda, et selle info ja infokanalitest ei tea keegi ja ei oska isegi aimata nende olemasolust. On kuri kahtlus, et selliseid  kanaleid kasutavad kõik. See on küll juba pealkirja järgi teie leht, aga mingi austus peaks ka külaliste vastu olema.
IP
vares
Nupuklubi
*
Postitusi: 625« Vastus #3 postitatud 21.05.06 13:42 »

see on teine teema, lõin lahku eelmisest

kui sa esimest korda naed, et on olemas privaatfoorum(id), siis sa lihtsalt ei ole voibolla kunagi yhegi privaatfoorumi liige olnud ning ei tea nende olemasolust. 
milleks selliseid vaja, on lyhidalt abifoorumi teemas kirjas: http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_smf&Itemid=72&topic=167.0

kas sind hairib ka see, et igal inimesel on privaatne meiliaadress ja kõik ei kirjutagi blogisse juttu, kui tahab kellelegi midagi oelda?

privaatfoorum on ju sama mis sinul mailid, telefonid ja õlletaga kellegi juures. aga selle boonusega, et saad ka hiljem sealt midagi otsida ja vaadata. samuti saavad uued liikmed ligi vanale infole, mida ei pea keegi hakkama yle raakima igakord kui keegi uus klubiga liitub. ja kui klubi tahab korraldada kinnist yritust, siis ei pea ta selle organiseerimiseks kasutama avalikke kanaleid (mis antud teema algatuse pohjuseks yldse oli)

privaatfoorumites klubijutu ajamine ei seostu minuarust mitte mingit moodi kylaliste mitteaustamisega. kas sa kutsud omale kylalisi ja ytled et löö nyyd jalad lauale, vaata siin on mu panga pinkoodid ja siin mu kirjavahetus äripartneritega? sest vastasel juhul sa ju ei austa kylalist.

loodan, et said mõttele pihta. õlletaga oleks seda kõike muidugi palju lihtsam seletada :p

IP

wrz/vares
berta
Külaline
« Vastus #4 postitatud 21.05.06 14:32 »

Jah, võid-olla on privaatfoorum vajalik kuskil Rate.ee-s, kus teise mehe naisele üritatakse keelt kõrva ajada. Või otsitakse, et keegi selle ette võtaks. Ühe sõnaga öeldes- olen kursis. Aga ei kujutanud ette, et kalastajad sellist asja kasutavad.
IP
JAN
Nupuklubi
*
Postitusi: 589« Vastus #5 postitatud 29.05.06 11:38 »

Oh seda uudishimu... Et ei tea mida nad sääl ikka räägivad-teevad orgunnivad..so what? Privaatfoorumeid on mitmeid. Soovitan rohkem erinevaid kanaleid külastada. Tsekka või seda http://www.toidutare.ee/ või seda http://www.agentm.pri.ee/roheleek/modules/newbb/index.php?cat=2 jne.
Mitmetasandilise juurdepäsuga saite on sadu ja tuheandeid maailmas. Kuigi tegu on Nupuklubi lehega, ollakse kõigi vastu head-lahked. Samas aga üritame kiuslikke ja jonnipunne eemal hoida või siis vähemalt neile selgeks teha, et nii pole ilus või et meie nii ei mängi.... Kui ei sobi või ei meeldi, siis pole midagi muud teha kui loobuda trügimast sinna liivakasti.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
berta
Külaline
« Vastus #6 postitatud 29.05.06 15:31 »

"JAN"- kusjuures igasugune uudishimu puudus! Lihtsalt ei kujutanud ette, et mida võivad 10-kond kalameest salaja ajada ning milleks see vajalik on. Aga, kui teid on kümneid, siis muidugi. Kahjuks puudub mul komme ennast kellegile, pealegi täiesti vöörale või siis võõrastele, kaela riputada ning  nende kala-pidu kohti välja lunida. Nii, et asi polnud hirmasas infonäljast tingitud, vaid asjal olid lihtsalt inimlikud faktorid.
IP
tsuks
Nupuklubi
*
Postitusi: 565« Vastus #7 postitatud 06.06.06 02:03 »

 Asi ju lihtsamast lihtsam.

13 MTÜ Harrastuskalastajate ühinguliiget + teatud hulk toetajaid saavad oma organisatoorseid + päevakorraseid asju arutada ja otsustada.

Algul- aastaid tagasi tõemeeli piisas neljamehevahel 20-40-st kõnest edasitagasi- sai asi aetud-  berta- parem kui on koht- kus kõigil ligipääs ja oma sõnaõigus kirjalikult soov/tahtmine/nõudmine maksma panna.
Juhatus juhatuseks- kuid lähtugeim ikkagi enamuse soovist- suvepäevade kuupäevakokkupanemist ja orgunni sa tahaksid teostada telefoniteel?
Põhikirjamuudatustest, jooksvateks raamatupidamlikeks küsimusteks, projektideks- jne... Kullakallis Berta- milleks sul vaja teada meie sõnasõja pisiasju. Vale- vaidlust siiski- ja sedagi arva.
ENK tegutseb edasi ja privaatfoorum on lihtsalt koht kus me ALATI kokkusaame ja üksteisemõtteavaldusi lugeda saame. Meie- kes me tunneme teineteist piisavalt palju, et rääkida vabalt.
Teatud piirangud siiski on- me kaiteseme oma mõnusat olemist.
Privaatsusega.
Mis sugugi ei tähenda- et Berta olekst tõrjutud!
Näita end positiivsest küljest:
1. Aktiivne kalastamine.
2. Suur- Emajõel pidev kalamittesaamine. (Nupujõel mittekalastamine peaaegu võrdub mittekalasaamisega- kuid 1=1. siiski ei ole.)
3. "Rohelise Emajõe" projektist aktiivne osavõtmine.
4. Kalastamisreeglite täitmine.
5. Igailmaga igasolukorras heatujusäilitamine.
6. Turult kala mitteostmine.
7. 98% sääsehammustusevastane resistentsus.
8. Soojad varbad ning külm pea.
9. Buster 450 olemasolu
10. 9. punkt pole kohustuslik.

IP

tsuks nigu ma olen
berta
Külaline
« Vastus #8 postitatud 06.06.06 21:12 »

Oi-oi "tsuks",  "berta"  ei tunne ennast ültse tõrjutuna. Tegelt ma arvasin,  et  "Nupuklubi" on virtuaalne värk, aga võta näpust, täiesti eksisteerib. Jah, tõesti ei taha teada mida te vaidlete. Kusjuures pole ma ühtegi  "Nupuklubi" liiget oma ihusilmaga näinud. Nii, et oleks tobe teie asjadesse oma nina toppida. Võib-olla vastaks ka esitletud küsimustele...
1. te ei kujuta ette, kui hullult kalal käin.
2. pole midagi õieti vastata- käin väga harva sealkandis.
3.karta on, et jääb ära.
4. enam- vähem seaduskuulekas.
5. vastavalt tujule, aga üldiselt ei taha seltskonnas sõna võtta. Meeldib rohkem teisi kuulata.
6.ostan "Selveri" ketipoest  süstemaatiliselt karpkala.
7.100%
8. ei saa küsimusest aru!
9.jääb ära.
10.karta on.
IP
papsik
Vana kala
***
Postitusi: 151« Vastus #9 postitatud 06.06.06 21:32 »

Vot ei saa aru, kas presitont esitas bertale sisseastumise ankeedi ja berta selle ära täitis, või milega tegu. :)
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi