Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
16.10.19 15:29

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 14492

Viimati registreerus: dianaif16
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Täika  |  Müük  |  Teema: M: GPS seade GARMIN 60csx
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: M: GPS seade GARMIN 60csx  (Loetud 11602 korda)
taurii
Kalastushuviline
*

« postitatud 28.02.10 10:37 »

Seade on korralik. Koos statiiviga, akna külge kinnitamiseks. 2GB mälukaart tuleb ka kaasa, koos kaartidega. Asub Põlvamaal. Ühendust saab 53530144. Rohkem infot seadme kohta ja pilte leiab lingilt: http://www.soov.ee/vaata.seam?id=2017235&cid=292863
IP
taurii
Kalastushuviline
*

« Vastus #1 postitatud 01.03.10 15:25 »

Peal on regio2009a map. Head kaardid, näitab ka metsa teid jms. Hind on 3500, aga kiirel ostjal võimalik natukene rääkida. Selle komplekti kohta on see minu arvates niigi odav.  Infot veel: http://www.garmin.ee/tooted/kasi-gps/kaarti-naitavad-gpsid/gpsmap-60csx 
http://www.garmin.ee/tooted/lisavarustus/hoidikud/ram/iminapp-hoidik-gps-60-seeria
IP
otse
Tegija
**

« Vastus #2 postitatud 01.03.10 15:46 »

Kui vana see seade on ?
IP
Toivo Voit
Nupuklubi
*

« Vastus #3 postitatud 02.03.10 18:02 »

Otse, ära muretse, tegemist on küll paar aastat tagasi välja tulnud mudeliga kuid samas on see selle klassi Garmini viimane, s.t. kõige uuem mudel. Hea ja ennast igati õigustanud pill.
IP
Johannes *jurss* Kiik
Tegija
**

« Vastus #4 postitatud 02.03.10 19:01 »

Otse vist teada tahtis, et mitu aastat konkreetne seade vana on... mudel ju 5 aastat tagasi juba väljas. Ise olen sellist kasutanud pea 2 aastat. Etteheiteid tehnikale pole, küll aga tabab varem/hiljem ka seda GPSi sama saatus mis arvuteid jm.tehnikat - Kaardid lähevad üha mahukamaks ja vanemad gepsumudelid aeglaseks jäävad ja ei jooksuta enam uuemaid kaarte.
Samas kui kaarte mitte tahta uuendada on tegemist kindlaima valikuga.Pole kuulnud ,et kellegil mistahes tõrkeid esineks.
PS.Garmini käsigepsude viimased mudelid ikka Oregon ja Dakota...
IP

Ära hakka mõõtma, mul on niikuinii suurem:)...kala
piibu
Vana kala

« Vastus #5 postitatud 03.03.10 08:44 »

Otse, ära muretse, tegemist on küll paar aastat tagasi välja tulnud mudeliga kuid samas on see selle klassi Garmini viimane, s.t. kõige uuem mudel. Hea ja ennast igati õigustanud pill.
Tahaks natuke vastu vaielda. Tegemist siiski eelmise generatsiooni mudeliga. Uue gen. pillid on ikka Colorado, Oregon ja Dakota seeria gepsud
GPSMAP60CSx on üldiselt norm pill, aga tugevalt ajale jalgu jäänud
IP
Aldo Tatter
Moderaator

« Vastus #6 postitatud 03.03.10 11:04 »

Püüaks müügi teemas rohkem mitte generatsioonide teemal vaielda. Mina olen endale ja sõpradele ostnud kokku juba vist 4 GPSMAP60CSX gepsu ja julgen seda küll kõigile soovitada.
IP
piibu
Vana kala

« Vastus #7 postitatud 03.03.10 12:55 »

Ok, viimane OT. Olen samuti omanud Gpsmap60CSx'i ja käest on läbi käinud 4 Coloradot ja Oregon. Siiani parim, millele truuks olen jäänud on ikkagi Colorado 300. Ja soovitaks seda enda kogemuste põhjal igal juhul enne, kui 60CSx'i. Aga ei hakka siin eeliseid välja tooma, kuna pole see teema.
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi