Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
16.10.19 15:27

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 14492

Viimati registreerus: dianaif16
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Jutupaun  |  Muud jutud  |  Teema: Tummahambad või mis?
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Tummahambad või mis?  (Loetud 13695 korda)
JAN
Nupuklubi
*

« postitatud 10.02.09 14:46 »

Kudagi ei anna rahu teadmine, et raffas kalal käib, aga mitte muffigi ei kriba, et kuda ja mida. Nagu polekski see siin kalameeste foorum vaid miski vaikivate munkade kodukas.
TSUKTS! Sa oled kahe viimasel nädalaga 2 x peipsil käind, aga ei kriipsugi. Näitad vaid halba eeskuju. Ja mida siis ülejäänud auväärsed liikmed teevad..ahhoi..auu. Kus te olete? Või on nupuraffas hakanid äkitse nii suuri loomusi kätte saama, et häbeneb oma ahniklikkust seie kribada, no pole hullu kõik me tiba patused.

Ise sätin lauba uuesti tinditama. Tagaistmel 1-2 kohta vabad....veel.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
nagel
Vana kala

« Vastus #1 postitatud 10.02.09 18:38 »

Vot jah, Tsuks. Ahnitsed kala kokku?
IP
kolviku
Tegija
**

« Vastus #2 postitatud 10.02.09 20:32 »

kui ei kirjutata, siis järelikult kala tuleb
IP
Silver
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 10.02.09 21:07 »

No proovime siis miskit kribada. Täna Piirissaare peal 256 tk kaaluga 15,4kg. Kala selle aasta standard mõõdus (vist MADE IN CHINA, sent siia sent sinna). 1 u 400g oli ja mõned 300g kah muidu suht peenike.
IP

Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.
Aldo Tatter
Moderaator

« Vastus #4 postitatud 10.02.09 21:23 »

No ma ei tea... Sel aastal olen korra kalal käinud - Pärnu jõel eelmisel laupäeval. Nullitasin.
IP
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #5 postitatud 10.02.09 23:19 »

No näed! Hakkab looma. Kuulukse, et Lõvi saab Saadjärvest kena ahvunni. Täpselt ei tea küll...
IP

vallikas
Tegija
**

« Vastus #6 postitatud 11.02.09 10:32 »

Ma kergitan ka oma saba siis.

Talvepüüki palju pole teinud, alles õpin tegelikult. Näiteks hiljuti sain teada, et väristada tuleb üles-alla, mitte vasakule-paremale :))) Läksin uut tehnikat möödunud pühapäeval õppima, varustuse nikerdasin ka peenemaks, sest seni oli mul peal mingi ,16 tamiil ja suhteliselt suured aasaga kirbud.

Käisin Tallinnas Konksust läbi ja ostsin Stroft 0,1 peale, küsisin müüjalt kirpu ka, kõik mis ma ise oleks vaadanud, laitis ta maha ja leidis mulle pisikese kuldse.

Pühapäeval kell 9 Maardu järvel eirasin reegleid ja läksin kaldast teiste eeskuju järgides suht kaugele, sügavus 2 m. 15 augu peale kaks kala, aga sellised fileeritavad, püük sääsega muidugi.

Kõik tuiasid ringi, erilist augulistumist näha polnud, üks vana ütles, et need kaks ahvunni mul panges on mõne päeva kohta Maardul korralik saaks.

Aga siis kalda poole järjest minnes nii 5 meetri kaupa leidsin augu, kust "ketti" viskas, enne kui kirp all oli kala otsas. Nii oli mul varsti panges kell 11 paiku juba 15 kala. Siis võtt katkes ja hiljem sain mõne üksiku veel.

Esimest korda elus hakkasid mehe minu selja taha pugema, keegi kes oli käinud suure osa kalameestest läbi, ütles, et ühel vanal on aint nii palju kui mul, ülejäänutel mõned üksikud kalad. Seda kõvemini mehed mu selja taga oigasid kui ma viietunnise püügi peale oma 20 ahvenast viis koju viisin ja ülejäänud auku tagasi lasin :)

Selline jutt. Ootan juba laupäeva, et Valgjärvel möödunud-aastast tulemust parandada harrastajate seas.
IP
Erkki
Vana kala

« Vastus #7 postitatud 11.02.09 12:23 »

Mis siin ikka kribada - Peipsis sellist 100 g kanti ahvenat ropult, püüa kus rajoonis tahad - 500 m peal või 10 km peal, vahet pole.
IP

Priimus
kolviku
Tegija
**

« Vastus #8 postitatud 11.02.09 14:02 »

tummahambad kõik elus nagu näha
IP
ookun
Kalastushuviline
*

« Vastus #9 postitatud 11.02.09 19:49 »

Täna lämmijärvel selline udu oli, et ei näinud näppu kah suhu pista. Saak veidi üle 5 kilo ahven50-250g. Kahjuks ei leidnud hommikul kohe kohta üles.
IP

Kunagi ikka näkkab.
Silver
Tegija
**

« Vastus #10 postitatud 11.02.09 22:08 »

Täna udu jah selline,et näppu... Piirissaare peal kala kokku 12,2 kg ja tiba suurem kui eile.
IP

Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #11 postitatud 12.02.09 09:14 »

Kas lämmikal püüdsite siku või kirbuga?
IP

thewill
Kalastushuviline
*

« Vastus #12 postitatud 12.02.09 14:59 »

päev otsa paunkülal kirbuga ja üks 150g ahvun.
pole just eriti fantastiline tulemus, aga üldiselt paistis kõigil seepäev halvasti näkkavat.
IP
piibu
Vana kala

« Vastus #13 postitatud 12.02.09 20:08 »

Kannan alandlikult ette:
Soomes Pyäjärvil(N 63°40.605'  E 025°58.630') Temperatuur -15°C,  jääd 50cm, lund jääl 50cm. Haugi tuli täpselt nii palju kui undasid viitsisid sisse panna, ahvenat tuli ainult microtriibusid ja ei ühtki kobedamat, kuigi kalagiid oli meil tasemel(Hannu Mustaparta). Kala lihtsalt ei söönud.
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi