Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
23.02.20 02:54

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1469
Kasutajaid : 19481

Viimati registreerus: adelaud1
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Koos kalale  |  Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 09 Skjervoj, Spakenes
Lehed: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16   Alla
Trüki
Autor Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 09 Skjervoj, Spakenes  (Loetud 243426 korda)
Meelis 'HrKala'
Vana kala

« Vastus #180 postitatud 16.04.09 12:15 »

Suurema tursa tarvis võiks lingile ka lukusüsteemi külge jätta :)  Ise usun et asi siiski toimib.
IP

Piisavalt noor et veel õppida
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #181 postitatud 16.04.09 17:02 »

Ilmad endiselt väga kehvad. Kala väga pole, mõned üksikud mehed on üles leidnud, kastid täis püüdnud. Kala pidavat olema kaugemal ja sügavamas, nii saja meetri peal. Proovin rohkem infi saada.
IP
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #182 postitatud 17.04.09 19:01 »

Tänahommikune ilm oli Skjervoys selline, et pipi keelas merele mineku. Tuult 20 m/s.
IP
antinyyd
Tegija
**

« Vastus #183 postitatud 18.04.09 00:28 »

Teema jätkuks:Õhtul saadi paariks tunniks merele,kuid siis tuli pimedus juba selga..Kalaga kah suhteliselt  tagasihodlik .Peenikest veidi tuleb.Yhesõnaga-nadi värk praegu,aga ju ta muutub paremaks...Lootus sureb ju viimasena.!
IP

nõutu
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #184 postitatud 18.04.09 17:54 »

Tänahommikune ilm oli Skjervoys selline, et pipi keelas merele mineku. Tuult 20 m/s.

Sepa olla sellepääle kostnud, ala mine [piiks] mees. Sa oled mul siin juba viies pipi ja te vaheldute siin nagu kevadine lumi, aga näää mina muudkui olen-tulen...ja keegi ei tule mulle ütlema millal ma lähen või ei lähe.
Otsesele tsiteerimisele ei pretendeeri, aga selline sõnum mulle säältkandist vahendati.

Ilmaga on tõesti pees, täna olla horisontaalne lumesadu, meestel tuju suht  tagasihoidlik. Kala vähe ja aisti veel vähem :((
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
sirpe
Tegija
**

« Vastus #185 postitatud 18.04.09 22:05 »

Ärge heitke meelt! Kui muu ei aita lööge KALAJUMAL randa püsti ja tantsige südaööl selle ümber. Meite rannas aitas- räim hakkas tulema.
IP
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #186 postitatud 19.04.09 22:29 »

Kala hakkas juba tulema..... jeeh. Ilm jätkuvalt saast, horisontaalne lumesadu. Võtsin jooki seetõttu rohkem. Loodan, et Norra ilmataat ikka halastab mu maksa pääle...
POJEEHALIII....!
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #187 postitatud 19.04.09 23:56 »

Asjad koos, autol [piiks] maani - kogu söök ja jook mu auto peal :). Salongi täituvus 93%. Hea on see, et homme ommiku sadamas saab poole kaubast teisele autole laadida. Loodan, et vedrud vastu peavad.
Igal juhul, soovin meile timmi reisi. Tuult lubab 10 m/s ja veidi allagi. Eks paistab.

IP
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #188 postitatud 22.04.09 17:00 »

Tagasi.
Miskit head öelda ei ole, tomorrowmen oli tasemel, asjad mis lubas korda teha jäidki tegematta ja paadid anti järgmistele kohe edasi ilma putitamatta. Kalaga lood kehvad aga mis sest, üle võib tuua vaid 15kg !!! Saime lauskontrolli kaela, esimestel meestel kes eelmine õhtu jalga lasid võeti 2 kasti fileed ära, jäeti vaid kast rümbaga.....
Tundub et sellele ahnitsemisele pandi nüüd siis kriips peale, fileed (kõik kala ja kalatooted) kui juba kastis olemas, siis jääb vaid kolle otsida ja trofeepilte teha.
.... ja nüüd magama.....
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
sepaonu
Vana kala

« Vastus #189 postitatud 22.04.09 17:31 »

Narr oleks loota, et kuskil oleks yesterday mehed ootamas.
93 ja E10 sõitke, kogu reisi pikkust arvestades on see haak huinjaa.
Ma jumala rahul reisiga, üks tormipäev sees, kala kogunes nagu alati, miskeid eri jamasi polnud, nautisin oma uut kaigast ja head seltskonda, väga mõnus oli suure jigiga püük, jäi veits kripeldama, et ühes kohas ei saanud rohkem suurt jigi ujutada, ilm ei lasknud. Jans helistas, käisid korra peal, päike paistis, kaks ülekümpi, joovad viina majas kuna sadama hakkas.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
pritsumees
Kalastushuviline
*

« Vastus #190 postitatud 22.04.09 21:48 »

Millal ja kus lauskontroll oli,kui saladus pole.Ise ju ka sinna minemas,teaks karta ja äkki miskit ette võtta.
IP
tony
Kalastushuviline
*

« Vastus #191 postitatud 23.04.09 08:41 »

Eelmisel aastal mul sõbrad hävisid E10-l, s.t. sinna sõites konfiskeeriti kogu alko mis üle ja suure kauplemise peale said kõigest 3000 NOK-i trahvi.Kuna ametlikult lubatud 15 kg kala üle viia,siis huvitav oleks teada palju seal see tollimaks kalale on?Kas sellist varjanti ei eksisteeri,et mis üle,selle eest maksad tolli piiril ära ja asi vask.Peaks tulema odavam kui Rimist ostes.
IP
seespidine
Kalastushuviline
*

« Vastus #192 postitatud 23.04.09 14:44 »

tony - kas sul on ka teada, millised on lubatud alkokogused? säästaksin veidi aega :-)
IP
tony
Kalastushuviline
*

« Vastus #193 postitatud 23.04.09 14:56 »

1 liiter kanget (40kraadi ja rohkem)ja 2 liitrit lahjat märjukest.Õlle kohta ei oska öelda kuna ise seda ei joo aga vist sama mis vanasti  EU-sse sõites.Kui millegiga eksin,siis targemad mehed saavad parandada.
IP
sirpe
Tegija
**

« Vastus #194 postitatud 24.04.09 21:41 »

Kas olen millestki valesti aru saanud- Õlu on lahja alko. ja kaasa 2l?
IP
Lehed: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi