Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
29.05.20 02:58

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1471
Kasutajaid : 21326

Viimati registreerus: tracieko16
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Koos kalale  |  Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 09 Skjervoj, Spakenes
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 16   Alla
Trüki
Autor Teema: Põhja-Norra ookeanipüük 09 Skjervoj, Spakenes  (Loetud 255416 korda)
renegadeX
Kalastushuviline
*

« Vastus #90 postitatud 14.03.09 09:54 »

No vaatame mida sealt tulema hakkab. Pühapäeval minek ja niipea tagasi ei kiirusta. Võtan paar abikätt ( abikäsi -kodanik kellel puudub isiklik kalavarustus - kuna ei saanud varustuse kokku ostmisega pidama siis jagub seda mitmele mehele) ka kaasa . Jõuab rohkem välja sikutada  kuid arvan et keskendume  troffedele .
IP
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #91 postitatud 14.03.09 12:37 »

Igal juhul soovin põgenikule edu!

Jan'i jutu jätkuks, et mingid eesmärgid võiks seada küll. 10 kg oleks siuke suht mõnus siht juba, vähemalt kolme kala osas: kass, tursk, paltus. Poole peale sellest  võiks saada ka ussiga ja miks mitte ka saidaga.

Sätin hetkel norrakola laiali, et oleks ülevaade, mis veel puudu on. Peab lugema kokku kõik roostes konksud, mis vahetamist tahavad jne. Tudub, et silikooni on ikka vähe, peab sepaonule külla minema. Mingi pikema varrega kokngitsa peab ka mõtlema.

Päris tunne hakkab juba tekkima. Millimeetri info oli ka päris kõvatav, kuigi vara hõisata.
IP
Meelis 'HrKala'
Vana kala

« Vastus #92 postitatud 16.03.09 12:53 »

Pakkuda 21.04 - 28.04.  Terve maja + 2 paati,  Skjervojs . Põhjuseks kodanike haigused ja mõned töötuksjäämised.
Tel 56 600 224
IP

Piisavalt noor et veel õppida
Jossif
Kalastushuviline
*

« Vastus #93 postitatud 17.03.09 13:11 »

nii, ma küsin ka ühe tagasihoidliku küsimuse - suupihta siis saate lüüa kuu aja pärast :-)

See meriahven on ka ahvatlev .. kas keegi on täheldanud eripära, mille puhul just see loom otsa hakkab? Oldi  ju suisa 10 tk päevaga saanud ... ja rai vist täitsa koba ...
IP

hullult tahaks - kogu aeg
sepaonu
Vana kala

« Vastus #94 postitatud 17.03.09 13:38 »

Meriahvenat püütakse extra sügavamas vees, aga ta võib olla nii põhjas, kui ka kuskil pooles vees. Tüüpiline rakendus pikk jada tehisputukaid või konksusi kalatükiga. Pikk jada võib olla siis 3-15m pikk rakendus, viimane lõpp, kui jada algab, see lapatakse käsitsi paati. Kui palju on konksude vahe selles pikas jadas ja mihke ta täpselt on, see vist maitseasi. Juhuslikult saab mereahvenat iga asjaga, sikuga, putukaga, pipraga jms.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #95 postitatud 17.03.09 14:46 »

Niipalju kui mina olen täheldanud tähendab see sügavam vesi ca 300 m (isegi kuni 700 m). Ehk täpselt nii palju, kui keskmisel rullil nööri. Kindlasti saab püüda ka 200-250 m peal. Idee poolest saaks ju konksuta kolmnurga ja nööri vahele panna 4-5  peperooni rakendust, lihajupid otsa. Ja siis 5 ussi korraga üles venitada :)
Meriahven peaks olema mitte fjordide vahel vaid rohkem avamerel. Ise pole mõelnud spetsialiseeruda, aga mingi kontroll-lasu võiks ju teha, kui ilma on.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #96 postitatud 17.03.09 15:09 »

See rakendus on kas minipeperoonidest, mitte tavalist mõõtu või siis suure kirptirgu laadsetest vidinatest, mis söödastatakse kalaliha või kreveti vms. Arvatavasti võib saada ka muu rakenduse ja söödaga.
Ma ühte püügipäevikut netis sirvisin, tundub, et suuri ja palju saadakse juuli-august. Mu meelest sai velde ja co üleeelmine aasta skjervoj nuka tagant sajasest august korralikke pätse mõned kevadel.
IP

Jossif
Kalastushuviline
*

« Vastus #97 postitatud 17.03.09 15:38 »

spets. moosin oma paadikaid, tegelikult ongi kiusatus niigi sügavast korra sikutada ...
IP

hullult tahaks - kogu aeg
sepaonu
Vana kala

« Vastus #98 postitatud 18.03.09 07:48 »

Sõitke vikinglinega norra.

Pakkar+5 molu+pärakäru(kasti mõõt ilma tiislita peab jääma pikkuses alla 3m) edasitagasi 2240
Kuuendale molule eraldi pilet edastagas 450
Kokku: 2690 krooni   

Pole üldse paha hind.

Meie majatäis läheb omiku 8.00 ja tuleb 11.30 laevaga.               
IP

JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #99 postitatud 18.03.09 13:21 »

Mulle potsatas kah meiliboxi selline reklaam. Tuleb vist bronn ära teha ennem kui kohad täis saavad, sest esmaspäevased laevad alati kõigi rohkem täis.
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
sepaonu
Vana kala

« Vastus #100 postitatud 18.03.09 17:41 »

Helistas Toivov, oli teinud ühe orgunni, palus mul asja edasi ajada.

On saada piiratud kogus külmakaste ezetil firma omi mahuga 70 ltr umbestäpselt 9tk praegu vabad. Mõõdud on 91x52x50 cm.
Kast näeb välja umbes nii, nagu minu enda väiksem kast, sisuliselt sama, teised mõõdud ja maht. Maksab 1500 krooksu koos käibega. See sama hangeldaja pärnust, kust on neid väiksemaid kaste saadud mitu aastat, see tellis seda suuremat kasti Toivovi jutu peale ühe aluse extra. Kasti saab kätte pärnust või tallinast umbes nädala või kahe pärast.
Kast näeb siis välja umbestäpselt                 n i i
Mina tahaks oma orgunnipoole korrektselt lõpuni viia sellega, et saadan maili, et paluks see alusetäis tuua siia või sinna. Et mitte puterdada, siis mina panen kirja ainult need, kes mulle helistavad 5030657
Kes tahab saada lisainfi, siis võin saata selle kasti miski pdf-i mailiga.
IP

ants ookean
Kalastushuviline
*

« Vastus #101 postitatud 18.03.09 21:30 »

Mulle potsatas kah meiliboxi selline reklaam. Tuleb vist bronn ära teha ennem kui kohad täis saavad, sest esmaspäevased laevad alati kõigi rohkem täis.

Kas keegi oleks nii kena ja saadaks Vikingi pakkumise mulle meilile ants.ookean@gmail.com

Suured tänud.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #102 postitatud 20.03.09 14:29 »

Panen teile ka paar lõiku Ole meilist, miks ma üksi pean küüsi närima, värisege ka erutusest, paras rsk.

One friend I know got 2000 kg last week, and some got
over 5000 kg, and they all sell their catch at Skjervøy.

The peak season for fishing cod is NOW.

arvatavasti oleksid need numbrid veel suuremad, kui seda majandusjura poleks, sest küsimuse peale, et kuda kala tuleb vastab nii:

I will not fish this season, since it is impossible to see fish. All the
factories have big problems selling ths fish.

**arvatavasti peab olema   see=sell

IP

velde
Tegija
**

« Vastus #103 postitatud 20.03.09 14:29 »

Mereahvenaid tuli 3tk. Väikseim oli 1,1 ja suurim 1,6 kilo. Minu meelest oli nendest üks landi küljes ja kaks saime pipraga. Aga tuli tavalise tursapüügi käigus jah umbes 100 pealt. Tasub proovimist.
IP

kes see püüab kõigest väest, see saab ikka viinast
JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #104 postitatud 20.03.09 15:21 »

Aga tuli tavalise tursapüügi käigus jah umbes 100 pealt. Tasub proovimist.

Kui rulli ülekanne 3,6:1 või 4:1 siis ikka annab kruttida seda ahvunniklibu sääl 100+ meetri pealt ülesse. Ühe päevaga õlg pees, kui just elektrirulli ei kasuta.
Ise olen mõelnud küll sellepääle, et ühe päeva kannataks kuskil 100-150 metra pääl ketramist ära küll, peakski kaema kes sääl põhjas elavad, kui lasta 200m alla ja kolistada väheke. Aga mitte üle ühe päeva ma kardan. Eila sain uue Mitchelli rulli kätte ja tuleb välja et see on vasaku käe oma, nuuh lase ta siis olla, saabki vaheldumiisi käsal puhata lasta, sest Penn on mul parema käe oma.

Krt kus sügeleb juba minna..rsk!
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 16   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi