Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
01.12.20 00:51

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14083
Teemasid : 1473
Kasutajaid : 2179

Viimati registreerus: marco
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Täika  |  Muud kuulutused  |  Teema: Kalastusring lastele
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Alla
Trüki
Autor Teema: Kalastusring lastele  (Loetud 196907 korda)
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #45 postitatud 16.10.12 11:35 »

Nädalavahetus 13.-14.okt oli töine. Esiteks Vagula Suur Kala ja teiseks fiiderpüügi õppepäev Emajõel ning sellele järgnev vestlusring koos õpetajatega klubidest Pelikan ja Angler. Täname neid nii õpetuse kui kallite kingituste eest.Selle üritusega pandi punkt MISA toel toimunud 4-kuulisele projektile.

IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #46 postitatud 17.12.12 11:46 »

Panime paika jõulupeo aja - 21.dets. kell 14.00 Koidus. Teeme kokkuvõtte mööduva aasta tegemistest, saavutustest sportlikus kalapüügis, märgime ära koolitusprogrammi läbinuid, esitame personaalse statistika iga noore trennidest, laagritest, võistlustest osavõtu kohta, maiustame pisut. Kõik lapsevanemad ja sõbrad on teretulnud, ainult palun ette teatada, sest kui toole napib, peame istumispatju varuma!
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #47 postitatud 23.01.13 13:13 »

2012.aasta viimaseks ürituseks oli jõulupidu, kus tehti kokkuvõte mööduva aasta tööst.
Tähelepanuvääriv on see, et 6 poissi  - Laur Tammeorg, Raul Vilde, Edgar Kure, Karl Markus Pabos, Raiko Kattai ja Edgar Feoktistov said kätte harrastuskalastuse instruktori tunnistused.Nad läbisid Haridu- ja teadusministeeriumi poolt kinnitatud õppekava, mis annab nüüd noormeestele võimaluse asuda tööle sellel erialal.
Tõenäoliselt on nad Eestis esimesed diplomeeritud harrastuskalastuse instruktorid. Kõik nimetatud poisid on tublid kalastussportlased ning toonud klubile auhindu. Nüüd paneme proovile nende õpetajaoskused. Koolituse läbinud noortele kinnistati oma õpilane kalastusringi noorematest lastest. Nüüd hakkame hindama nende kui treenerite tööd õpilaste saavutuste järgi.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #48 postitatud 15.02.13 09:41 »

Võrtsjärve Karikal tuli noortearvestuses  meie poiss Laur Tammeorg esimesele kohale ja väike Art Villem Adojaan esikümnesse, mille üle on väga hea meel. Laur hakkab täiskasvanuks saama, loodame Art Villemist tema mantlipärijat. Aasta esimese pooleteise kuu jooksul on Art 6 korda trennis käinud, st. pole kordagi puudunud. Nagu juhendaja Pavel Margulis ütleb, on vaja, et mälu liiguks ajust lihastesse, et püük muutuks automaatseks, siis hakkab asi edenema. Ja selleks tuleb teha trenni, trenni, trenni, isegi kui kanalil kükitamine võib igav tunduda.

Seoses Kuldkalaga - kui sa vajad kainet autojuhti, siis meie väikebussis on vabu kohti. Väljume Tartust kell 8.30.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #49 postitatud 20.02.13 11:27 »

Kuldkalal käidud. Tore rahvapidu, aga mitte kalastussportlaste jaoks, kuna kala põgeneb selle mõllu eest.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #50 postitatud 20.02.13 11:37 »

Siiski, üks tore üritus jäi mainimata. Selle talve kõige külmemal päeval olid meil külas 25-30 foorumlast Rybolov.ee-st. Harrastati koos jääalust püüki Peipsil, õhtu veedeti ühises teelauas. Sellega sai jätkatud põlvkondade kohtumiste traditsiooni. Eelmistel aastatel on toimunud fiiderpüügi õpitoad klubidega Pelikan ja Angler. Kas poleks tore ka kodulinna kolleegidega luua sõprussuhteid? Mida arvate, nupukad? 
IP
Janno
Nupuklubi
*
Postitusi: 286« Vastus #51 postitatud 27.02.13 15:54 »

Paraku ühendab meid Emajõega peamiselt küll kalalkäimise koht. Nupulised resideeruvad üle Eesti ja mõned paremad pojad lausa Soomes.
Küllap peaks kodulinnast kolleegide otsimisel peamiselt Lõuna-Eesti KalastusKlubi poole vaatama...

Siiski, üks tore üritus jäi mainimata. Selle talve kõige külmemal päeval olid meil külas 25-30 foorumlast Rybolov.ee-st. Harrastati koos jääalust püüki Peipsil, õhtu veedeti ühises teelauas. Sellega sai jätkatud põlvkondade kohtumiste traditsiooni. Eelmistel aastatel on toimunud fiiderpüügi õpitoad klubidega Pelikan ja Angler. Kas poleks tore ka kodulinna kolleegidega luua sõprussuhteid? Mida arvate, nupukad? 
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #52 postitatud 10.03.13 22:02 »

Käidud Vudilal, Vagulal ja EM-l. Poisid on tublid ja pistavad meestegagi rinda. Heameel on sellest, et hiljaaegu on lisandunud 3 uut poissi. Noorim isegi alles I klassi õpilane. See leevendab ohtu, et meie staazikate noorte täisealiseks saamisel tekib noortearvestusega võistlustel raskusi. Oleme kõigi huviliste üle rõõmsad ja kordan, et telefonil 5220963 saab infot ning liikmeks registreeuda.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #53 postitatud 30.03.13 18:10 »

Koolivaheajal toimus kohtumine LEKK-i kalastusringiga, mida juhendab Innar Hannus. Tegime väikese väljasõidu Kurepallu ja püüdsime koos kala. Lubasime vabade kohtade olemasolul edaspidigi nende noori bussi peale võtta.
Täna, 30.03 toimus Saadjärvel Tinakala. Võistkond Kalakratid koosseisus Edgar Kure, Tauri Täht, Renaldo Kibildas ja Sander Jaska tuli noortearvestuses esikohale.
 
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #54 postitatud 24.04.13 11:57 »

Noorte Kalameeste Klubi KALAKRATID oli oma medalite ja karikate ekspositsiooniga  auväärselt esindatud 5.aprillil 2013 korporatsiooni Filiae Patriae ruumides Struve 4 toimunud MTÜ Tartu Koidu Keskus juubelil - 25 aastat idee sünnist ja 20 aastat maja avamisest.
Kalastusring asutati 2007.aastal ja 2009.aastal moodustati selle tublimatest klubi.2012.aastal anti 6-le poisile, kes olid täies mahus läbinud HTM poolt kinnitatud harrastuskalastuse  õppekava, kalastus- instruktori tunnistus.
Aktusel oli ca 40 inimest, sh. Tartu Linnavalitsuse sporditeenistuse juhataja, kes sai ülevaate meie saavutustest ning ei välistanud koostöö- võimalust meiega edaspidi.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #55 postitatud 13.05.13 20:51 »

11.mail Anne kanalil toimunud feederdajate võistlusel tulid üldarvestuses Laur Tammeorg 4. ja Renaldo Kibildas 13. kohale. Renaldo oli väga tubli, et ta julges suurte meestega rinda pista ja pealegi sellisel alal, mida oleme vähe teinud. Lauri 4.koht oleks noortearvestuses olnud 1.koht, kuid kahjuks sellist arvestust ei peetud.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #56 postitatud 23.05.13 14:16 »

Seekord käisime Saadjärvel oma uue paadiga ja testisime seda. Paadike ristitud . Poiste tulemused :Laur Tammeorg noortes II ja Kender Pallase IV. Meie ainus tütarlaps Viktoria sai ka kätt harjutada, kuid tulemuslikkust annab veel oodata. Küllap selle suve jooksul teeb kõvasti trenni, tubli nagu ta on. Sama loodan ka Sanderilt.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #57 postitatud 13.06.13 12:11 »

1.juunil osalesime näidispüügiga lastekaitsepäeva tähistamise üritusel Tartus. Oleme seda aastaid teinud ja peame seda oma kodanikukohuseks kodulinna ja meid toetava linnavalitsuse ees. Erilised tänud: David, Sander, Kender, Edgar Kure, Laur, Tauri.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #58 postitatud 12.08.13 11:04 »

Oleme praegu laagris Võrtsjärve ääres. Püüame kala, sõidame paadiga, teeme sporti, mängime. Ühe täispäeva sisustasid meile Limnoloogiakeaskuse teadlane Meelis Kask ja kohalikud kutselised kalurid. Sõideti parvega Tondisaarele, üritati kala saada, kuid seis oli vilets. Selleeest kalur Erich Saaremaa annetas meile suure kotitäie erinevaid kalu oma võrgust( mida andis õhtul puhastada!). Osa sai kohe kalasupiks tehtud, osa on veel sügavkülmas. Laagrist käisime EMV-l õngitsemises. Meie pesamunake Tauri Täht tuli esikohale kõige nooremas grupis. Art Villem Adojaan sai noorte arvestuses III koha, Edgar Kure IV jne.Suur tänu Mati Banhardile kutse eest osaleda võistlustel! Mine tea, äkki oleks laagrituhinas jäänud kahe silma vahele. Toimus teinegi võistlus, kuid seekord klubisisene. Nimelt mehed Pelikanist ja Anglerist sisutasid 2 meil päeva - esimene päev teoreetiline koolitus, teine - fiiderpüügi võistlus Vorbusel. Suur tänu neilegi! 5. juulil saab laager läbi nii kurb kui see ka ei ole. Tänan lapsevanemaid, kes usaldasid meile oma lapsed ja eriti Sander Jaska isa ja ema, kes panid meile üles oma suure telgi ja malmpanni. Tänu Tartu LV-le ja MISA-le oli laager lastele tasuta.


Täna toimus Maksimi alias Максуд ( foorumist rõbolov.ee ) juhtimisel laagris castingu võistlus. Esikoha võitis Karl Markus Pabos, II kohale tuli Edgar Kure ja III-le Sander Jaska. Tänu külalisele õppisid poisid midagi uut. Kas leidub kedagi, kes viiks läbi lestapüügi koolituse? Tuleksime Laulasmaale mõneks päevaks.
IP
siiliema
Kalastushuviline
*
Postitusi: 108« Vastus #59 postitatud 21.08.13 13:06 »

Emajõe festivalil toimunud võistlusel Heade Võtete Jõgi osalesime 10 poisiga. Suur tänu kõigile osavõtjatele! Meeskond Kalakratid I tuli ÜLDarvestuses I kohale ja võitis kuldse karika. Õnnitlen Laur Tammeorgi, Raivo Jaan Õunpuud, Art Villem Adojaani ja Artur Lõhmust!
IP
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  


© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi