Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
08.07.20 13:21

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 21867

Viimati registreerus: mauravr3
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Kalapüük  |  Küsi nõu  |  Teema: ridva test
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: ridva test  (Loetud 9857 korda)
paan
Kalastushuviline
*

« postitatud 18.04.08 17:29 »

kui ma tahan endale osta ritva mille test on 10-30.mis siis saab kui ma tahan ahvena lanti visata mis on väiksema kaaluga kui 10 grammi? kas ta siis lendab vähem kui väiksema testiga ridvaga? või ei saa üldse visata?
IP
margus leetma
Tegija
**

« Vastus #1 postitatud 18.04.08 20:42 »

Saab visata ka 5 gr lanti , kui ongeliin pole eriti jame. Tapsus ja viskekaugus voivad kannatada , kuid see pole ka reegliks . Koik on ikkagi mugavuse ja individuaalsuse kysimus
IP
paan
Kalastushuviline
*

« Vastus #2 postitatud 18.04.08 21:42 »

seda oskab ka ehk iga asjaarmastaja öelda miks rullis laagrite arv nii oluline on? ise olen turult või mujalt kätte saadus ritvadega püüdnud.tahaks see kord midagi korralikumat osta.
IP
moiva
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 18.04.08 23:00 »

See laagrite arv on üks keeruline asi, ma ei ole ühelgi rulli seest leidnud niipalju kuullaagreid, kui neid reklaamlehel ära toodud on, tõenäoliselt loetakse laagriteks ka pukse ehk nn liuglaagreid. Mõnedel odavatel rullidel antakse reklaamis sama laagrite arv, mis 5000 - 8000.- kr maksvatel rullidel, ma ei usu, et kallimate rullide puhul ainult nimi maksab. Kõige paremini tunnetad vahet, kui võtad mingi firma odava rulli ja sinna kõrvale sama firma tippklassi rulli ja võrdled nend käiku, siis saad vahest aru. Samas ei ole sul kindlasti vaja kohe hakata soetama Shimano Stella't või Daiwa Steez'i.
IP
Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi