Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
23.08.19 23:48

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 12735

Viimati registreerus: natashaej3
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Varustus  |  Tee ise  |  Teema: Pukk
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Pukk  (Loetud 18858 korda)
enni
Tegija
**

« postitatud 26.03.08 11:09 »

Ahvenamaa neljast kohast olid ainult ühes normaalsed kala fileerimise tingimused. Siis sai ehitatud selline riistapuu. Katsetustele pidas vastu. Ei ole vaja seista  järjekorras ja oodata millal löögile pääsed. Samas ei ole tripoodi algne mõte ka kadunud. Laud maha ja kaamera asemele.
IP

Parem suur kõht kui väike küür.
enni
Tegija
**

« Vastus #1 postitatud 26.03.08 11:15 »

Panin nagu kaks pilti, aga näen foorumis ühte. Lisan ka teise.
IP

pomo
Tegija
**

« Vastus #2 postitatud 26.03.08 14:20 »

nendel udisevatel jalgadel suuremat, kui särge ka saab puhastada?
IP

Üritan ka kala saada
enni
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 26.03.08 14:33 »

nendel udisevatel jalgadel suuremat, kui särge ka saab puhastada?
Sa kipud üle rea lugema. Ma kirjutasin, et katsetatud asi.
IP

JAN
Nupuklubi
*

« Vastus #4 postitatud 26.03.08 18:30 »

Ei tea kohe. Ise enne ei usu asja praktlisuses, kui oma käega katsu ei saa. Kudagi kipakas...ja üldse ei meeldi mulle seista kui kalaga mässan. Aga matkal võiks siuhke riistapuu küll äge olla. Algul teed pilte või kasutad karbirootsude statiivina..pärast fileerid.   ...või triigid?
IP

Pole olemas kehva kala, on kehv kokk!
enni
Tegija
**

« Vastus #5 postitatud 26.03.08 20:13 »

Ei tea kohe. Ise enne ei usu asja praktlisuses, kui oma käega katsu ei saa. Kudagi kipakas...ja üldse ei meeldi mulle seista kui kalaga mässan. Aga matkal võiks siuhke riistapuu küll äge olla. Algul teed pilte või kasutad karbirootsude statiivina..pärast fileerid.   ...või triigid?

Selle peale pole tulnud, et triikida, hea idee. Loomulikult on ta hädaabinõu, aga iga mökki omanik pole selle peale mõelnud,et teha korralikud kala rookimise lauad. Ekströmsis oli kõige korralikum. Pikk katusealune laud, kraanikausid, vesi, segistiga voolikud. jne.
IP

sepaonu
Vana kala

« Vastus #6 postitatud 26.03.08 21:22 »

Kui sa oled vastuse postitanud ja märkad, et midagi läks nihu, siis peaksid saama seda muuta ise mingid lähemad ajad, muljud muuda ja parandad.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
ehitusmees
Tegija
**

« Vastus #7 postitatud 27.03.08 08:14 »

Kas ikka on hea kalast haiseva statiiviga jõuluõhtul pildistada?
Peaks Velbon'i statiiv olema, mul samasugune ja  seda oleks küll kahju ohverdada.

Samas, kui funkab, siis müüakse väga odava hinnaga kompaktseid statiive, mis mõnes olukorras isegi end õigustaks.

Teema kuulub igatahes "väärt mõte" valdkonda.
IP
enni
Tegija
**

« Vastus #8 postitatud 27.03.08 10:16 »

Kas ikka on hea kalast haiseva statiiviga jõuluõhtul pildistada?
Peaks Velbon'i statiiv olema, mul samasugune ja  seda oleks küll kahju ohverdada.

Samas, kui funkab, siis müüakse väga odava hinnaga kompaktseid statiive, mis mõnes olukorras isegi end õigustaks.

Teema kuulub igatahes "väärt mõte" valdkonda.

Velbon maksab 600-2000. Mõte see jura kokku aretada tekkis siis, kui nägin statiivi 199 krooniga müügis. Enne käis kalalaud maas või kivi otsas või kus iganes. Norra pilte vaadates on näha,et seal on hoolitsetud kala rookijate eest. Korralikud katusealused. Sepa peaks mäletama Torsholmat. Peldiku ja maja vahel mingi hädine laud püsti upitatud, napilt kahele inimesele, muidugi kui vahepeal midagi muutunud ei ole. Me olime seal kolm aastat tagasi.Igal õhtul 9 inimest järjekorras ootamas.Nüüd võiks puki teemale kriipsu alla tõmmata. Kui laiali laguneb, annan teada.
IP

sepaonu
Vana kala

« Vastus #9 postitatud 27.03.08 10:24 »

Ma arvan, et selle statiivi eeliseks on reguleerimisvõimalus, tahad seisad, tahad istud, pang kalade ja rappepang jms kõrval, peaks suht mugav olema niivõrdkuivõrd.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
Arx
Nupuklubi
*

« Vastus #10 postitatud 27.03.08 13:42 »

Njahh..... Norras pole sellisega küll miskit peale hakata, kui just saidakonna skalpelliga ei nüli
IP

Õnne ja Armastust Teile !!!
vares
Nupuklubi
*

« Vastus #11 postitatud 27.03.08 13:50 »

statiivide kandejõud on yldjuhul väga väike. ja kardetavasti jaab ta ikka selline kipakas ning kipub ymber minema kui sa kogu nysimist loikelaua keskohas ara ei tee. mul miskipärast ei ole usku sellise kompunni suhtes
IP

wrz/vares
enni
Tegija
**

« Vastus #12 postitatud 27.03.08 14:07 »

statiivide kandejõud on yldjuhul väga väike. ja kardetavasti jaab ta ikka selline kipakas ning kipub ymber minema kui sa kogu nysimist loikelaua keskohas ara ei tee. mul miskipärast ei ole usku sellise kompunni suhtes

Ei lase te ikka mu sõnavõttu lõpetada ! Alumist kolmandikku pole kunagi välja tõmmanud. Viimased jalad on all liiga peenikesed ja siis hakkaks küll asi hinge heitma. Peaks vist õhtul ühe pildi ka lauast alt tegema. Sinna on ka midagi ehitatud, mis tudisemist vähendab. Norrras pole sellega muidugi midagi teha, kui siis vorsti hakkida. Aga ilma selletagi palju asju kaugele kaasa vedada.
IP

enni
Tegija
**

« Vastus #13 postitatud 27.03.08 19:15 »

Transpordi ajaks keeran keskmise pulga ära ja kaks peenemat tugivarrast lükkan vastu lauda.
IP

Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi