Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
12.11.19 04:51

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Teemasid : 1467
Kasutajaid : 15296

Viimati registreerus: nataliezu11
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Varustus  |  Püügivarustus  |  Teema: Fladen
Lehed: [1]   Alla
Trüki
Autor Teema: Fladen  (Loetud 19045 korda)
anders
Kalastushuviline
*

« postitatud 18.03.08 17:54 »

Tere.
Leidsin netist Fladeni tooted ja silma jäi selline asi

http://www.yysinternational.co.uk/Servlet

ja seda eesti hinnakirjast vaadates siit lehelt tundus asi uskumatult soodne ( süsinik feeder ritv alla 400 krooni )

http://fladen.aoreslv.ee/

kusjuures helistasin sinna firmasse ja mulle kinnitati ,et hinnad on õiged.
Seoses sellega tekkis küsimus , et kas tasuks osta Fladen'i toodangut ja seda mitte siis ainult feeder ritva vaid ka muud kraami.
Veel hakkasid silma pöörlevad landid hinnaga 15 raha tükist jne.
Kogu see hinnakirja ja kataloogi asi muidugi laeb parajalt kaua.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #1 postitatud 18.03.08 19:47 »

Tuleb võtta üks toode korraga ette testimiseks. Kõik mis on odav ei ole alati paha ja vastupidi. See, et kogu Fladeni hinnakiri on 4000 rida excelit ei tähenda mitte midagi. Sama häda, nagu kõige teiste firmadega, ilus klantskataloog ei vasta laoseisule. Ma toon ise Fladenit maale ja tean mis räägin.
Fladeni tooteid on kasutatud eestis mitu aastat ja on palju tooteid, mis on osutunud heaks hinna ja kvaliteedi suhtega toodeteks.
Mida rohkem kaubamärke ja pakkujaid eestis on, seda parem. Võidab kunde.
IP

Lindistan päikseloojanguid kõrvade vahele
margus leetma
Tegija
**

« Vastus #2 postitatud 18.03.08 20:35 »

ma olen ise olnud kompleksides ja kartnud liialt odavaid tooteid . peaks ka hakkama asju ymber hindama ja voib olla tegemist hea kaubaga . Yhte IM 7 materialist EOS firma feederit just katsetan (3,2m ja 390Kr 40-180gr) . Tundub pyygikolbulik olevat , ega Fladen keffem ole .
IP
enni
Tegija
**

« Vastus #3 postitatud 19.03.08 07:49 »

Tere.
Leidsin netist Fladeni tooted ja silma jäi selline asi

http://www.yysinternational.co.uk/Servlet

ja seda eesti hinnakirjast vaadates siit lehelt tundus asi uskumatult soodne ( süsinik feeder ritv alla 400 krooni )

http://fladen.aoreslv.ee/

kusjuures helistasin sinna firmasse ja mulle kinnitati ,et hinnad on õiged.
Seoses sellega tekkis küsimus , et kas tasuks osta Fladen'i toodangut ja seda mitte siis ainult feeder ritva vaid ka muud kraami.
Veel hakkasid silma pöörlevad landid hinnaga 15 raha tükist jne.
Kogu see hinnakirja ja kataloogi asi muidugi laeb parajalt kaua.

Aores müüs Meremessil oma tagavarad maha ja praegu pidi neil majas valitsema suur segadus. Uus kaup pidi peale tulema aprilli alguses.
IP

Parem suur kõht kui väike küür.
i1
Vana kala

« Vastus #4 postitatud 19.03.08 09:01 »

Fladeni feederiritvadega on esimesed püügid juba tehtud ja oma hinda õigustavad igati. See süsiritv peaks olema selline jäigemapoolne, s.t. siis rohkem otspaindega. Viskel annab see täpsust juurde, kala väljatoomisel nii hea isegi ei ole. Samas umbes poole odavam feederi ritv Chieftain Feeder , 3 meetrine,  ei ole ka üldse halb, pehmem, kala väsitamisel isegi parem, vise jääb võib olla veidi lühemaks ja mitte nii täpne. Kuid Emajõkke ja Pärnu jõkke võib neid soovitada küll. Ja küsida tasub muidugi ikka Sepaonu käest kõigepealt, võidad nii hinnas ,kui õpetuses.
IP
greenhorn
Tegija
**

« Vastus #5 postitatud 19.03.08 12:31 »

Sai omalegi Sepa käest üks väike multirull soetatud jerkimise tarbeks. Eks aeg näitab kas oli asjalik ost.
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #6 postitatud 19.03.08 12:37 »

Green, tänud jahimehe sügavkülmast antud kingitusekompsu eest. Norrast tulen, siis sõidan su poolt läbi, muud kala sa oskad ise kätte saada. Ahjah, naine käskis kah tervitada, ma loodan, et vorsti jms eest.
IP

anders
Kalastushuviline
*

« Vastus #7 postitatud 19.03.08 13:12 »

tänud vastajatele ja seose sellega küsimus Sepaonule, et kas on ka Chieftain Feeder  ritva saada ja mis see rahas teeks ?
IP
sepaonu
Vana kala

« Vastus #8 postitatud 19.03.08 15:46 »

Saime telefoniteel räägitud, mis on ka mõistlik.
IP

makrell
Tegija
**

« Vastus #9 postitatud 19.03.08 20:25 »

Toohoh.. või sepp ja puha maaletooja. ) Kelle jaoks see konkreetne lingil olev hinnakiri valmistatud on? Seal toodete nimekirjas on olemas kolmeharulised konksud fladeni enda omad vist olid, 100-sed pakid. Sepp kas oskad öelda on need 100-sed pakendid saadaval ka või lihtsalt nimekirjas? Oleks huvi
IP
pomo
Tegija
**

« Vastus #10 postitatud 19.03.08 21:03 »

SEPAONU, kas sul ka kusagil on mingi hinnakiri või suisa piltidega kataloog?
Või see ongi sinu oma? http://fladen.aoreslv.ee/ee/
kui midagi head, odavalt näeks, siis ehk tuleks ka ostmisekihu peale...
IP

Üritan ka kala saada
sepaonu
Vana kala

« Vastus #11 postitatud 19.03.08 23:02 »

Mul Are VMC 9649, BZ , VMC 9632 BZ, VMC 8570 BN, Barbarian , neid võid vaadata ja näppidega lõhkuda, sa niikuinii jõeka suurust tahad, need tellida tuleb, kui sobivad, fladeni konks on odav ja mehaanilise teritusega, mitte keemilisega. Helista.
Ma saatsin sulle ükspäev pomo head ja odavat, üks kahest oli hea, teine odav, kokkuvõttes soodne.
IP

Lehed: [1]   Üles
Trüki
Alamfoorumisse:  

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi