Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
12.08.20 10:16

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14079
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22087

Viimati registreerus: Diffmali
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8
91  Nupuklubi / Üritused / Re: Püügivarustuse täika. postitatud: 05.06.06 10:39
Krt vaatan, et vaadtud on, aga arvamusi kole vähe. Kuulge mehed, kas teil siis tõesti OMA ARVAMUST ei ole, võIks ju siia ikka kirja ka panna siis.
92  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Tonka tina valamine. postitatud: 05.06.06 10:29
See, mis sa Poolik teed on jootmine. Tinutamine on tinaga katmine. :) Aga just samamoodi nusserdi kipub tulem jah. Vot kui oleks vorm, millel saaks pöörla, või aasa, alt sisse pista ja siis tina selga valada. Aga pole head vormi tegemise ideed.
93  Kalapüük / Küsi nõu / Tonka tina valamine. postitatud: 04.06.06 21:16
No asi oli tegelikult lihtne-tänaseni. Valasin tina lusikasse ja just nii palju kui rasket vaja oli ja siis lihtsalt auk sisse. Aga täna mõtlesin, et proovin traadist aasa ka sisse panna ja enam nii hästi välja ei tulnud. Sain küll enam-vähem hakkama, aga kõik tinad tahtsid peale valamist noaga kohendamist. Kasutasin küll karjusetraati, mis peaks olema ju tsingitud aga räbustit mul linnas käepärast polnud ja kippusid igasugu valuvead sisse jääma. Ühesõnaga, kuidas valad sellist asja sina?
94  Täika / Ost / Re: Punnvõrri postitatud: 04.06.06 10:02
Nenede ounnakatega on jama varsti juba, lähevad uunikumi alla, nigu vanad volgadki. Mul ristiema sai venna päranduseks täitsa tutika punnaka, pole veel isegi käima pandud, aga....
95  Jutupaun / Muud jutud / Re: galeriisse ei saa pilte uplodida postitatud: 31.05.06 15:47
Aldo Tatter kirjutas>Galerii teised osad on selleks, et adminnid saaks vastavaid pilte üles panna - see pole tavakasutajate rida.
Aga miks normaalsed inimesed ei saa looduspilte ülesse panna, või kuhu ma pean panema Nupujõekokkutuleku pildid?
96  Jutupaun / Muud jutud / Re: Nimed foorumis postitatud: 31.05.06 08:30
Aldo Tatter- ei pelga ma oma pärisnime, ainult mitte üheski normaalses sõpruskonnas ei kutsuta inimesi ees ja perekonnanime järgi, ikka kas Altsiks, või Tatiks. Võid ju vastu vaielda, et perekonnanime pole vaja, aga on, sest ega siis Toomas26 pole ju sugugi parem nimi kui näiteks Wuudised. Targem tegu oleks vast jätta need fooruminimed rahule ja vaadata, kas saab äkki profiili panna read päris nimede tarvis. Vot siis on näha, kes julgeb sinna nime panna ja kes mitte.
97  Jutupaun / Muud jutud / Re: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht postitatud: 30.05.06 14:26
Pole siin keegi modemise vastu olnud, vaid selle vastu mil moel seda toimetati.
98  Jutupaun / Muud jutud / Re: Vead siin veebikeskkonnas postitatud: 30.05.06 09:19
Ma vist pikkade juhtmetega, ise ei saand nagu aru, et nalja tegin. Aga lolle pidi ka tarvis olema, muidu ei paistvat targad välja.
99  Jutupaun / Muud jutud / Re: Vead siin veebikeskkonnas postitatud: 29.05.06 21:50
Lisaks täpitähtedele, ei tohi faili nimes ka õ tähte olla.
100  Jutupaun / Muud jutud / Re: Vead siin veebikeskkonnas postitatud: 29.05.06 21:38
Tundub, et sain hakkama, aga nõue, et faili nimi peab olema ilma täpitähtede ja tühikutta, on üsna ebamugav, elik siis ära seletatud minusugustele mittearvutiinimestele, peab selle pildi nimi sinu arvutis, mida tahad ülesse panna olema ilma täppide ja tühikutta. Reeglina see nii pole ja siis tuleb see pilt sul ära renameda. Siinse galerii nime kohta need nõuded ei käi.
Vares, see sama abi foorum jah. Sellest saan ma aru, et read-only foorum, aga ikkagi ei saa aru miks. Oleks ju igati loogiline, et selle pildi ülespaneku probleemid oleksid loetavad kohe peale ülespaneku õpetust ja samast saaks ka vastused. Praegu peab aga hea õnne peale otsima hakkama foorumist, mis ilmselt venib kuratteab kui pikaks.
101  Jutupaun / Muud jutud / Re: Vead siin veebikeskkonnas postitatud: 29.05.06 14:03
Miks ei saa foorumi abi konkreetsesse teemasse küsimust püsti panna. Üritasin pilti panna ja tegin omaarust kõik õigesti aga minu piltidesse ei tekkinud midagi, järelikult läks puusse. Pildi suurused ja kõik muu peaks ka klappima, hakkas nagu ülesse laadima ka aga, mitte sittagi. Kuidas ma nüüd teada saan, milles jama on?
102  Nupuklubi / Üritused / Re: Püügivarustuse täika. postitatud: 22.05.06 13:45
Sepa> siin ju selline ostu-müügi koht foorumis olemas, ainult kuda sinna pilti ülesse panna,?Aga ma ikka sellist kokkusaamist mõtlesin, kuhu suurema huvi korral ka kalaasjade maaletoojad kokku tuleksid, võiks toimuda mingi kaks korda aastas enne talvist ja suvist hooaega näiteks.
103  Nupuklubi / Üritused / Püügivarustuse täika. postitatud: 22.05.06 11:02
On sellest juttu olnud ka varem, aga prooviks asja kuidagi kokku võtta ühte teemasse. Et kas on sellist üritust tarvis? Kui tarvis, siis kus ja millal oleks mõistlik pidada?
104  Jutupaun / Muud jutud / Re: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht postitatud: 22.05.06 10:45
Vaata berta, lati peabki alati kõrgele tõstama, aga see ei tähenda, et põhulõugade, ilalõugade,poolearuliste ja isegi mõtetute meeste arvamusi ei tuleks ära kuulata, tuleb ja kohe kindlasti sest ka seal on kindlasti oma tõetera sees.
Kommide kadumist pole nagu tähele pannud, aga selline teema alt arutelu ära viimine nagu siin aset leidis oli kindlasti vale, see ajas asja segaseks. Oleks tulnud lasta sama teema raames asjad läbi arutada.
105  Jutupaun / Muud jutud / Re: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht postitatud: 22.05.06 09:41
Vaadake mehed, "ukulehel" oleks selline lehe kriitrikat, kasvõi konstruktiivset, sisaldav teema peagi suletud mõne salamehikese poolt. Aga siin ei ole. See ka ilmne areng võrreldes eelpoolnimetatuga.
Lehed: 1 ... 4 5 6 [7] 8

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi