Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
12.08.20 17:58

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14079
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 22089

Viimati registreerus: marvaik11
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
46  Varustus / Tee ise / Igasugu ujukite valmistamisest ja parandamisest. postitatud: 03.11.06 11:32
Selle teema ülesse paneku mõte tuligi siis sellest, et kuna ma oma haugiõngekorgi olin emajõele maha jätnud, aga et kohe koledasti oli vaja elusaga havi minna taga ajama, siis sai kiiresti tehtud korgist uus ujuk ja sellele siis ämma küttepuude virnast võetud, ilmselt lepapuuklotsist antenn sisse tehtud. Ja ega polekski midagist halba juhtunud, kui poleks tulnud tahtmist haugiõngel, kasutuses olev tamiil, üle jäänud nööri vastu kiiresti vahetada. No ja siis ma selle antenni kaela kahekorra keerasin. Hilisemal vaatlusel selgus, et niiskus muidugist värvi alla tunginud ja eks see siis aitas kaasa sellele, et antenn korgi sees väga kõvasti kinni oli.
Üritan praegu teema lukku panna, sest tegu prooviga postitusele ka pilt lisada, aga kuna eelvaade ei näita praegu pildi olemasolu, siis proovin lihtsalt katsetada, kas pilt tekib või mitte.
47  Jutupaun / Muud jutud / Re: Ma ei pea õigeks seda postitatud: 23.10.06 12:55
Vaata vares, su viimase kommi esimene pool on nagu asjata, sest nagu selgub selles punktis me suisa ühte meelt. Minu selle teema puudutamine oli ainult vastuseks su viidetele, mu hämaratest viidetest. Ütlen veelkord, pole seal midagi hämarat. Olen seda lehe töölehakkamise teemat puudutanud ainult seoses sellega, et mitu kuud järjest kõik statistika andmed, mis minu meelest näitavad lehe eluvõimelisust, oli sügavas languses. Aga nüüd see kuu on foorumis juba päris mitu diskussiooni ja näed rahvas tunneb huvi, statistika näitajad ka hoopis teised kohe.
Nüüd selle paranoia kohta. Ei huvita mind, kohe mitte üks raas, teie Nupuklubi ei sisemised ega ka muud tegemised ja toimetamised. Huvitab ainult üks töötav ja asjalik netileht. Võibolla see toodud näide oli vähe ebaõnnestunud, aga see oli ju ainult üks paljudest. Ja uskuge mind, sellest teiepoolsest hoiakust on ka paljus tulenenud see netikalameeste lahterdamine teieks ja meieks, mida EI TOHIKS olla.
No ja nüüd ennetades küsimust, et kui see oli ainult üks näide, siis kus on teised? Ei taha ma kellegi lapsehoidja ega kasvataja olla ja seda enam, et kui te tõesti ise aru ei saa ja samamoodi edasi panete, no teil ju täieslik õigus selleks. Aga katsuge sellest aru saada, et kui see foorum on mõeldud kõigile kalameestele, siis tuleb siin suhelda kõigiga ühtemoodi.
48  Jutupaun / Muud jutud / Re: Ma ei pea õigeks seda postitatud: 22.10.06 23:16

niipalju on huvi, et kui on kasutajaid, kellel seda vaja on ja kes seda hinnata oskavad. kui neid ei ole, siis ei ole ka sel lehel mõtet. ma võin ise kah omale bookmarkidesse kõiksugu artikleid ja asju kuhjata, miks ma peaks vaevuma neid tõlkima või täiendama ning siia üles riputama?

No nii, kõigepealt siis varesele. Siin siis tsitaat su oma sõnavõtust, kus sa ise selle ka kirja pannud, et milleks seda lehte üldse tehakase. No ikka selle jaoks, et seda keegi vaataks ja loeks, ja et mitte üks inimene ei vaataks, vaid ikka palju inimesi. Palju inimesi toob kaasa huvi lehe vastu ja huvi ka kellegil peale nupuklubilaste siia kirjutada ja asja arendada. Huvitavad artiklid ja huvitavad aruteleud foorumis toovad jällegi lehele vaatajaid juurde ja juurde tulnud vaatajad jällegi uusi arvamusi ja arikleid, uued arvamused ja artiklid toovad jällegi uusi vaatajaid..jne. Niiet pole siin hägust midagi, asi lihtne, mida rohkem käib rahvast koos, seda suurem potensiaal on asjal, et sellest ka midagi huvitavat välja tuleb, aga seda raskem on ka seda lehte siis suunata/kujundada ja ohjes hoida.
Teiseks see solvamise värk. Te ise, ma mõtlen siis tõelisi nupuklubilasi, ilmselt ei pane seda tähele, aga kõrvalt vaadateson tunne, et püüate  nagu distantseeruda kogu ülejäänud hallist massist. No kasvõi lihtne näide, et kui papsik vaatab hetkel liinil olijaid ja näeb sealt ära ka selle millega keegi parasjagu tegeleb, siis paistab sealt, et näiteks vares ei tegele millegagi, no või siis mitte millegagi minu papsiku jaoks vähemalt.  No ega ma nüüd täpselt ei tea, aga ma arvan, et vares tegeleb see aeg ilmselt selle teie sisemise nupufoorumiga ja sinna mul loomulikult asja pole, aga pange see siis ka niimoodi kirja. Noh ja selliseid pisiasju tuleb pidevalt ette, loomulikult ka siin, selle teema all. Aga leht ju teie oma ja võibolla te oletegi targad, ilusad ja üllad, või kuda sa vares seal eespool kirjutasid ja mina lihtsalt kiuslik seniilne vanamees.
Nüüd siis impsile. Vot kahjuks kui mina koolis käisin, siis meile filosoofiat ei õpetatud nagu praegustele noortele, või õigemini oli meieaegsel filosoofial vähe teine nimi, teaduslik kommunism nimelt . Aga usu mind, vabadus ei tähenda kohe kindlasti mitte seda, et võib kõike tehe mis pähe tuleb, ei tähendanud ta seda siis kui mina õppisin, ega tähenda seda ka praegu. See oleks muidugi väga vahva teema diskuteerimiseks, aga kuna ma suht laisk kirjutaja, siis võiks asja kunagi meeldivas seltskonnas meeldiva napsu taga edasi arutada, aga siin ma rohkem sellest kirjutada ei viitsi.
No ja kolmandaks. Siin berta juba isegi asunud seltskonda pooleks jagama, et sealsed ja siinsed. Minu arvates mõlemat lehte vaja, nii ukulehete kui ka nupulehte ja ma ei näe selles küll midagi imelikku, et näiteks mina tahan mõlemat kasutada. Nad on ju tõesti erinevad.
49  Jutupaun / Muud jutud / Re: Ma ei pea õigeks seda postitatud: 21.10.06 13:51
Sa imps seda vabaduse definitsiooni ei pannud ikka tähele. Loe see veel kord läbi ja mõtle veel natuke.
50  Jutupaun / Muud jutud / Re: Ma ei pea õigeks seda postitatud: 21.10.06 13:30
Vaata imps, vabadus on tunnetatud paratamatus ehk end vabana tunda tähendab ära tajuda, mis kuskil sallitud on. Asi siis lihtsalt selles, et JANseitsmes ei tunnetanud seda piiri ja oligi jama käes. Aga ega ei saa ka öelda, et kõik siinse lehe omanikud tunnetaks seda mis enamusele solvav on ja see ilmselt takistab ka paljuski nupulehe arengut.
51  Jutupaun / Muud jutud / Re: Ma ei pea õigeks seda postitatud: 21.10.06 11:06
Eks viina peaks võtma selleks, et oleks tore ja lõbus, aga ei kuku alati nii välja. Kui mitte ükski kord nii välja ei kuku, siis tuleks mõelda mitteüldsevõtmise peale.
52  Täika / Ost / Re: kalaonn vajaka postitatud: 21.10.06 07:45
Vata seal pakutakse http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=938145
53  Varustus / Tee ise / Re: landid reelingus postitatud: 05.10.06 16:56
No eks ta tahab kadedust ka muidugi tekitada. :-)
54  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 03.10.06 21:52
Retti ja Janno - ärge minge mõttetu teema pärast nugade peale.
Pole see teema nii mõttetu ühti, täitsa huvitavaks läheb juba.
55  Jutupaun / Muud jutud / Re: Küsitlus postitatud: 03.10.06 19:59
Ma kui noorem olin, siis käisime kalli abikaasaga koristamisega lisaraha teenimas ja tee või tina oli meil ka kahtesuguseid inimesi, kellest me kuidagi jagu ei saanud. Ühed olid need, kes prillaua peale suurest hügieenitaotlusest jalgupidi ronisid ja teised need, kes peldiku seinale vahel sadaüksteist kirjutasid. Vot ei tulnud siis kohe selle peale, et  äkki nad hoopis komasid tegid.
56  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 03.10.06 16:32
Siinkohal peaks märkima, et kõike siin keskkonnas kirjutatut ei tule võtta ENK seisukohtadena - portaal on avatud kõigile mõistlikele harrastuskalastajatele. On ju teada, et arutelus sünnib tõde!
No pole mind miski putukas kuskilt nõelanud, ma ainult vastavalt ENK eesmärkidele võtsin ülesse arutelu, et kas leht töötab või mitte. Ja kuna portaal avatud kõigile mõistlikele kalameestele, no ma ju ennast ometi mõistlikuks kalameheks pean, siis peaks kõik nagu korras olema. Ja pole ma mitte suurest pahatahtlikusest seda teinud, vaid siirast murest portaali käekäigu pärast.
57  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 03.10.06 08:56
Tsitaat janno kommist:
kui Sa ENK seltskonnast kõrvale jäänud oled, siis - ehk pole Sa ise piisavalt soovi ja tahtmist üles näidanud? isiklikke kutseid saadetakse minu teada vaid tegelastele, kes olemasolevale seltskonnale liikmekskutsumiseks sobliku mulje on jätnud.

Ma ekslikult senini arvanud, et ENK selline ühele poole mõtlejate ühing, aga tuleb välja, et suisa kinnine klubi, kuhu ainult kutsetega äravalituil asja.
58  Jutupaun / Muud jutud / Re: Aktiivne nupulehe kasutus postitatud: 02.10.06 09:02
Lehte kasutatakse. Teistmoodi leht on. Kalamehetarkus koguneb aegamisi, lihtsalt pole niipalju öelda, et iga päev laekuks atraktiivsel hulgal säilitamist väärivat infot. Kui sa arvad, et lehe kasutamiseks nimetatakse kasutamist siis, kui see on sellise kasutamishulga ja mahuga nagu kalale.ee, siis just selleks sai see leht tehtud, et poleks selline maht/ mõtetud hulgad mõtetuid pilte, enamus teemadest on mingi isiklik teemaväline suhtlus(ütleme nii, et kalale.ee on kaks ühes toode, täidab ka jutuka funktsiooni, inimesed suhtlevad omavahel läbi kõigi teemade)

Nojah, aga kui nüüd lehe vaatamine veel mõned kuud väheneb, kas siis ikka veel kasutatakse? Või kui see leht tõesti ainult oma klubi liikmetele mõeldud, seda kipuvad vist juba enamus arvama, siis öeldagu see otse välja, ühed kalamehed kõik, mis siin ikka peitust mängida.
59  Kalapüük / Koos kalale / Re: tule nuputama (oli: 2007 a. kitsendused harrastuspüügil) postitatud: 22.09.06 08:09
Kuule wuudi, tundub, et Nupuklubi tahab sind ää osta, või kuidas? :))
60  Jutupaun / Muud jutud / Re: Vead siin veebikeskkonnas postitatud: 18.09.06 09:31
Tahtsin uut linki soovitada, aga öeldi, et mul pole sinna asja?
Lehed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi