Foorumi esilehtLogi sisseRegistreeruPortaali

Ahoi, Külaline.
Foorumisse postitamiseks
pead sisse logima.
Kui sul pole veel kontot,
siis loo konto.
Kui sinu konto aktiveerimise e-mail läks kaduma, siis kliki siin.
08.07.20 14:40

Kasutajanimi, salasõna
Unustasid salasõna?
Otsi foorumist

Statistika
Postitusi : 14076
Teemasid : 1472
Kasutajaid : 21867

Viimati registreerus: mauravr3
Kasutajate nimekiri
Hetkel foorumis

Rohkem statistikat...
Emajõe Nupuklubi  |  Profiil  |  Näita postitusi
  Näita postitusi
Lehed: 1 ... 5 6 7 [8]
106  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 13.07.06 09:41
Pooli, ole hää, anna siin teada, palju sul alla 16-aastaseid kaasa tuleb? Pangaülekande selgitusest seda välja ei saanud lugeda, nad (pangad) on ülekande selgituse tarvis niivähe täheruumi andnud, et sinna ühte korralikku eestikeelset täislauset kirjutada ei saa. Ei tea, kardavad vist, et rahvas hakkab netiülekannet tasulise e-mailina kasutama.
107  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 13.07.06 09:35
Niipalju kui tänahommikune pangaarve näitab, on osalustasu makstud 17-e  inimese eest. Jan, mina ja Tsuks maksavad orgunnimise käigus sularahas ja kuulujärgi pidada ka Toivov juba kohal olema. Küllap siis tuleb ka temalt raha sulas. Seega võib kokkuvõtteks öelda, et hetkeseisuga on tulemas 21 täiskasvanut.
Kes tasusid osavõtutasu alles eile õhtul peale kella 17.00-i, siis nende tasu laekub alles täna arvatavasti.
Oma imestuseks aga ei näinud ma Wuudi ja näiteks ka Arx-i nimesid pangaväljavõttel:) Muidu alati kohalolnud mehed.

108  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 07.07.06 10:38
Poolikule vastuseks, et seekord polnud plaanis kõigile auhindu jagada, vaid ikka murumängude parimatele + kõigile lastele. Ühesõnaga auhindade saajate arv on suht konstantne (võrdub korraldatavate murumängude arvuga:)) ja mida rohkem on kokkutulekust osavõtjaid, seda kindlamini tuleme rahadega välja. Eks kui midagi vajaka jääb, peab need kulud Nupuklubi kandma. Ei tahtnud nagu seda osavõtutasu väga suureks ajada, sest nagunii on Venessaarde tulemine juba omajagu kulukas + söögid/joogid. Aga kui kõik või vähemalt enamus potensiaalsetest osavõtjatest siin kinnitavad, et neile pole probleem tasuda 100 jeeku ja tuua lisaks auhind vääringus 75-100 krooni (vähema eest üldjuhul lihstalt ei saa midagi), siis mis saab meil selle vastu olla:). Sest ühtepidi võttes on Venessaarde tulek vabatahtlik ja kellele tundub see liiga kulukaks minevat, ei pea ju sellest osa võtma. Ja nagu ma eelpool mainisin, kulutatakse iga viimane kui kroon kokkutulekuliste tarbeks ehk kaduma ei lähe midagi. Kui jääb raha üle, ostame kohvi ja karastusjooke jne. Nüüd ei leia siis kohta, kuhu raha kulutada või? :D

Seega, kokkutulekulised, ühinege, ja andke siis kiirelt teada, mida sellest auhinnavärgist mõtlete.
109  Nupuklubi / Üritused / Re: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!! postitatud: 07.07.06 01:39
Auhind on osavõtutasu sees.
110  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 06.07.06 23:00
NB! Makse tegemisel märkige makse saajaks:

Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi"

111  Nupuklubi / Üritused / Re: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!! postitatud: 06.07.06 22:58
Vaadake Nupuklubi teadaannet samas rubriigis, seal kokkutuleku kohta täiendav info.
112  Nupuklubi / Üritused / Re: MTÜ Harrastuskalastajate Ühendus "Emajõe Nupuklubi" teade postitatud: 06.07.06 22:57
Niihhhh....vahepeal on mitusada kiiret olnud ja seetõttu kokkutulekuteema natuke kehva seisu jäänud aga nüüd on siis selline teadaanne mul Nupuklubi poolt:

Kokkutulek toimub ikka samal Tsuksi poolt väljahõigatud ajal ehk 14-15-16 juuli 2006 Venessaarel.

Osavõtuks on vajalik eelregistreerumine, mis toimub osavõtutasu tasumisega Nupuklubi arveldusarvele nr 333903060005 Sampo pangas hiljemalt 12.07.2006.a. kell 24.00 :) Tasumisel palume soovituslikult ära märkida ka foorumis kasutusel olev hüüdnimi ja kaasavõetavate laste ja naiste arv (lapsed on tasuta), et orgkomitee oskaks murumänge planeerida tulenevalt sihtgrupist.

Osavõtutasu suurus on 100 krooni inimese kohta (lapsed kuni 16 eluaastat on tasuta) ja selle raha eest valmistatakse ette laagriplats, varutakse küttepuid, korraldatakse natuke auhindadega murumänge, muretsetakse meened külalisesinejatele (laupäeval on plaanitud sarnaselt eelmise aastaga suursoo keskuse külastus koos külalisesinejatega) ja kantakse muud orgunniga seotud kulud. Kinnitan, et iga makstud kroon kulutatakse kokkutuleku tarvis.

Algselt plaanitud ühistoitlustamisest peame siiski loobuma, kuna peale lõkke ja malmpaja puuduvad võimalused toidu valmistamiseks. Seetõttu jääb söögi- ja joogipoolis igamehe/naise enda mureks. Kui osavõtutasudest midagi üle jääb, siis kulutame selle kohvile või muule taolisele kraamile, mida kõik pruukida saavad, aga sellega ei maksa arvestada. Kui keegi kala juhtub saama ja on nõus selle ohverdama, siis ühe uhhaa vaaritamise ja ühissöömise teeme nagunii.

Ööbimine toimub telkides (või kes kus tahab) ja kindlasti võtke kaasa putukatõrjevahendeid suurtes kogustes, sest sääsed ja parmud on Venessaare põliselanikena sissetungijate suhtes äärmiselt vaenulikud. Kindlasti ei teeks paha, kui mõnigi osaline võtaks autost või kodust kaasa väikse apteegi plaastrite-peavalutablettidega, samuti on päikesepaitseliste ilmadega päikesekreem vajalik. Jne. Eks te oska ise kah mõelda, mida võpsikusse minnes kaasa haarata.

Tuletan esimest korda tulijatele meelde, et Venessaar asub keset Suurt-Emajõge (tegelt allavett tulles vasakul pool) Kantsi kõrtsist ehk Emajõe Suursoo keskusest poolteist kilomeetrit allavett ja jala sinna ei saa. Seega mingi veepeal liikumise vahend on abiks ja kui ikkagi päris jala tullakse, saab abi korraldajatelt telefonil 52 636 75 (Niru)

Loodan, et kõik on arusaadav. Kui on küsimusi, saab helistada või siinsamas küsida. Loodan, et teade liiga hilja ei tulnud ja kõik huvilised jõuavad ennast registreerida.

Kohtumiseni siis Venessaarel.

Niru
113  Kalapüük / Küsi nõu / Re: Magamismadrats ?? postitatud: 16.06.06 08:38
Isetäituv on jah vist kõige parem kompromiss mugavuse ja töökindluse vahel. Niipalju kui minul on olnud au hiinakate peal magada, siis pole neist ükski eriti kaua vastu pidanud. Ja kui juhtud suuremal täispuhutaval madratsil magama kahe-kolmekesi, häirib vähemalt mind kohutavalt madratsi õõtsumine, kui keegi külge keerab või keset ööd vett laskma läheb.

Ise pole raatsid 800-1200 jeeku isetäituva peale kulutada, seetõttu magan 15 mm paksusel magamismatil ja olen kah rahul.
114  Nupuklubi / Üritused / Re: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!! postitatud: 14.06.06 10:49
Äkki peaks need mitteliikmetest mehed, keda Nupuklubi alati heameelega üritustel osalemas näeb, kokkutuleku ajaks klubisse võtma? Siis saaks südamerahuga kokkutuleku kinniseks klubiürituseks kuulutada ja asi ants:)

Minu enda seisukoht on selline, et kokkutulekul võiksid osaleda lisaks klubiliikmetele ka need kalamehed, kes venessaares varemalt käinud ja/või keda teatakse-tuntakse hästi ning kes oskavad lugu pidada lihtsalt heast ja lõbusast olemisest ning seltskonnast. Ja usun, et kui mõnel sellisel teada-tuntud mehel on soov sõber/sõbratar kaasa võtta, siis vastab ka sõber nendele kriteeriumitele.
Nendel, keda ei kutsuta, et tasu seepärast solvuda. Inimene võib tõesti lahe kuju olla, aga kui keegi asjaosalistest teda ei tunne, siis ei ostata teda kokkutulekule tahtagi.

Nendele aga, kes peavad kokkutulekulekule kutsetega kutsumist nõmedaks või lapsikuks, tahaksin meelde tuletada ja toonitada, et see osavõtjate valimine ei ole tingitud mingisugusest haiglaslikust soovist mängida liivakastimänge, vaid eelmisel aastal reaalselt toimunud sündmustest, mis jätsid asjale sita maitse man. Seda kokkutulekut ei korraldata selleks, et sealt negatiivseid kogemusi saada. Ja põhjus, miks eelmisel aastal asi natukene sitasti läks oligi see, et üritus oli avalik ja kohale ronisid ka mehed, keda varemalt ei tuntud ja kellel oli mõnusast koosviibimisest sootuks erinev arusaam. Igale täie mõistusega inimesele peaks nüüd olema selge, et ürituse õnnestumiseks ei ole vaja palgata turvafirmat, vaid piisab täiesti sellest, kui korraldada üritus vaid valitud inimestele. Et nende valitud inimeste (küll on rõve väljend tegelikult:)) sekka pääseda, tuleb ennast eelnevalt tuttavaks teha - käia koos kalal jne.
115  Nupuklubi / Üritused / Re: Nupuklubi Kokkutulek 2006!!! postitatud: 14.06.06 10:01
Ma nende kutsutud või kutsumata külaliste kohta ei oska midagi öelda, aga prügi suhtes on Brunol õigus. Prügi võiks tõesti katsuda vähem tekitada - plekknõud, alumiiniumist õlletaara, mille saab kannaga kokku litsuda jne. Võite ise ette kujutada, kui 30 matsi joob igaüks a la 10 õlut ära + muu sodi. Suurt osa prügi saab põletada, aga ega see plastmassi ving kuigi hea nuusutada pole elik reostab õhku. Niiet kutsun samuti kõiki osavõtjaid üles enne proviandi ostmist hoolga kaaluma, kui palju ja millises pakendis seda muretseda.
116  Jutupaun / Muud jutud / Re: Klubi liikmed ja mitteliikmed ning siinne leht postitatud: 30.05.06 14:18
Krt, ei viitsi kõike eelnevat läbi lugeda, aga ühte ma ütlen - teemade kustutamist ja modereerimist on vaja. Näiteks võib tuua jääger-online foorumi, kus moded jõhkralt kustutavad teema ära või panevad selle lukku, kui jutt läbuks läheb. Ja selle on ka see foorum väga mõistlikuks jäänud, keegi ei pahanda ega solvu, kui teinekord näpuga viibutatakse. Alati on ju võimalus seal foorumis mitte figureerida, kui nö tsensuur ei meeldi. Tundub et see on ainus võimalus käesoleval virtuaalse onaneerimise ajastul asju kontrolli all hoida.
A mis puutub klubiliikmeid ja mitteliikmeid, siis kas tõesti on Nupuklubi nii nõutud ühendus, et mitteliikmetest inimesed suisa solvuvad, kui ei tea kõigist klubi tegemistest-üritustest? Ei tahaks kuidagi uskuda.
117  Varustus / Paadid / Re: paadikäru sisselaskmine postitatud: 24.05.06 08:51
Treila enda vintsiga saab kah muidugi treilat ja paati järsakust üles vintsida ja paadi saab mingi muu rihma-köiega niikauaks käru külge kinnitada, aga sellise skeemi puhul peab olema treiler paadi pealetõmbamise ajal millegi, näiteks puu külge kinnitatud, muidu ei saa ju paati sinna peale kuidagi.

Jurss, see, et vintsi tross lühike on, ei ole probleem - vead trossi maksimaalselt välja ja puudujääva osa jätkad köiega. Väntad vintsi trossi sisse, fikseerid treia, et tagasi ei veereks, ja lased jälle vintsi trossi välja. Ühesõnaga nii samm-sammult. Ehk saite aru, mis mõtlesin.
118  Varustus / Paadid / Re: paadikäru sisselaskmine postitatud: 23.05.06 09:36
Sossi sees aitab rehvide rõhu alandamine küll, aga pole ise praktiseerind, kuna kompressorit pole:) A see vintsiga abinõu on tegelt väärt mõte. Mul praegune paat on küll selline, et kannatab kahe mehega liigutada ja kuna ta on plekkpaat, olen ilma suuremate südametunnistuse piinadeta paadikäru vintsiga paati mööda kallast lohistanud või kogunisti autoga järsakust üles tõmmanud. Plastpaadiga seda muidugi teha ei tahaks.
119  Varustus / Paadid / Re: paadikäru sisselaskmine postitatud: 22.05.06 13:18
Mis siin ikka arutada, oled ise oma küsimustele paljuski ära vastanud juba - ehk valida tuleb kohta, kus paat vette lasta:)
Ise olen mõelnud, et neliveduline auto annab tihtilugu sitad kohad andeks. Aga kesse neisse bensuahjudesse kütust jõuab valada.
Lauba näiteks vedasime äiaga kahekesi Pellat merde, kuna autoga ligi ei saanud. 100 m oli vedamist ja merde me ta saime. Kuigi peale seda aktsiooni ei jõund enam mootoritki käima tõmmata. Ühesõnaga - kui kallas nii tüma, et ei julge autoga peale minna, siis alati jääb võimalus paat treilepealt kaldal maha ajada ja kondirammu abil vette lükata. Oleneb muidugi paadist. Treileriga on see hea lugu, et kui vaja paat niisama kuiva maa peale maha saada, siis tuleb käru auto tagant ära võtta, ajad tiisli taevasse ja käru jookseb sisuliselt paadi alt välja. Pealepanekuga sama - vintsiga vead käru paadi alla ja paat jääb kriimustamata.
Jõe-järve ääres saab paadi vintsiga ju suisa kaldale vedada, kui ise sikutada ei jõua, ja siis treileri peale.
Ausalt öeldes ma polegi oma treilaga eriti kuses olnud. Ju siis pole väga tüma kohapeale roninud kah. Maa ei pea ainult tüma olema, ka liivased kohad on esi-või tagasillagaveoga autodele paras peavalu. Kraabid ennast kõhupeale sisse niiet laksub. Teinekord on jõe või järvekaldal vee all järsk serv ja kui treila ratta selle taha suudad ajada, siis on tõesti kusi majas. Ei tule vist tühja treilaga sealt kah ülesse. Siukseid häid kohti, kus  ajad treila vette nii, et paat ise pealt lahti tõuseb, on kahjuks ikka väga vähe, valdavalt betoonslipid.
120  Kalapüük / Võistlused / Re: Viljandi järv päevakorras. postitatud: 16.05.06 14:55
Minuarust on selle üritusega asi lihtne - teha see kas avalik või kinnisele seltskonnale. Avalikul üritusel saavad võistlema need, kes kiiremini ennast regavad (ehk saavad paadikoha) või kelle on oma paat. Kärakapanemist ei ole võimalik vältida, vast niipalju, et juba enne võistlus silmnähtavalt joobes isikuid veele ei lasta, nagu seda tehakse ka niisama paadilaenutuse puhul. Järvel olles aga pole võimalik napsuvõtmist kontrolli all hoida ja tagajärjed jäägu igamehe enda kanda. Igal avalikul üritusel on ja jääb oht, et kohale tuleb ka igasuguseid hulle. Sinna kätt ette panna ei saa.

Kui aga eelpool nimetatud riske korraldaja välja ei kannata, jääb üle teha üritus vaid oma seltskonnale ja salastatult, või siis üldse mitte teha. Isiklik kogemus ütleb, et kui tegemist on ikkagi tõsise võistlusega, siis muidu pullimehed sinna ei roni. Nemad otsivad ikka rohkem läbu ja show´d.
Lehed: 1 ... 5 6 7 [8]

© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi