Emajõe Nupuklubi

Täika => Müük => Teema algatas: Siilionu kirjutas 21.02.07 21:10Pealkiri: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 21.02.07 21:10
Tere, kaaskannatajad!

Mõtlesime siin asjaosalistega, et miks mitte informeerida kalastajaid uuest poest ja teavitada kaubavalikust, hindadest jne.

Tegu on siis veidi teistsuguse poega. Harjumuspärase kalastusvarustuse kõrval on müügil ka Eesti käsitöömeistrite toodangut, karastusjoogid ja näksimist kalale minejale, tavasöötadele lisaks ka eluskala haugimeestele. Täiesti toimib ka komisjonka - heas korras kasutatud asjad leiavad õnneliku ostja kiiresti kuna hind kuni 50% odavam.

Tegemisel on ka www.kalakola.ee Kevad-suvel saab ehk valmis ja sinna lisandub ka netimüük.

Et mis oleks kui arutaks siin seda Kalakola poe asja. Küsige - vastan. Head ja huvitavad ettepanekud igati oodatud kuna plaan poodi arendada ikka niikaugele, et võiks selle üle uhkust tunda.

Tegin ka posu pilte. Aeg-ajalt panen need siia üles. Praegu üritan lisada ajakohase pildi Pärnu kirvestest (http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=73&func=detail&id=612) ja muskadest (http://www.Nupuklubi.ee/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=73&func=detail&id=611). Need on valmistanud üks Pärnumaa tõsine kalamees kes oma peret nende ja värske kala müügiga elatabki. Kirvestel on küll "kirve" hind aga kes tahab poole odavamate Hiinakatega kätt harjutada siis olgu lahke :)

Ei ole küll tahtmist see teema reklaamiks taguda, pigem võtke seda kui huvitavat ja kasulikku informatsiooni. Urisejatele teadmiseks, et asjapulgad selle ettepaneku mulle ise tegid.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: majasikk kirjutas 22.02.07 08:40
Tere Siilionu!
Võta edi lante palju-palju müüki : ) Tal suur kastitäis suuremaid lante ootab mahamüümist. Ise olen viimasel ajal haugi just Teras Edi lantidega püüdnud ja edukalt kusjuures. Kuulnud olen ka et koha väga edukalt saadakse nendega.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 27.03.07 10:12
Kiidan üht feeder-ritva, mis siili Kalakolas müügile saabus just :p

Tegu täiesti uue balzeri feeder-ridvaga
pikkus 360cm
test kuni 145gr
3 jätku + 3 pitsi + 4 võtuindikaatorit + 2 tonkakella

selline ritv (http://www.balzer.de/products.php?pid=161&cid=2) ja sellised võtuindikaatorid (http://www.balzer.de/products.php?pid=343&cid=2)

Kuna ma enne polnud selliseid indikaatoreid kohanud feederitel, siis paarisõnaga räägin.
Paigutatakse käepideme lähedale, natuke ülespoole rulli. Tegu väga peenikeste, rõngasse väänatavate, ~25cm pikkuste fiibervarrastega, mille teine ots väänatakse kaarega püügileasetatud feederi tamiilile. (sai segane lause). Tamiilipoolsesse otsa on võimalik panna valguspulk või kelluke (vastavad kummist lullad, kuhu vahele paigutada, on igal indikaatoril küljes), hämaras/pimedas püügil on sellist indikaatorit oluliselt lihtsam jälgida, kui 3.6m eemal asuvat feederi pitsiotsa

hind balzeri lehel 99¤, siili kalakola poes 1200kr.

Siinkohal kiitmise lõpetan, lasen siilil edasi rääkida ;)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 20.04.07 08:28
hei siil. Kas kalakolas feederi markerujukeid ja söödarakette (http://www.fishingmagic.com/news/images/spods_review.jpg) kah müüakse?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: JAN kirjutas 20.04.07 09:04
Mida imet? Omaarust juba paar aastat fiideriga püüdnud, aga sellist imevärki nigu "söödarakett" polnd kuulnud. Vares äkki seleted, et mis ja milleks. Või on neist mõnes filmis juttu. Pole kõiki vahtida veel jõudnud.
Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 20.04.07 09:37
Tegu on sellise suurema söödatopsiga (tiibraketi kujuga, sellest vast nimi), millega saab püügipaigale toimetada suurema koguse sööta. Et ei pea 10-20 korda tavalise topsiga kohta tümitama, saad ühe korraga kõik kohale toimetada.

Töötab sel põhimõttel - visatakse marker sisse ja siis pannakse raketitäis või kaks (või kolm) sööta järgi. Kui rakett on markeri kohal, siis lastakse nöör lõdvaks. Need raketid on ujuvad, niimoodi tasakaalustatud, et ta keerab end ümber, lahtise otsa allapoole. Saad täpselt püügikohale kogu selle söödahunniku.

Paned mingit lenduvamat sööta ja saad edeva pilve püügikohale, mis kaugemalt kalu kohale meelitab. Ei ole tegu asjaga milleta kuidagi elada ei saaks, aga mugav on küll mumeelest.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: JAN kirjutas 20.04.07 16:05
Selge värk. Siit ma järeldan vaid, et see rakett vaid seisuvees kasutuskõlbulik on.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: logo kirjutas 20.04.07 17:23
Tere,Siilionu uuri palun kui kiiresti saaks shimano feederõnge tippusid,
0,5oz huvitab,et kas saaks koos tellitud ridvaga kätte?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 21.04.07 07:50
Säänseid söödarakette näen esmakordselt. Minutedada Eestis keegi nendega ei äritse veel. Aga hoian silmad lahti.

Logo > esmaspäeval uurin seda asja ja annan teda.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 24.04.07 19:48
Härrased, kas keegi on kursis mis toimub feeder-ritvade tootmisega? Nimelt olen pea iga päev saanud tellimuse korralikule süsiridvale aga paistab, et neid pole vist kusagilt võtta. Shimano tehased Hiinas suudavad hetkel täita jeeli-jeeli pooled tellimused ja ka Balzeri tegijad Saksamaal on end kinni poonud.

Kui keegi plaanib süsifeedrit osta ja teab, et seda kusagil poes vedeleb on siis soovitan asi kiiresti ära lahendada.

Ehk keegi aitaks ja ütleks midagi tarka, et kust ja millist ritva üldse Eestist saab. Ma mõtlen maaletoojaid-hulgifirmasid. Tänud.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: logo kirjutas 24.04.07 20:47
Täitsa jama kui ritva ei saa aga tipu ma juba tegin endale õngeamordist,päris pehme sai.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: JAN kirjutas 25.04.07 10:55
Romadasse toodi hiljuti fiidereid paras hunnik. Ei tea palju alles on, sest esimese päevaga läks juba 40 rootsu müügiks. Kui Eestist ei saa, eks siis tuleb venest või Leedust tuua. Õnneks on mais mõlemisse asja.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Tammiste kirjutas 25.04.07 12:06
Mina sain Tartu Jahipaunast (uskumatu!) DAM-i Quick Stick Feeder-i, 3.9m, 80-150gr. Hind ~1250. Võiks nagu süsinikust olla. Amatöör feederi osas nagu ma olen, ei oska ilmselt ritva hinnata, aga praegu olen küll rahul. Soetatud on see ainult Emajõest püüdmiseks, sellest ka suurem "võimsus". Vähemalt üks samasugune jäi sinna poodi paar nädalat tagasi veel.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 15.08.07 21:55
On keegi huvitatud 4,2m feeder ritvadest? Võtsin mõned müüki ja tundub, et huvi on. Nupuklubimeestele on jäänud üks ritv. See on SPRO, 4,2m Heavy (Test oli vist kuni 150grammini), süsinik muidugi. Hind letis 1350kr. Mõtlesin, et ehk on huvi kuna 4,2m on Eestis küllaltki haruldane ja sellise testiga võiks see ju huvi pakkuda Emajõel topsitajatele.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Arx kirjutas 15.08.07 23:34
Olen juba tükk aega planeerinud endale sellist asja(feeder) soetada aga seni pole otsest pakkumist keski teinud..... Kaua sa seda viitsid hoida, asi selles et ma vast alles teisipäeval-kolmapäeval sinna jõuaksin, kui hoiad siis olen kindel võtja. + palju sinna jjurde kuuluvat....
Võidab ju see kellel surres kola kõige rohkem! :p


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: ulluba kirjutas 28.08.07 18:47
Kas see www.kalakola.ee on veel pooleli või on viga minu arvutis, et lehekülge ei leita


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 28.08.07 22:23
see domeen sai tehtud ja kaitstud jah. Erilist kasu pole sellest veel olnud kuna itimehed ei suuda otsustada mida teha. Seega oln huvitet mehest kes suudaks/tahaks välja töötada Kalakola leht. Sinna hulka ka netipood lisada.
Vist on keeruline aga otstarbekas siiski ma arvan .


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: sepaonu kirjutas 29.08.07 07:25
Kodulehe tegemises pole mitte midagi keerulist, kui omal on kujutlusvõimet ja nägemus milline see peab olema. Tehnilist poolt ei peagi ise jagama, selleks ongi patsiga poisid, kellede puudust pole ja tasemete vahed on katastroofilised.
Võid ju ise võrrelda eesti kalastastafi praeguseid internetimüüjaid - kalale, trapper, egtt, flyfishing jne ja mõelda, et kas trapper on neist kõige viletsama näoga ja kas on võimalik veel paremat teha praegu olemasolevatest.
Vist väga lihtne teha aga pole otstarbekas siiski koma ma arvan.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 29.08.07 09:24
Mnjah, täna jälle kolmapäev aga Arxi ei kusagil ...

kodulehe tegemisega mul null-kogemus. Tahtmist oleks aga tõesti ei tea kuis alustada. Mis oleks esimene samm?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 29.08.07 09:34
mõtle välja milline see olema peaks. umbmääraseid ettekujutisi on suht raske programmeerida :p

samas, kui eriti raha ei taha/ei ole välja käia kodulehe tegijale, siis vaata mõne vabavaralise tüki poole, neid on kah olemas lademes. viga muidugi selles, et paljud neist on ehe pask - halvasti kirjutatud kooli-projektid algajate progejate poolt.Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Tammiste kirjutas 29.08.07 10:58
Olen üsna kindel, et e-pood ei oma mõtet. Kui suudad kodukale välja panna tootevaliku, siis sellest piisab küll ja veel. Pildid on väga olulised - nendeta pole ka tootevalikust kasu.

Arvan, et on olemas lao ja kassasüsteemid, kuhu on e-pood juba "sisse ehitatud". Tõenäoliselt trapperis on just midagi niisugust kasutusel, sest keegi kurati ei jõua kauba sünkroniseerimisega letis ja kodulehel tegeleda.

Ja see töö pole odav, kui hakata nullist tegema. Mõni tudenighakatis võib ju "odav" olla, kuid kvaliteet vastab hinnale.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: margus leetma kirjutas 29.08.07 11:19
Mina olen sellel aastal erinevatest maailma e-poodidest ostnud staffi 95 % kogust kala kaubast . Summa on 5 nulliga >) Laiskuse kysimus ja neid laisku sigineb juurde . Paljudele kaupadele pole pilte vaja , piisab tehase toote nr.st .
Pildid voiksid olla kodumaisel kasitoo toodangul


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: svenk kirjutas 02.09.07 23:22
Poetaks ka sõna sekka, kuna kogemus e-poe loomisel olemas (flyfishing.ee).

Sepaonult jäta meelde, et patsiga poiss teeb keerulise töö ära. Tõsi, see maksab, olenevalt tegijast. Sinule jääb siis toodete lisamise vaev. (See on umbes sama keeruline, nagu veebigaleriisse pildi lisamine.)

Tammistelt jäta meelde, et suur töö on sinu laoseisu sünkroonis hoidmine. Ehk siis kui müüd oma Kohila-poes ühe õngekonksu, peab see koheselt kajastuma ka webilehel. See on teostatav, kui kasutad poes raamatupidamis/kassaprogrammi, millel ka netiühendus jm.

Pakuksin välja ka oma idee. Tavapärase veebipoe loomine sinu laotoodete põhjal on jube suur töö (sa ei jõua üksi sellega kindlasti tegeleda), kuna tooteid on väga palju – iga konks, tirk, lant vm. on omaette toode.

Seetõttu pane oma kodulehele üles turustatavad kaubamärgid/tooterühmad ning küsitlusvorm. Kel huvi, küsib – ja sina tellid. M.Leetma samuti mainib, et pildil pole alati vajadustki (kui tellija on kogenud ning teab, mida tahab). Sinu tarnijad on ju enamik Eesti kalastuskaupade maaletoojatest – seega suudad müüa kõike, mida teisteski poodidest saada. Ja tiba soodsamaltki, kuna sul pole suuri kulusid – see on ju müügiargument lisaks heale suhtlemisoskule, pole mõtet seda veebilehel reklaamimata jätta ;)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 29.10.07 18:01
30.okt. - 2.nov. ehk siis sel nädalal on Kalakola poe sünnipäev.
KOGU KAUP -20% !!!
Õnnitlusi võtan vastu Kalakola poes, Kohilas, Viljandi mnt. 14, sellest teisipäevast reedeni, kell 11.00 - 19.00.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 01.11.07 19:56
Hm... ei mingit reaktsiooni. Ilmselt ma karuperses või protsent na nigel.
Mida ei saa öelda Tallinnakesksete kalastajate suhtes. Misteha...


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: JAN kirjutas 02.11.07 10:19
Nuuh õnne -õnne siis Siilionku. Aga mul on suvist kalakola küllaga. Naane ei luba enam juurde tarida. Ainus mis huvi võiks pakkuda on miski super-power talikalastuse kast.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 02.11.07 17:41
no kuna sa ytlesid, et onnitlusi votad vastu ainult kohapeal, ju siis seeparast keegi ei kirjutanudki siia miskit :p
a no ikka sooviks koike paremat. kui juba aasta vastu pidsid, siis ei kao see kalakola ka hiljem kuhugi

a kolaga on nagu ta on, suvekolaga pole enam midagi eriti peale hakata, moned tonkatamised veel ainult. talikola pole veel valja otsind, et vaadata, mis puudu on voi taiendust vajaks. niisma poodi lobisema tulla tiba kaugevoitu :p


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Janno kirjutas 02.11.07 18:17
siilionu, va juubilar, kui sa endale internetipoe teed, siis ma kindlasti kasutan su teenuseid. aga Kohilasse - no ma ei tea kas ma seal üldse kunagi käinud olen.  ehk läbisõidul kunagi ammu...Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 02.11.07 21:59
Ega minagi Kohilas varem kordagi käinud ei ole kui poolteist aastat tagasi võtsin oma kodakondsed selga ja marssisin õuduste linnast 25 km eemale. Nüüd sigarahul elukeskkonnaga.

Aga veebimüüki ma ilmselt ikka nii ei tee nagu seda teevad teised. Plaan, kui koduleht valmis saab, sinna lihtsalt lisada oma tootekataloog hindadega. Kui kellelgi miski huvi pakub siis meilitsi saab suhelda ja tehing sooritada.
Mis arvate, on see hea mõte?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: consa kirjutas 04.11.07 00:05
Nii oleks täitsa normaalne ma arvan.Vaatan ja valin asjad valmis,sa paned kokku,tulen sinna ja ostan välja.Nii vist täitsa ok oleks?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 04.11.07 07:29
Tegelt kohale tulema ikka ei peaks ju. Eesti post on ka olemas. Sa valid asjad välja, mina vaatan üle kas kõik on ikka olemas, teed ülekande ja mina panen paki postiga teele.
Nõndaviisi olen mitmeid kordi teinud ja see täitsa funkab.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 04.11.07 18:48
Aga veebimüüki ma ilmselt ikka nii ei tee nagu seda teevad teised. Plaan, kui koduleht valmis saab, sinna lihtsalt lisada oma tootekataloog hindadega. Kui kellelgi miski huvi pakub siis meilitsi saab suhelda ja tehing sooritada.
No see taandub jälle su kodulehe teemale. Kui seal on mootor olemas, mis võimaldab tootekataloogi koostada ja laoseisu üle arvet pidada, siis on mõistlik küll. Aga samas võib siis ka juba poemootor küljes olla, ei pea hakkama tooteid poeveebist meili sisse kopeerima vaid saab ostukovi lisada
Kaugel leht on? hetkel näitab ikka kontaktandmeid ainult


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Spinnar kirjutas 16.11.07 13:40
Siilionu- kas sul 9-10m teleskoopõnge leidub poes, või saab järsku tellida? Nagu ikka võimalikult head, võimalikult väikse hinnaga:-)
Tegelikult koskil kolme tuhande juures võiks minu tulevane maksta


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 20.11.07 19:27
On pakkuda 9m süsi-lihtkäsikas Stella. 2550 raha maksab.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Spinnar kirjutas 21.11.07 08:35
Mõned strateegilised mõõdud: kaal, diameeter, jätkude arv...


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 21.11.07 21:36
Stella üldiselt tuntud-teatud ritv siinmail kalastajate seas on. Need kes teavad, et muidu 3000 see maksab siis minu hind tõepoolest vääga soodne on. (head hinda saan lubada peenikeste kulude tõttu). See Stella on meil küllaltki hinnatud ritv. Ise ma samuti sellega toimetan.
Aga ok, strateegilised mõõtmed sulle siin, kuna sa pole ilmselt seda asja poes näppinud. :
Pikkus 9m; kaal 550gr, jätke 7 pluss 1 (sest viimasest jätkust pool on nö amortots, ehksiis see hirmpeenike mis amordina toimib ja kala tapab)
Kokkupandult 144cm. Tagumise jätku diameeter on 32mm.

Mida veel? Ahjaa, kala on sellega [piiks] hää püüda, hea haakida jäikuse tõttu ja kerge kala "tappa" amordi tõttu.

Olen seni kõigile ostjaile Stellale ka selle tamiili kiirluku juba valmis kleepinud. Muidu see kah mingi paarkümmend kr massab ja pole seda kaugeltki saada. Minul on, neid peenikesi, neid ma lihtritvadle peale sobitangi.
Oleks nõme ju küsida selle kiirkinnituse eest eraldi raha kui Stella ostad.
Niiet, kõik teen nigu enesele!

p.s. Kui plaanid midagi siis ettehelistamine oleks tervitatav


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Spinnar kirjutas 22.11.07 11:02
Kuskil poes vist olen seda isegi näinud ja tõepoolest seal oli hinnaklass 3000 ringis. Väike küsimus veel- mis näitaja, skaala näitab jäikust, olen näinud mingi teleskoobi iseloomustuses testi 25grammi


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: mikkh1 kirjutas 23.11.07 20:08
Tere! Siilionu

Kas talve kaup on juba letile tõstetud ?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 24.11.07 07:34
Marmõssiriiul juba valmis ja särab oma hiilguses, teiste asjadega iga päev pisitasa tegelen. Karvavahetuse aeg :)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 14.03.08 11:53
Head inimesed!
Lõppude lõpuks on Kalakola veebileht üleval. Asi on alles algusjärgus, toodete lisamine võtab aega terve elu :) See ükshaaval toodete sisse toksimine ja pildistamine on ülemõistuse töö, aga pikapeale tahaks ikka kogu sortimendi üles riputada.
Tegemist ei ole otseselt e-poega, rohkem nagu Kalakola poe kaubakataloogiga. Samas olen valmis kasutama postiteenuseid kui keegi   enesele miskit saada soovib.
Kuna tooteid aina lisandub siis soovitan aegajalt lehte kaeda.
Asjalikud nõuanded ja kriitika on oodatud, niisama irisejatest välja ei tee. Tegin mida oskasin ja kuis suutsin. Tänud siinkohal Globalcom'i IT mehele, Mart Martinile, kes aitas asja ära vormistada.

Tere tulemast - www.kalakola.eePealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: ulluba kirjutas 14.03.08 12:49
ÕNNITLEN
Mina isiklikult olen seda kaua juba oodanud ja nüüd ongi ta olemas . See leht on parim mida ma külastanud olen .Kõik on selge ja lihtne. Viis pluss hindeks annan. Tänan teid nähtud vaeva eest ja loodan, et see investeering end ruttu tagasi teenib.

Ps. Postimüügi proovin  ka varsti ära.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 14.03.08 13:32
väga timm leht. lihtne ja selge, ei mingeid ylearuseid kolinaid ja vilkuvaid reklaame.
a miks sa siukse ehmund näoga seal oled? silmad suured nagu vanaisa Pedrol peale seda, kui ta vaadi õlut metsa ära kaotas ;)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Poolik kirjutas 14.03.08 13:57
Väga, väga kena.
Lisasin lehe kohe oma brauseri järjehoidjatesse.

Jõudu, Siil


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 03.04.08 13:05
Ma ei tea kas sobib siin reklaami teha, aga vares ei võtt toru, mistap arvan kohane olevat siin siiski teatada, et Kalakola poodi jõudsid Buster Jerkid. Mine kae: www.kalakola.ee

Südamega asjakallal,
Siilionu
Valmar tegelt :)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 03.04.08 13:43
ei ole mul miskit selle vastu. see teema saigi ju sulle tehtud selleks siia, veebi seehetk ju polnud ;)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: puhh kirjutas 03.04.08 14:13
hmmm. Üks ülioluline asi on Sul puudu. Kahv. Mitte ühtegi kahva ei leidnud.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 03.04.08 19:03
kallis karupoeg, mul kuudis kahvu küll aga kodulehele neid lisan jõudumööda, nagu lehel ka teavitan (uudistes).  Ei suuda korraga kõiki asju netti välja panna, järk-järgult. Lihtne on teostada tüüpkategooriaid aga ulme on lisada asju kategooria alla nimega "muud". Aga eks ma püüa ka sellest läbi närida, pliis kannatust vaid.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: JAN kirjutas 03.04.08 19:47
Siilikas. Kasuta grupeeringut "Võrgutooted": sumbad, kahvad, natad, mmõrrad, sukapüksid, sukad jne.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: sepaonu kirjutas 03.04.08 20:02
Küsimus ikka selles, et kui minna lihtsamat teedpidi ja bongata ainult netipilte tootjakataloogist ja lajatada hind, siis asi kiire, lihtne ja mage.
Kui natuke vaeva näha ja ise pilte teha ja panna ka arusaadav eestikeelne jutt omas mahlas juurde, siis võtabki aega. Sobiva pildistamiskoha lavastamine, pildid eri vaadetes jms, kui pole professionaalne fotograaf, siis vastikult aeglane ja vigadeparandustega töö.


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Spinnar kirjutas 03.04.08 20:36
Igatahes au ja kiitus sulle ja paistab, et see töö sul vist kunagi otsa ei lõppe


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: piibu kirjutas 17.04.08 08:59
Kas Kalakolas BusterJerke on veel saadaval?


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: vares kirjutas 17.04.08 09:07
kk lehel kirjas, et otsas.
ma joudsin sinna 2 paeva peale valjakarjumist ja oli jargi 3 lanti. i1 oli puhta töö teinud enne. niiet kui kuskil jõeääres näed teda, pane aeruga ja vali omale buster välja ;)


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: piibu kirjutas 17.04.08 09:17
Oi kurja, siis jääb vaid loota kohtumisele i1´ga :)
PS hoian aeru käepärast


Pealkiri: Re: Kalakola pood
Postitas: Siilionu kirjutas 17.04.08 09:32
Bustereid on uus partii tulemas. Millal täpselt, ei tea, aga eks ma hõikan siin ka välja siis.© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi