Emajõe Nupuklubi

Varustus => Püügivarustus => Teema algatas: Jüri 'juret' Pukk kirjutas 24.05.06 10:41Pealkiri: Erirull nöörile
Postitas: Jüri 'juret' Pukk kirjutas 24.05.06 10:41
Kohalikus (Viljandi) kalasturtavete poes müüja seletas, et nöörid jaoks on eri rullid. Pidavat nööri teistmoodi poolile laotama ja see välistavat ka nööri sassimineku ka siis, kui nööd pole korralikult pinges.  Endal pole kunagi veel spinnigu peal nööri olnud seepärast küsingi.
Ah jah. Poes parajasti seda rulli näha-katsuda polnud. Olevat nii kallis, et sisse ei võeta. Tuuakse vaid eritellimuse peale. Vot ja ongi küsimus - on keegi selliset rulli omanud ja mis arvata sellest jutust. Rulli hinnaks mainis sama müüja mingi umbes 5K raha. "Siga" kotis osta ei taha, eriti veel nii kallist "siga". Eriti kui sama asja võib saada üsna tavalise hinnaga.


Pealkiri: Re: Erirull nöörile
Postitas: sepaonu kirjutas 24.05.06 11:28
Ilmselt müüja pidas silmas seda ristirästi laotumist rullile. Okumal miski EOS: Elliptical oscillation system, shimanol supher slow oscillation ja igasugu muud hüüdlaused erinevatel rullidel ja firmadel. Ma mingit sellist vahet pole küll märgand, et ohoh, see on tõesti hea. Seega ära võta südamesse, saab täitsa tavalise rulliga nööriga püüda. Uue nööri soovitaks veepeal täies pikkuses välja lasta vees ja märjast peast pinges peale kerida.© 2005-2013 Emajõe Nupuklubi